FP بازارهای جشن 15 سالگرد

بیش از 15 سال گذشته FP بازارهای آموخته است که ترکیبی از به طور مداوم اسپردهای و اجرای سریع همراه با برش لبه سیستم عامل طیف گسترده محصول و مشتری درجه اول حمایت از مواد تشکیل دهنده کلیدی است که به معامله گران جدی اعتماد به نفس به تجارت است.

FP بازارهای تاسیس شد و در مارس 2005 و پیشگام برای دسترسی مستقیم به بازار (DMA) قراردادهای مابهالتفاوت (CFD) مدل در استرالیا که به ترویج عادلانه و شفاف قیمت گذاری و تمرکز بر بهینه اجرای سفارش برای مشتریان. FP بازار است که هنوز هم متعهد به ارائه DMA قیمت گذاری برای محصولات که در آن متمرکز ارز در حال حاضر برای محصولات مانند فارکس که در آن وجود دارد متمرکز ارز FP بازار را فراهم می کند تنگ خام گسترش استفاده از ECN (الکترونیکی شبکه های ارتباطی) قیمت گذاری شده است.

مت Murphieمدیر عامل FP بازارهای اظهار داشت: “ما بسیار افتخار به جشن می گیرند این نقطه عطف مهم است که ما دوست داریم به خلاصه به عنوان “15 سال مستمر نوآوری”. ما یکی از اولین شرکت در جهان به ارائه DMA/ECN قیمت گذاری و ما همیشه تضمین است که ما مانده اند در خط مقدم فن آوری و نوآوری است. ما با ارائه معامله گران با طیف گسترده ای از محصولات با برخی از ونرخ گسترش در دسترس در هر نقطه در جهان است که منجر به تبدیل شدن به طور پیش فرض انتخاب برای بسیاری از معامله گران جدی است.”

“من خوشحال هستم که باید پیشرو فوق العاده تیم با استعداد و مشتاقانه منتظر فصل بعدی به عنوان ما همچنان به گسترش در سطح جهان است.”

یک وب سایت جدید را منعکس 15 سال از نوآوری در فن آوری و تکامل

FP بازارهای قوی هویت و نوآوری مستمر و سرمایه گذاری در فن آوری های منعکس شده در-نگاه سایت که مکمل به تازگی راه اندازی قرار دادی مشتری پورتال.

دوباره طراحی سایت ویژگی های یک طراحی تمیز و بهبود ویژگی های که ارائه دسترسی سریع و آسان به اطلاعات در مورد طیف گسترده ای از محصولات را ارائه می دهند. وجود بخش های جدید در همکاران به علاوه معامله گران داشبورد نمایش زمان واقعی تمایلات تجاری و همچنین تجاری جدید منبع اطلاعات – معامله گران توپی که بسته بندی شده است پر از آخرین داده ها و تجزیه و تحلیل.

کریگ آلیسونرئیس EMEA در FP بازارهای افزود: “ما خوشحال هستیم که با سایت جدید ما را فراهم می کند که هر دو عملکرد و محتوای آن به اطلاع و آموزش ما معامله گران در سراسر جهان است. نشانگر آن FP بازار به عنوان یک جلو فکر کردن شرکت است که همیشه به فکر تازه و نوآورانه راه هایی برای مراقبت از مشتریان خود را. تحقیقات ما به ما می گوید که آنها به دنبال راه های سریع برای به طور موثر تجارت در حق بیمه و محیط امن و اعتقاد ما این است که تجدید وب سایت کنه کسانی که جعبه به عنوان به خوبی به عنوان یک نقطه عطفی برای جشن ما 15 سال است.”

یادداشت به ویراستاران

در مورد FP بازار:

  • FP بازارهای استرالیا تنظیم شده جهانی فارکس و CFD ارائه دهنده با بیش از 15 سال تجربه در صنعت.
  • چشم انداز این شرکت همواره به ارائه نهایی تجارت مقصد برای مشتریان با ترکیب بهترین شرایط و ضوابط تجارت, تکنولوژی, محصول, قیمت گذاری و ارائه خدمات به مشتری در دسترس برای کسانی که مایل به تجارت در بازار.
  • FP بازار ارائه می دهد بسیار رقابتی بین بانکی در بازار فارکس گسترش در دسترس از 0.0 پیپ و اهرم تا 500:1.
  • مشتریان همچنین می توانید تجارت بر روی بروید از دستگاه های تلفن همراه خود را در سراسر چندین قدرتمند سیستم عامل های آنلاین مانند MetaTrader 4 و MetaTrader 5, WebTrader و IRESS.
  • شرکت برجسته 24/5 چند زبانه خدمات به رسمیت شناخته شده توسط روند سرمایه گذاری به عنوان صفحه اصلی به برخی از مهمترین مطالب مشتریان در صنعت اعطا شده است ‘بالاترین کلی رضایت مشتری جایزه’ پنج سال در حال اجرا از روند سرمایه گذاری.

برای اطلاعات کامل از ما گسترده ارائه لطفا https://www.fpmarkets.com

اول مشخصاتش بازارهای Pty Ltd
سطح 5 ارز خانه 10 Bridge St Sydney NSW 2000 استرالیا

منبع FP بازار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>