چهارم جولای رویدادهای برنامه ریزی شده در حمایت از افراد حقوق

اعتراض در دولت کنگره و چند رویداد دیگر نیز برای حمایت از افراد حقوق برنامه ریزی شده در سراسر آریزونا جولای 4.

برخی از آنها سازمان یافته در مخالفت با رژیم صهیونیستی است. mlb اخیر اجرایی که به توقیف برخی از کسب و کار و ممنوع زیادی گردهمایی های اجتماعی در تلاش برای جلوگیری از خونتان تعداد COVID-19 عفونت و مرگ و میر.

این فرمان اجرایی که Ducey اعلام کرد دوشنبه موظف بسته شدن میله و ورزشگاه و ممنوع تجمعات از 50 یا بیشتر مردم را وادار به لغو بسیاری از رژه و تظاهرات و آتش بازی نشان می دهد برنامه ریزی برای تعطیلات در سراسر کشور.

متمم اول قانون اساسی فعالیت های چنین به عنوان مذهبی و سیاسی گردهمایی معاف از سفارش.

“این است که تا حدودی نگران کننده چگونه بسیاری از انتظار می رود و تقریبا دعوت شدید تخلف در آزادی خود گفت:” برایس Hamblin شهردار شهر Eagar در شرق آریزونا که هفته گذشته اعلام کرد این شهر خواهد بود و برگزاری آن در چهارم جولای رژه در سرپیچی از دستور. “پاسخ من از شروع COVID-19 همه گیر شده است که ما را گمراه در کنار آزادی است.”

کارینا مطلوب: خواهد coronavirus را جرقه از ژوئیه 4 و شاد از کریسمس ؟

‘متمم اول قانون اساسی اعتراض’ در کنگره

استقلال بعد درب عقب اتومبیل و متمم اول قانون اساسی اعتراض به Arizona State Capitol است که برنامه ریزی شده برای روز شنبه.

آگهی برای این رویداد منتشر شده در رسانه های اجتماعی. یکی آمده است: “ما مردم را منطبق نیست” و تماس ها را برای مردم به ارمغان بیاورد چادر و میز و صندلی و کباب پز.

درب عقب اتومبیل اعتراض به نظر می رسد سازماندهی شده توسط برخی از مردم برگزار شد که تظاهرات برای دولت دوباره باز از آن اصلی خاموش شدن باعث COVID-19.

یک سازمان استیو Daniels یک ایمیل به در گفت که این تجمع “الهام گرفته شده بود” توسط این گروه برگزار شد که یک #OpenAZ تجمع مارس 20 در کنگره اگر چه او را نام نیست افرادی که تشکیل آن گروه.

این تجمع نیز ترویج شده توسط این کمپین از دانیل مک کارتی است که به چالش کشیدن وزیر بهداشت ، مارتا McSally در جمهوریخواه اولیه در ماه اوت است. حدود 100 نفر به یک Facebook رویداد مرتبط با مک کارتی صفحه.

یک بروشور برای این تجمع توسط مک کارتی کمپین می گوید: “زمانی که ما دولت را لغو ژوئیه 4, از آن زمان به آنها را به یاد که چرا تعطیلات وجود دارد.”

نه شورای قانونگذاری که کنترل این زمینه در خارج از مجلس نمایندگان و سنا ساختمان ها و نه بخش از دولت که کنترل Wesley بولین پلازا بود و اجازه هیچ گونه تجمع در جولای 4. مجوز مورد نیاز خواهد بود اگر این تظاهرات برجسته مراحل و یا تقویت صدا بیش از یک سیستم آدرس عمومی.

دانیلز گفت که آزادانه سازمان یافته رویداد به احتمال زیاد در محل پارکینگ Wesley بولین پلازا. او گفت: وجود دارد هیچ برنامه یا مجموعه ای از برنامه از سخنرانان. ایده او گفت فقط به آزادیخواه میهن پرستان یک مکان برای جمع آوری برای تعطیلات.

Wickenburg اعتراض

میهن پرستان Wickenburg یک گروه است که فعال بوده و در تلاش برای بازگشایی کسب و کار در شهر در طول Ducey اولین سازندگان: دولت در ماه مارس برنامه ریزی برای میزبانی ما ایستاده برای آزادی: استقلال روز اعتراض در مقابل نعل اسب کافه. صاحب کافه جلب توجه زیادی ممکن است در زمانی که او دوباره باز رستوران او را به ناهار خوردن در مشتریان قبل از پایان اقامت در خانه سفارش دهید.

در Facebook صفحه برای این رویداد ابراز خشم بیش لغو جولای 4, حوادث و کسب و کار’ از دست دادن درآمد به علت Ducey اجرایی سفارش. چند ده نفر تا به حال مشخص شده آنها علاقه مند بودند در این رویداد است.

