سابق مولر دادستان نوشتن کتاب تحقیقات

یک دادستان ویژه مشاور رابرت مولر در کتاب آینده این سقوط حدود دو سال رسیدگی به اتهام روابط بین روسیه و کمپین 2016 از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

خانه تصادفی روز دوشنبه اعلام کرد که اندرو Weissmann را “که در آن قانون به پایان می رسد: در داخل مولر بررسی” منتشر خواهد شد سپتامبر. 29. Weissmann اغلب هدف از انتقاد از تهمت هواداران خواستار کتاب دقیق حساب مولر تیم پروب و در جریان آن جنگ با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

“من احساس کردم لازم بود برای ضبط این قسمت در تاریخ ما به عنوان دیده می شود و تجربه خودی” او در بیانیه ای گفت. “این داستان از ما تحقیق چگونه دموکراسی ما مورد حمله قرار گرفت توسط روسیه و چگونه کسانی که چشم پوشی و نادیده گرفته شده است که حمله به تضعیف توانایی ما برای کشف حقیقت است. تعهد من به عنوان یک دادستان شد و به دنبال حقایق که در آن آنها led با استفاده از تمام ابزار در دسترس است و مصمم با یورش رئیس جمهور قدرت های منحصر به فرد برای تضعیف ما کار می کنند.

“من عمیقا افتخار از کار ما انجام داد و از تعداد بی سابقه ای از مردم ما مجرم شناخته و به اعدام محکوم شده و در رکورد سرعت. اما حقیقت سخت است که ما اشتباهات. ما می تواند انجام داده اند بیشتر است. ‘که در آن قانون به پایان می رسد” اسناد انتخاب ما ساخته شده خوب و بد برای همه برای دیدن و قضاوت و از یادگیری است.”

Weissmann که مشغول به کار به عنوان یک FBI مشاور عمومی تحت مولر به دست آورده شهرت به عنوان یک دادستان در حال بررسی جرایم سازمان یافته در شهر نیویورک و خود را برای رهبری یک نیروی کار به دنبال رسوایی انرون. او شهرت به صورت تهاجمی و با تجربه و ماهر در توسعه همکاری شاهدان. تحت Mueller, Weissmann led پرونده سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین پل Manafort که التماس گناه به اتهام توطئه در سال 2018 است.

این Mueller گزارش منتشر شده در مارس 2019, هیچ توطئه جنایی بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و روسیه به نکته نتیجه انتخابات ریاست جمهوری 2016 در مغلوب ساختن پیشی جستن به نفع. اما آن را نیز نمی رسیدن به یک نتیجه گیری در مورد اینکه آیا رئیس جمهور تا به حال مانع عدالت است.

تحقیقات انجام منجر به بیش از 30 کیفرخواست از جمله Manafort سابق مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل مایکل کوهن و دیرین مغلوب ساختن پیشی جستن دوست راجر سنگ که حکم برای هفت جنایت جنایت شد, تبدیل هفته گذشته توسط رئیس جمهور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de