سابق Waymo پیمانکار بازداشت به ظن باعث تمپه تصادف با ماشین خود رانندگی

مردی که قبلا برای یک Waymo پیمانکار دستگیر شد ظن عمدا باعث برخورد با یکی از آن self-driving vehicles Jan. 30 در تمپه.

ریموند تنگ, 31, بود گزارش اخراج از Genesis10 یک سازمان نیروی انسانی است که قرارداد با Waymo قبل از برخورد با توجه به سوابق دادگاه.

برخورد که اتفاق افتاده در نزدیکی روستایی و هشداردهنده جاده ها گرفتار شد تصویری از یکی از خودرو دوربین.

Waymo اجرا می شود یک ناوگان از صدها ماشین با اجسام حجم مجهز به self-driving فن آوری در شرق دره هر چند Waymo خودرو بود رانده می شود به صورت دستی در زمان تصادف. Waymo همان شرکت مادر به عنوان گوگل.

این ویدئو نشان داد ریموند رانندگی “بی پروا و swerving وسیله نقلیه خود را پنج بار در نزدیکی وسایل نقلیه و ظاهرا تلاش برای ایجاد یک برخورد” با توجه به سوابق دادگاه.

او دیده می شد هدف قرار دادن دو خودمختار-قادر به اتومبیل از Waymo. تنگ نقل مکان کرد و در مقابل وسایل نقلیه و ترمز سخت در تلاش برای وسایل نقلیه عقب پایان او.

با توجه به سوابق دادگاه تنگ موفق بود و باعث این نوع برخورد. او اعتراف به “ترمز-چک کردن Waymo” در یک بعد از مصاحبه با پلیس است.

راننده Waymo خودرو در این تصادف که شناسایی شد توسط پلیس به بیمارستان رفت برای او صدمات و مربوط به آسم و مشکلات با توجه به سوابق دادگاه.

یکی دیگر از Waymo راننده پلیس گفت که او ترس از ایمنی خود را به عنوان تنگ رانندگی او را مجبور به ترمز چند بار و منحرف و دور از وسیله نقلیه خود را برای جلوگیری از برخورد.

هر دو Waymo درایور به صورت دستی عامل اتومبیل خود را در زمان در تلاش برای جلوگیری از برخورد.

با توجه به سوابق دادگاه خسارت به Waymo خودرو بالغ بر بیش از 3500 دلار.

پس از تنگ شد اخراج وسیله نقلیه خود را دیده بود چندین بار در جنایت علیه Waymo وسایل نقلیه در چندلر بین ماه های اکتبر و دسامبر.

ادامه مطلب: ما به دنبال آن ده ها تن از self-driving Waymo وانت در اطراف دره. در اینجا چیزی است که ما آنها را دیدم فراموش

این حوادث هنوز در حال بررسی است اما شامل بی پروا رانندگی رفتار آشوبگرانه و صدمه جنایی حوادث. آسیب های ناشی از به Waymo وسایل نقلیه در طول این دوره زمانی بالغ بر بیش از $3,200.

Waymo منتشر شد بیانیه ای در مورد ماه ژانویه سقوط حاکی از این است که تنگ است درگیر در رفتار مشابه از نوامبر. در این بیانیه گفت: این اقدامات باید منجر به “بزه اتهامات عنوان شده برای رفتار آشوبگرانه.”

با توجه به Waymo تنگ شد یک “ناراضی سابق Genesis10 خودرو اپراتور که انتساب با Waymo به پایان رسید نزدیک به یک سال پیش زمانی که او موفق به دیدار با استانداردهای ایمنی بالا.”

این شرکت توضیح داد که Genesis10 یک سازمان نیروی انسانی است که قرارداد تانگ به عنوان یک وسیله نقلیه اپراتور و Waymo در حال حاضر با استفاده از یک سازمان دیگر.

تانگ دستگیر شد Feb. 12 محققان پس از بررسی ویدئوها ارائه شده توسط Waymo را بر روی دوربین های هیئت مدیره است که رکورد همه طرف از وسایل نقلیه در هنگام رانده می شود.

او به رزرو تمپه زندان شهرستان ظن چهار فقره از تشدید حمله, خطر افتادن جنایی آسیب و رانندگی بی پروا. پیوند خود را تنظیم شده است در $18,000 و او محدود به بازداشت خانگی اگر منتشر شد.

تانگ برنامه ریزی شده است به نظر می رسد در دادگاه Feb. 20.

“حوادث مانند این یکی تقویت اهمیت Waymo ماموریت: آن را به امن برای مردم به جایی که آنها در حال رفتن برای کمک به نجات جان هزاران نفر در حال حاضر از دست رفته به تصادفات ناشی از انسان” با توجه به Waymo بیانیه.

آخرین اخبار خبرنگار الهام سنگی را می توان در alyssa.stoney@arizonarepublic.com. او در توییتر دنبال کنید @stoney_alyssa.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر