مقامات بهداشتی دولت در حال آماده به صورت فاز جدیدی از COVID-19 شیوع در مینه سوتا که در آن پنج نفر تست مثبت برای این بیماری از جمله یک Olmsted شهرستان فردی که به کار می رفت در حالی که علامتی است و از گسترش این ویروس است که باعث بیماری است.

در حالی که همه پنج نفر بودند به احتمال زیاد آلوده در طول سفر در خارج از مینه سوتا شانس جامعه انتقال این ویروس در درون دولت در حال افزایش است گفت: کریس Ehresmann بیماری های عفونی مدیر مینه سوتا وزارت بهداشت. یعنی ممکن است لغو تجمع جرم برای جلوگیری از گسترش coronavirus او گفت: اما این قطعا به این معنی است که مردم نیاز به ماندن در خانه هنگامی که مبتلا به تب و بیماری های تنفسی.

“آنچه که در مورد … واقعیت این است که مردم به ماندن در منزل و زمانی که آنها بیمار است. حتی با یکی از این موارد فردی بود علامتی در محل کار,” او گفت:. “آنچه ما واقعا نیاز است برای مردم را به ماندن در خانه زمانی که آنها بیمار برای همین ما بالقوه برای گسترش غیر ضروری.”

پنج مورد مثبت شناسایی شدند از 222 COVID-19 آزمون از جمله حدود 100 که دولت در بهداشت عمومی آزمایشگاه پردازش فقط شنبه. هنگامی که مردم باید آزمایش مثبت Ehresmann گفت: آنها باید با پیروی انزوا سفارشات و دریافت پشتیبانی از county بهداشت عمومی کارگران باقی می ماند و به راحتی در خانه.

چهارم و پنجم موارد کشف شد از طریق آزمایش سه شنبه و درگیر یک شهرستان رمزی ساکن در 30s محدوده سنی و Olmsted بیمار در 50s محدوده سنی. هر دو دوره نقاهت.

مینه سوتا را مورد سوم شامل یک Anoka County ساکن در 30s محدوده سنی که باقی می ماند بستری در وضعیت بحرانی است.

مقامات بهداشت در Olmsted در حال حاضر با فرد آلوده است که در جنوب شرقی مینه سوتا شهرستان برای شناسایی همکاران که ممکن است در تماس به اندازه کافی برای در حال حاضر در معرض خطر برای COVID-19.

فرد اولین تجربه علائم مارس 5 و رفت و در مارس 9 مایو کلینیک اورژانس در روچستر گفت: گراهام بریگز مدیر بهداشت عمومی برای Olmsted شهرستان است.

استخر خطر به نظر می رسد کوچک با وجود فردی به او اضافه شده است.

“برخی از تحقیقات در حال سخت تر از دیگران است.” “در این وضعیت خاص ما برخی از چیزهایی که در سمت ما است. فرد به تنهایی زندگی می کند. ما لازم نیست که برخی دیگر از نگرانی های ما ممکن است از بودن در فضاهای عمومی, big جلسات بزرگ congregant تنظیمات. برای کسانی که در معرض آن کوچک و تعداد محدودی.”

همکاران بودند که فقط در همان ساختمان هستند در معرض خطر کم و به سادگی نیاز به نظارت بر سلامت خود را. همکاران بودند که در عرض 6 پا از آلوده و بیمار به مدت حداقل 10 دقیقه تلقی خواهد شد در حد متوسط در معرض خطر و نیاز به قرنطینه خود را در خانه برای 14 روز.

COVID-19 ناشی از کروناویروس که ظهور در چین در ماه دسامبر و گسترش در سراسر جهان است. مطالعات نشان می دهد در آن طول می کشد تا 14 روز علائم ظهور پس از عفونت است. مقامات بهداشتی معتقدند افراد در معرض بیشترین خطر برای گسترش این ویروس هنگامی که آنها را نشانه.

یک گروه از Minnesotans انتظار است که 14 روز در قرنطینه ساعت به شروع متشکل از مسافران در شاهزاده بزرگ کشتی کروز. پس از موارد کشف شد, کشتی لنگر انداخت در اوکلند کالیفرنیا اما مسافران اجازه پیاده. خود را قرنطينه نمی شود و تا زمانی که آنها را کشتی.

