قلعه Huachuca یک پایگاه ارتش در سیررا ویستا فقط در شمال آمریکا و مکزیک, مرز خود را اعلام کرد اولین مورد از coronavirus در روز جمعه.

فردی با این نسخهها کار در نصب و راه اندازی و پنجم تایید مثبت در مورد Cochise County است.

متخصصان پزشکی در قلعه و شهرستان در بخش بهداشت و درمان در حال کار برای شناسایی افرادی که ممکن است در تماس با فرد آلوده.

“ما برای گسترش نگرانی و حمایت مداوم به خانواده و دوستان فرد” گفت: مسلح ، ژنرال Laura Potter, یک فرمانده ژنرال در قلعه. “بهداشت و حفاظت از نیروی ما اولویت دارد و ما ادامه خواهد داد به منظور تعيين زمان روز به روز عملیات برای اطمینان از ایمنی همه ما سربازان و اعضای خانواده و پرسنل غیر نظامی.”

قلعه Huachuca بزرگترین پایگاه آموزشی در جهان برای خلبانان که در عمل چه نظامی اشاره به عنوان سیستم های هوایی بدون سرنشین یا هواپیماهای بدون سرنشین است. این 964 کیلومتر مربع محدود به فضای بالای سیرا ویستا منطقه برای هواپیماهای بدون سرنشین آموزش.

هواپیماهای بدون سرنشین آموزش وجود دارد که توسط ارتش 2-13th, حمل و نقل هوایی هنگ. گردان قطار حدود 2000 سربازان و تفنگداران دریایی و نظامی خارجی دانش آموزان در سال, با توجه به U. s. Army صفحه وب است.

Cochise County با شرکت پنج تأييد موارد اعتقاد بر این است که جامعه گسترش این شهرستان در بخش بهداشت و درمان گفت: در آزادی مطبوعات در روز دوشنبه. شهرستان تعیین می شود آن را به حال جامعه گسترش پس از یک ماده بالغ قرارداد virus بدون هیچ گونه سفر اخیر.

جمهوری خبرنگار جن Fifield کمک به این داستان.

رسیدن به خبرنگار در Alison.Steinbach@arizonarepublic.com یا در 602-444-4282. او در توییتر دنبال کنید @alisteinbach.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de