یکی دیگر از افسانه ای دانشگاه مینه سوتا گارد در حال آمدن به خانه از کانکتیکات است.

Lynx به دست آورد راشل howard wolpoff در یک علامت-و-تجارت مقابله با کانکتیکات خورشید در روز سه شنبه یک حرکت است که به ارمغان می آورد Lakeville بومی بازگشت به خانه می فرستد و انتخاب دور دوم در سال 2021 WNBA پیش نویس به خورشید است.

آن را برآورده رویای howard wolpoff تا به حال رک و پوست کنده از او یک چهارم کلاس.

“من همیشه می خواستم به بازی برای Lynx یک روز” howard wolpoff گفت. “من همیشه به تماشای آنها. من آنها را تبدیل به یک حق رای دادن. آن را همواره در ذهن من است.”

Howard wolpoff است Gophers’ حرفه ای پیشرو گلزن — فقط جلوتر از لیندسی واندن — بود و ده بزرگ کنفرانس بازیکن سال و همه در امریکا است. او پیش نویس چهارم به طور کلی توسط کانکتیکات در سال 2016 پیش نویس است.

او می پیوندد یک سیاهگوش تیم نیاز به خارج تیراندازی و کمک در backcourt.

سیاهگوش مدیر و مربی Cheryl Reeve گفت: معامله شده است و دم در حالی که برای. این تیم تا به حال شناسایی 5-9 howard wolpoff به عنوان کسی که می تواند به آنها کمک کند و می دانستند کانکتیکات — بزرگ ساخته شده است که رایگان-آژانس چلپ چلوپ با امضای DeWanna بونر — ممکن است در یک وضعیت حقوق و دستمزد خود را کلاه را به یک معامله.

“زمان بندی همه چیز است” Reeve گفت. “و ما نمی آورد [howard wolpoff] خانه به همان نقش او در کانکتیکات. ما فکر می کنیم که نقش رشد خواهد کرد.”

این یک بازگشت از داستان است که در برخی از راه آینه است که از واندن یکی دیگر از چهارم به طور کلی انتخاب کنید که او شروع به WNBA حرفه ای در کانکتیکات.

Howard wolpoff که امضا چندین ساله معامله خواهد شد بسیاری از فرصت ها با سیاهگوش.

“من تا به حال بسیاری از گفتگو با شریل و من از او پرسید که چه نقش من خواهد بود” howard wolpoff گفت.

پاسخ: یک دسته کوچک موسیقی جاز گارد که می تواند به ساقه و نمره. یک گارد که نیاز به توپ در دست او است.

“من خیلی هیجان زده به شنیدن این که” howard wolpoff گفت. “آنها به دنبال سپاه پاسداران است. این فرصت وجود دارد. من در خانه من خارجه. این همه کار می کرد برای من.”

او به نظر می رسد در 107 بازی در چهار سال با خورشید شروع پنج, همه در سال 2018 است.

او حرفه ای به طور متوسط از 4.0 امتیاز 1.0 ریباند و 1.0 کمک در 11.4 دقیقه در هر بازی تیراندازی 36 درصد از این زمینه از جمله 33% از سه نقطه محدوده.

در کنتیکت تیم های عمیق در گارد زمان بازی دشوار بود به آمده برای howard wolpoff. بهترین فصل بود در سال 2018 زمانی که او به نظر می رسد در 33 بازی به طور متوسط 5.2 امتیاز و 1.5 کمک می کند.

با آفتاب او اغلب آمد کردن زمین به عنوان یک خاموش-گارد صید و تیراندازی بیشتر از دریبل به شات خود را. او سخت کار می کرد در آن مهارت است. اما او بسیار هیجان زده است برای به دست آوردن فرصت برای رسیدگی به توپ بیشتر.

“این بود که همیشه نقش من در حال رشد” او گفت:. “من نگهبان یک نقطه تمام زندگی من. من نه سنتی ترین نقطه گارد. اما من عشق به رهبری عشق به تصویب. من نگهبان به ثمر رساند اما عشق من گذشت.”

Howard wolpoff تاریخ با Gophers نشان می دهد که تیراندازی تعداد افزایش خواهد با فرصت های بیشتر.

Howard wolpoff به ثمر رساند 3,093 امتیاز با Gophers. ظاهر می شود در 144 بازی بیش از پنج فصل — او موفق به دریافت یک اشتباه پزشکی پس از پارگی ACL در حق او زانو در اوایل فصل 2014-15 — او به طور متوسط 21.5 امتیاز در کالج حرفه ای ارسال 28.6-نقطه و میانگین در آخر فصل دوم بالاترین در کشور است.

که شامل 60 نقطه عملکرد در مقابل نورث وسترن که در فصل یک شاهکار است که جلب توجه سابق لیکرز ستاره کوبه برایانت از طریق توییتر.

برایانت در توییتی howard wolpoff پس از او آمار بازی-برنده در برابر آیووا یک هفته بعد و دو و در نهایت ملاقات کرد زمانی که howard wolpoff با حضور در لیکرز بازی.

این دو با تشکیل یک باند; مرگ برایانت و دخترش, Gianna, در سقوط یک هلیکوپتر در ماه ژانویه رسید howard wolpoff به خصوص سخت است.

در Gophers حرفه ای howard wolpoff مجموعه سوابق تحصیلی در نقاط متوسط نمره بازی در دو چهره در به ثمر (134) بازی با 20 یا بیشتر امتیاز (82), 30 یا بیشتر امتیاز (23) و 40 و یا بیشتر امتیاز (سه).

او همچنین برای اولین بار در تاریخ مدرسه, با 354 سه اشاره گر ساخته و سوم در سه نقطه تیراندازی درصد (39.4). به طور کلی او ساخته شده است 43.3% از عکس.

با دانیل رابینسون رفته Reeve می داند که او نمی باید درست نقطه گارد در فهرست. بنابراین او تصمیم گرفت برای رفتن بیشتر با “سرب گارد” مفهوم.

Howard wolpoff و خوشگل قهوه ای شکل به رقابت برای زمان در آن نقش. زمانی که اردوگاه های آموزشی شروع می شود در این بهار او و howard wolpoff را وادار به شناختن یکدیگر بهتر است. Howard wolpoff نمی توانید صبر کنید.

“من همیشه می دانستم که من می خواستم به بازی برای خانه, دولت,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im