سابق مجلس Tom Leonard برای راه اندازی Plunkett کونای دولت روابط گروه

“من بسیار خوشحال به استقبال رئیس سابق به شرکت ما” گفت: Plunkett کونای رئیس جمهور & مدیر عامل شرکت Thomas P. وینسنت. “تام دانش سیستم سیاسی دولت و جامعه کسب و کار بسیار ارزشمند خواهد بود که در کمک به مشتریان ما حرکت قانونی و نظارتی و به ایجاد بیشتر موثر استراتژی های کسب و کار.”

Plunkett کونای دولت جدید روابط عمومی سیاست تنظیم مقررات و عمل به تمرکز بر سیاست های توسعه همکاری استراتژیک ایجاد روابط و ائتلاف قانون گذاری و نظارت و پیگیری لایحه. لئونارد منجر خواهد شد یک تیم از Plunkett کونای وکلای مدافع در شرق و لانسینگ, دفتر که به اشتراک گذاری اشتیاق خود را برای امور عمومی و حل مشکلات و مقابله با لبه برش مسائل. برای کمک به بهتر این تلاش های این شرکت را دوباره در محل آن در شرق و لانسینگ, دفتر لنسینگ در آینده نزدیک.

“Plunkett کونای یکی از میانه بالا شرکت های حقوقی و شهرت خود را است دوم به هیچ کدام, گفت:” لئونارد. “این یک فرصت فوق العاده ای را برای رهبری یک تیم اختصاص داده شده و ساخت یک درجه بالا روابط دولت و نظارتی عمل متمرکز معنی دار سیاست اصلاحات و طولانی مدت راه حل.

“به عنوان یک قانونگذار صاحب کسب و کار و در حال حاضر وکیل در Plunkett کونای من تمرکز همیشه همان باقی مانده است – کمک به سوق دادن این ایالت میشیگان به سمت تبدیل شدن به یک بالا 10 محل برای کسب و کار و خانواده. این نقش در زمان مناسب به ادامه این کار و در ادامه به ایجاد یک تاثیر قابل توجهی در کشور ما به آینده است.”

لئونارد خدمت سه نظر در مجلس نمایندگان. در سومین و آخرین دوره همکاران خود را به اتفاق آرا انتخاب او به عنوان میشیگان 75 مجلس. قبل از در حال اجرا برای دفتر عمومی لئونارد به عنوان یک دستیار دادستان کل برای ایالت میشیگان و به عنوان یک دادستان در Genesee County, که در آن او اختصاص داده بود به ویژه جنایات را بدست آورد. لئونارد فارغ التحصیل از دانشگاه ایالتی میشیگان دانشکده حقوق در سال 2007 به دست آورده و مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه میشیگان در سال 2004.

به عنوان یک قانونگذار لئونارد به دست آورده شهرت به عنوان یک تیرانداز راست که اغلب مشغول به کار در سراسر راهرو به حل مشکلات پیچیده است. اصلاح میشیگان , معلم, صندوق بازنشستگی ایجاد یک حزبی نیروی کار برای مقابله با میشیگان شکسته سلامت روانی سیستم به روز رسانی “کوین” برای پایان دادن به راننده مسئولیت هزینه های نوسازی دولت در بیمه سلامت, کد و دوباره نوشتن خارجه اولیه آزمون قانون فقط برخی از امضاء و دستاوردها در طول تصدی خود.

در سال 2019 لئونارد تاسیس “MiStrategies, LLC یک سیاست عمومی و توسعه استراتژیک همکاری شرکت که با همکاری شرکت ها و انجمن های صنعت و طرفداران متعهد به ساخت میشیگان یک “top-10 دولت است.” این MiStrategies نمونه کارها با تمرکز بر سیاست های عمومی مانند طرح بیمه, عدالت کیفری, اصلاحات, بهداشت روان و حمل و نقل و زیرساخت های مالیاتی و سیاست های امنیت عمومی و آموزش و پرورش – تمام کلید بلوک های ساختمان برای میشیگان موفقیت طولانی مدت است.

تاسیس در سال 1913 Plunkett کونای پیشرو در ارائه کسب و کار و دادخواهی خدمات به مشتریان در بخش خصوصی و عمومی. شرکت استخدام حدود 140 وکلای مدافع در هفت میشیگان شهر شیکاگو, ایلینوی; کلمبوس, اوهایو; و Indianapolis, Indiana. Plunkett کونای دارای بالاترین امتیاز (AV) اهدا مارتیندیل-Hubbell, پیشرو, بین المللی, فهرست شرکت های حقوقی. این شرکت نیز انتخاب شده توسط Crain را دیترویت کسب و کار به عنوان افتتاحیه آن شرکت حقوقی از سال است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سابق میشیگان مجلس نمایندگان تام لئونارد پیوستن به Plunkett کونای به عنوان رهبر دولت, روابط عمومی, سیاست و نظارتی تمرین گروه تماس با شرکت مدیر بازاریابی و توسعه کسب و کار جان Cornwell در (248) 901-4008; [email protected].

ما را دنبال کنید
Facebook و LinkedIn و توییتر

منبع Plunkett کونای

لینک های مرتبط

https://www.plunkettcooney.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>