فاکس کسب و کار بخش راه با تریش ریگان

فاکس کسب و کار رسما قطع روابط با محافظه اخبار میزبان تریش ریگان در روز جمعه با توجه به گزارش.

“ما از او تشکر می کنم برای کمک به شبکه در طول سال و برای او آرزوی موفقیت مداوم در تلاش آینده” این شبکه در بیانیه ای گفت به سی ان ان کسب و کار.

ریگان شده بود به تازگی گرفته شده او وبگاه برنامه میان جهانی coronavirus همه گیر برای چه شبکه ای بود به نام یک سازماندهی مجدد نیروی انسانی برای مقابله با روز بازار پوشش خبری.

“من لذت می برد زمان من در فاکس و در حال حاضر قصد تمرکز بر روی خانواده من در طول این زمان مشکل” ریگان گفت: در بیانیه ای که جمعه هر گزارش. “من سپاسگزار برای من باور نکردنی تیم در فاکس کسب و کار و برای بسیاری از فرصت های شبکه من فراهم کرده است. من به دنبال به جلو به این فصل بعد در زندگی حرفه ای من.”

آن را به حال شده است به طور گسترده ای این باورند ریگان بود benched با توجه به نظرات ساخته شده در برنامه های deriding حملات و سرزنش وضع جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای بازار سهام کاهش می یابد به عنوان یک “Coronavirus استیضاح اومدی.”

ریگان بود که ادعا کرد “بسیاری در رسانه های لیبرال” شد و با استفاده از همه گیر “در تلاش برای اهریمن جلوه دادن و نابود کردن” مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

“این استیضاح بیش از همه دوباره” او افزود: در هر گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>