چهار MLB تیم کنار انتظار Coronavirus نتایج آزمون

دو لیگ اصلی بیس بال بازی ها به تعویق افتاد شنبه شب به دلیل COVID-19 نگرانی.

میامی مارلینز به تعویق افتاد, خود, خانه, درب بازکن, در برابر, Baltimore Orioles پس از 13 بازیکن و مقامات از Marlins آزمایش مثبت برای coronavirus و فیلادلفیا فیلیز به تعویق افتاد و خود را در برابر نیویورک یانکیز در فیلادلفیا به عنوان آنها در انتظار COVID-19 نتایج آزمون پس از سه بازی در برابر کشش Marlins.

فیلیز کارکنان مشغول به کار در این بازدید از محل باشگاه وانجمن شهروندان در بانک پارک بودند قرنطینه و قادر به خالی کردن یانکی ها تجهیزات کامیون, نیویورک پست گزارش شده است. یانکی ها ارسال کمک های اضافی خود را از محل باشگاه وانجمن کارکنان اما قادر به انجام هر کاری با توجه به فشرده تمیز کردن تلاش از بازدید از اطاق کابینت قلفی.

فیلیز و یانکی ها بودند به بازی بازی های تک و دوشنبه و سه شنبه در فیلادلفیا و سپس تک بازی های چهار شنبه و پنج شنبه در نیویورک است. این امکان وجود داشت که فیلیز و یانکی ها را بازی doubleheader در روز سه شنبه. اما تا زمانی که نتایج آزمون برگشتم همه از آن شد تا در هوا.

به طور مشابه, آرام و Marlins بودند به بازی بازی های دوشنبه و سه شنبه در میامی و سپس سر به بالتیمور برای بازی چهارشنبه و پنج شنبه.

یک مختصر 60-بازی لیگ اصلی بیس بال فصل آغاز شد و در روز پنج شنبه با باشگاه ها بازی بازی های خانگی خود را در استادیوم اما بدون تماشاگر. چون از کانادا قرنطینه با توجه به coronavirus تورنتو بلو جیز برنامه ریزی شده به بازی بازی های خانگی خود را در Buffalo, New York.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im