“ما فوق العاده نا امید با تمام این فرایند گفت:” لین فوکس از دریاچه که سالم است اما گیر در کشتی با شوهرش. “اگر ما به صرف یک شب دیگر در این کشتی من نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد.”

به عنوان بسیاری از 42 Minnesotans هستند که کروز اما معلوم نیست که اگر بعضی از آنها منتقل شده به مراکز قرنطینه در روی زمین است. این Fuchses را تماشا busloads از دیگر مسافران از کانادا و کالیفرنیا را ترک در حال حاضر.

در حالی که 80 درصد از COVID-19 نتیجه در موارد فقط علائم خفیف بهداشت مقامات نگران هستند چرا که هیچ کس ایمنی به کروناویروس و هیچ واکسن وجود دارد.

رمزی شهرستان در حال حاضر دارای دو تایید کرد اما نامربوط موارد است. هر دو درگیر افرادی که در خانه مانده در حالی که علامت آن به نام پیش زمانی که آنها بیمار قبل از رفتن به امکانات مراقبت های بهداشتی برای تست. به عنوان یک نتیجه, بهداشت مقامات باور نمی کنم آنها در معرض دیگران به ویروس.

مورد دوم گزارش شد در کارور کانتی و منجر به سه معرض خطر و 15 متوسط خطر تماس بودن قرنطینه به دلیل قرار گرفتن در معرض سطوح به فرد آلوده. شدت بیماری برای Anoka بیمار ساخته شده است که تماس با تحقیقات بیشتر به چالش کشیدن اما مقامات بهداشتی توصیه می شود خانه قرنطينه برای دو نفر به دلیل سطح بالایی از تعامل است.

مینه سوتا نداشته موارد COVID-19 که در آن یک نفر در دولت تصویب coronavirus را به دیگری. Ehresmann گفت: دولت هنوز به دنبال مهار استراتژی برای جلوگیری از چنین جامعه گسترش و یا کاهش سرعت معرفی coronavirus به مینه سوتا — که به نوبه خود کمک خواهد کرد که دولت را در بیمارستان ها و کلینیک مدیریت هر گونه افزایش در بیماران آلوده.

اما Ehresmann گفت: دولت باید به تدریج انتقال به سمت کاهش استراتژی کاهش تاثیر این ویروس پس از آن است که در اینجا. که می تواند شامل لغو انبوه حوادث و یا جامعه دیگر اقدامات است.

“ما می خواهیم برای شروع به چرخش شماره گیری,” او گفت:, “و شروع به آماده شدن برای حرکت به آن جامعه کاهش mode.”

دولت هنوز رتبهدهی نشده است در یک موقعیت برای انصراف از رویدادهایی مانند جام جهانی نوردیک نژاد که رسم صلیب کشور اسکی بازان از سراسر جهان به مینیاپولیس این آخر هفته. Ehresmann گفت که رویداد حداقل مزیت بودن در خارج از منزل که باعث کاهش خطر انتقال ویروس.

اضافی 21 میلیون دلار در بودجه دولت بوده است امن برای سلامت عمومی پاسخ به COVID-19. کاخ سفید همچنین اعلام کرد روز شنبه در مینه سوتا دریافت $10.5 میلیون اضافی فدرال کمک.

در سطح جهان وجود داشته است بیش از 120.000 COVID-19 موارد است. مطالعات نشان می دهد بالاتر مرگ و نرخ عوارض برای افرادی که مسن تر هستند اما Ehresmann گفت: Anoka مورد یک فرد در وضعیت بحرانی است “پرت” است که هشدار می دهد هر کس به اقدامات احتیاطی.

“این برای مردم مهم است به رسمیت شناختن است که توصیه های ما برای ماندن در منزل و زمانی که شما بیمار هستید و چیزهایی شبیه به آن هستند و نه فقط برای افرادی که در گروه پرخطر” او گفت:. “این برای همه است.”

کارکنان نویسندگان گلن Howatt و رید Forgrave کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de