سابق Maricopa County دادستان ژوئن مارتینز تجمع

پس از 30 سال فعالیت حرفه ای به عنوان دادستان بالا مشخصات وکیل ژوئن مارتینز موافقت کرده است به تجمع.

این disbarment می آید دو روز پس از یک ماه نوامبر آزمایشی برنامه ریزی شده بود که شامل یک نوار ایالت آریزونا شکایت علیه مارتینز.

شکایت درگیر اتهامات که مارتینز از نظر جنسی مورد آزار و اذیت زنان او با در Maricopa شهرستان دفتر دادستان. دولت بار است که به بررسی وکلا نیز متهم مارتینز از نشت اطلاعات به یک وبلاگ نویس در طول Jodi Arias قتل محاکمه و دروغ گفتن به محققان در مورد ارتباط جنسی با او.

این نوار ایالت آریزونا گفت: در بیانیه ای در روز جمعه “این فقط نتیجه است.”

سابق Maricopa County معاون دادستان شد ملی نام خانواده در طول آریاس قتل محاکمه.

اما او را رد کرد و از شهرستان دفتر دادستان در ماه فوریه پس از چند سال از اتهامات آزار و اذیت جنسی. این دفتر گفته است که او تا به حال یک الگوی غیر حرفه ای انجام. او به نام این عملیات “انتقام گیری” و بود و جذاب شلیک.

با توافق به تجمع دادگاه قوانین دولت است که مارتینز نیست اعتراف به هر گونه سوء اما تنها تایید که او دیگر می خواهد به دفاع در برابر اتهامات عنوان شده علیه.

همین ویلسون مارتینز وکیل گفت: آریزونا جمهوری که مشتری خود را نمی خواهد اظهار نظر در تصمیم خود.

“اما من می تواند بی مبالات اگر من اشاره از طرف او است که این نشان دهنده یک پذیرش از سوء رفتار در بخشی خود را و نه می توان آن را به عنوان تفسیر نامطلوب قضایی پیدا کردن که برای هر یک از اتهامات” ویلسون گفت:.

هیچ شنوایی بیش از آزار و اذیت جنسی

در 2019 در نوار وضعیت ثبت یک شکایت رسمی علیه مارتینز ادعا سوء.

این متهم او را از نظر جنسی آزار همکاران و Maricopa County Superior Court کارمند برقراری ارتباط با داور و داشتن رابطه با یک وبلاگ نویس در حالی که تلاش برای گرفتن او را به نشت اطلاعات است.

چندین همکاران ساخته شده از آزار و اذیت جنسی اتهامات علیه مارتینز و شهرستان دفتر دادستان انجام تحقیقات داخلی در سال 2018 است. دفتر مصاحبه 30 نفر است.

“اتهامات شامل ساخت نامناسب نظرات در درجه اول به قانون کارمندان که از یک طبیعت جنسی درگیر شدن در لمس ناخواسته و مداوم ناخواسته دعوت به رفتن به ناهار و یا در یک تاریخ” شکایت اعلام کرد.

یک زن ادعا مارتینز به او گفت که “او می خواست به صعود او مانند یک مجسمه و یا کلمات که اثر” با توجه به شکایت. زن گفت: مارتینز دعوت او به لاس وگاس و گفت: او می تواند حدس می زنم رنگ لباس زیر خود را.

با توجه به شکایت یک زن دیگر مخفی در حمام برای جلوگیری از مارتینز چرا که او را در نگاه او “مانند او لباس او را با چشم خود. او ادعا کرد که مارتینز به او گفت که او می خواست برای قرار دادن “یک ضربه بر روی دوست پسر” را به خود به خود.

ریاست انضباطی قاضی ویلیام جی اونیل بود رد اتهام مارتینز در مورد نامناسب ارتباط با داور و اتهامات توسط همکاران از آزار و اذیت جنسی.

دولت نوار مخالفت با اونیل در تصمیم خود برای حذف همکاران و خواسته آریزونا دیوان عالی کشور به مرحله.

“در عصر #MeToo آزار و اذیت جنسی در محل کار است و دیگر پذیرفته” نوار دولتی اظهار داشت: در آن طومار. “وجود ندارد و این دادگاه اعلام می کند که آزار و اذیت جنسی در محل کار توسط وکلا غیر اخلاقی و غیر حرفه ای, نه وکلا و نه مردم می توانند هر گونه اعتماد به نفس که این عمل از قانون خواهد بود از جمله رفتار شنیع.”

در پاسخ به آریزونا دیوان عالی کشور مارتینز وکیل گفت o’neil به درستی و با تکیه بر قوانین مربوط غیر حرفه ای رفتار و عمل به قانون در هنگام تصمیم گیری خود را.

“دولت بار اذعان می کند هیچ قانون مشخصی تنظیم تعاملات بین وکیل و حقوق کارمندان و یا منع آزار و اذیت جنسی” ویلسون اعلام کرد.

این هفته آریزونا دیوان عالی کشور معکوس اونیل تصمیم و حکم داد که این اتهامات مربوط به مارتینز همکاران می تواند شنیده شود طول رشته شنوایی.

O’neil پذیرفته مارتینز رضایت و صدور یک فرمان disbarring او. حکم لغو آینده انضباطی جلسه که برنامه ریزی شده برای ماه نوامبر به پایان می رسد و تمام اقدامات مربوط به نوار وضعیت را به شکایت رسمی.