“ما در حال تماس در تمام آزادیخواه میهن پرستان برای آمدن به Wickenburg و ایستادن برای کشور ما و کمک به ما خط خیابان با مردم نگه داشتن پرچم آمریکا و تشویق کسب و کارهای محلی” به Facebook توضیحات گفت. “ما نیاز به ارسال یک پیام قوی به Ducey که ما منطبق نیست و یا به دنبال خلاف قانون اساسی سفارشات.”

میهن پرستان از Wickenburg همچنین گفت: در یک پیام به آریزونا جمهوری اسلامی که “آنچه که ما شاهد آن هستیم این است که دولت نفس بیش از حد و فرماندار Ducey حق ندارد بگوید صاحبان کسب و کار چگونه برای اجرای کسب و کار خود را. او همچنین حق ندارد به ما بگویید که چگونه به زندگی می کنند زندگی ما است.”

این Wickenburg کد پستی از 85390 تا به حال 29 تایید COVID-19 مورد از پنج شنبه بعد از ظهر.

“ما فقط در حال رفتن به نظارت بر آن ما در حال رفتن را به هر گونه اضافی وجود یا طرح هر گونه تماس” گفت: Wickenburg اداره پلیس خدمات پشتیبانی ستوان و اطلاعات عمومی افسر امی اسلون. حوادث توسط میهن پرستان از Wickenburg او گفت: باید “شده است بسیار مسالمت آمیز تا این نقطه و مردم باید حضور آنها لذت می برد.”

صرف نظر از اندازه از جمع آوری اسلون گفت: “به عنوان طولانی به عنوان آنها رعایت همه قوانین ایالت آریزونا و شهر Wickenburg ما هیچ برنامه ای از انحلال آنها و یا اخلال در آنها و یا آنها را دور به عنوان طولانی به عنوان آنها صلح آمیز است.”

نشان می دهد کم اعتراض

کامیون متوقف کردن یک محل است که اغلب میزبان فروشندگان و سرگرمی زندگی می کنند نشان می دهد در پایین نیز سازماندهی یک “آزادی از ترس و نه اعتراض” برای ژوئیه 4.

“به ما بپیوندید این شنبه از 11-7 به جشن آزادی ما و اعتراض ظالمانه اجرایی منظور از Gov Ducey,” the Facebook صفحه برای این رویداد به عنوان خوانده شده. “بدون اطلاعات در افزایش بستری شدن در بیمارستان لوله و یا تلفات این EO که در نهایت غصب حق ما به آزادانه و مسالمت آمیز جمع آوری!”

اما تعداد زیادی از مردم در بیمارستان ها و با استفاده از هواکش شکست سوابق یکشنبه, با توجه به داده ها از Arizona Department of Health Services.

بستری در ICU بستری و تخت توسط COVID-19 بيمار رز در روز چهارشنبه به بالاترین گزارش سطح پس از همه گیر مارس آغاز شد. تعداد COVID-19 بیماران دیده می شود در اتاق اورژانس افزایش 1,371 در چهار شنبه — یک رکورد است. تعداد هواکش در استفاده از COVID-19 بیماران افزایش پنج شنبه است و یک رکورد جدید را به عنوان به خوبی.

نشان می دهد پایین کد پستی از 85901 تا به حال 150 تایید COVID-19 عفونت از پنج شنبه.

آپاچی جانکشن رژه

دولت جمهوری Rep. کلی تاونسند میزبانی یک رژه در آپاچی جانکشن صبح روز شنبه مطابق با اجتماعی فاصله دستورالعمل به “جشن کشور ما و امن در همان زمان” تاونسند گفت: جمهوری.

“بیایید جشن روز استقلال, به هر حال! بیا به ما بپیوندید!” تاونسند توییتی دوشنبه با یک لینک به یک Facebook رویداد با عنوان “پاتریوت رژه.” نزدیک به 1000 نفر مشخص شده بود رفتن آنها و یا علاقه مند به جمعه.

“این داشتن خیلی خوب پاسخ” تاونسند گفت. “اگر وجود دارد خواهد شد یک راه وجود دارد.”

توضیحات رویداد تشویق مردم برای تزئین وسایل نقلیه خود را در راس پارکینگ در آپاچی جانکشن در ساعت 10 صبح و درایو کردن آپاچی نوین و از طریق خیابان اصلی به مسا.

تاونسند تاکید کرد که ماشین کاروان نخواهد بود شکستن اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

“برای شما منتقدان وجود دارد که در یک وسیله نقلیه است که فقط به عنوان امن به عنوان اقامت در خانه خود” به شرح واقعه گفت.

جمهوری خبرنگار ریچارد Ruelas کمک به این داستان.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا در توییتر @vv1lder.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im