وجود دارد مسائل دیگر در برابر مارتینز که در انتظار.

ققنوس اخلاق وکیل Karen Clark, ثبت چندین بار اتهامات علیه مارتینز در طول سال مربوط به مشتری خود را Jodi Arias.

“دولت نوار گرفته شده مناسب اقدام به مارتینز از مجوز خود را به عمل به قانون” کلارک گفت. “این نتیجه درست و دیر شده است. دادستان برگزار می شود به بالاترین استانداردهای اخلاقی و برای بیش از حد طولانی مارتینز مورد آزار قرار گرفته و موقعیت خود را از اعتماد و همچنین آزار زنان در طول راه.”

تاریخچه سوء رفتار

به طور جداگانه مارتینز تنبیه شد در ماه آوریل برای سوء اخلاقی در سه قتل پایتخت موارد است.

با توجه به آریزونا دیوان عالی کشور آن بود که مارتینز اولین تحریم انضباطی به عنوان یک عضو از نوار است.

با توجه به دادگاه مارتینز نقض قانون ممنوع است که وکلا از درگیر شدن در “رفتار است که مخاطره اندازد به دولت عدالت است.” به طور خاص در دادگاه گفت: مارتینز ساخته شده نامناسب نظرات به داوران در طول این آزمایشات است.

“به عنوان دادستان مارتینز سریال نادرست تجدید نظر به هیئت منصفه به استنباط همدردی با قربانیان و ترس از متهمان و شکست خود را مطابق با حکم دادگاه به خطر انداخته یکپارچگی نظام حقوقی” عدالت John R. لوپز IV نوشت: در نظر است. “که مارتینز غفلت انجام نشد در نتیجه واژگونی محکومیت های کیفری نمی تبرئه او از اخلاقی رفتار بالقوه سیستمیک صدمات.”

در ماه مارس آریزونا دادگاه تجدید نظر در اعلام حکم که با وجود مارتینز اقدامات در آریاس محاکمه آریاس باقی خواهد ماند در زندان برای کشتن برخی از زمان پسر تراویس الکساندر.

دادگاه با اشاره مارتینز رفتار به دولت نوار.

دادگاه تجدید نظر به استناد یک الگوی سوء و گفت که مارتینز “متخاصم رفتار” شروع شد و قبل از باز کردن اظهارات.

“دادستانی سوء غیر قابل انکار نفوذ این مورد” قاضی جنیفر کمپبل نوشت: در حکم. “به جای چند جدا شده اشتباه یک الگوی سوء رفتار عمدی اشباع شده است.”

دادگاه تجدید نظر گفت: آن را به شدت از سایتهای مارتینز اقدامات و که یک وکیل باید فرار از مسئولیت پذیری شخصی.

قاضی Kenton D. Jones به نام مارتینز, رفتار, “, مداوم, فراگیر نامناسب و غیر حرفه ای است.”

او نوشت که مارتینز اعمال شد “روشن سوء استفاده از وظایف اخلاقی” و گفت که او چپ ناراضی با سوالات جدی مطرح شده توسط دادستان سوء “است که قبلا مطرح شده با نوار دولتی هنوز بدون جواب باقی مانده است.”

MCAO حرفه ای

مارتینز مشغول به کار در Maricopa شهرستان دفتر دادستان برای بیش از 30 سال است. او تحت متعدد شهرستان وکلای, از جمله ریک Romley اندرو توماس و لایحه Montgomery.

زمانی که رژیم صهیونیستی. mlb منصوب مونتگمری به عدالت در آریزونا دیوان عالی کشور در ماه سپتامبر مارتینز منتقل شد به صورت خودکار سرقت بخش از پایتخت دادخواهی اداره است. معاون راشل میچل اظهار داشت: حرکت ساخته شده بود به مارتینز زمان بیشتری به تمرکز بر روی اخلاق شکایت.

“با توجه به آریزونا نوار مجموعه مقالات مربوط به آقای مارتینز احساس من این مهم بود که اختصاص به او یک caseload خواهد بود که بیشتر انعطاف پذیر و اجازه می دهد او را به زمانی که مورد نیاز به تمرکز بر روی حل این شکایت” میچل اعلام کرد.

در ماه فوریه شهرستان وکیل Allister عادل قرار داده شده مارتینز در مرخصی اداری و سپس اخراج او. در اطلاع از اخراج او دفتر ادعا مارتینز انتقام در برابر متعدد همکاران که متهم او را از آزار و اذیت.

“رفتار شما ایجاد کرده است یک محیط در MCAO که در حال حاضر غیر ممکن است برای مدیریت موثر” شهرستان دفتر دادستان گفت: در اطلاع از قصد اخراج. “برای مثال ما باید کار را به نگه داشتن شما را از کسانی که قربانی شده اند.”

مارتینز به دادگاه تجدید نظر خود را اخراج. وکیل توماس براون نوشت: در نامه ای به دفتر که مشتری خود را حرفه ای و یکپارچگی شخصی “شده اند و شاید غیر قابل جبرانی لکه دار توسط یک انتقام گیری علیه او.”

افکار در مورد آریزونا سیستم قانونی است ؟ رسیدن به عدالت کیفری خبرنگار لورن قلعه در [email protected] او در توییتر دنبال کنید: @Lauren_Castle.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de