سابق Gophers ها گارد اسپرم Sunde می میرد در 78

اسپرم Sunde که بازی 11 فصل برای وایکینگ ها و نرم افزار کاسه گارد بعد از بازی برای Gophers درگذشت, شنبه در سن 78. Sunde بود پارکینسون و آلزایمر است.

متولد در مینیاپولیس Sunde رفت و به بلومینگتون دبیرستان قبل از بازی برای Gophers.

او در 20 دور از 1964 پیش نویس توسط وایکینگها همان سال آنها در زمان خود Gophers هم تیمی کارل ملون حسين جان هاینز سوم با ششم به طور کلی انتخاب کنید.

Sunde در 146 بازی شروع 113 برای وایکینگ ها. او همچنین در 11 بازی حذفی از جمله دو سوپر کاسه شد و در سال 1967 Pro کاسه.

این تیم در یک بیانیه گفت: “او بخشی از پایه و اساس است که به کمک شکل مینه سوتا وایکینگ ها و کمک قابل توجهی به توسعه یک NFL گسترش تیم به سوپر باول شرکت کنندگان.”

“او به اندازه کافی بزرگ و قوی به اندازه کافی و یا به اندازه کافی سریع است اما او ساخته شده است تا وزن خود را به سرعت و قدرت و برای تبدیل شدن به یک نویسنده در برخی از وایکینگ ها تیم های” سابق Vikings مربی جوانه گرانت گفت: vikings.com.

بازی برای Gophers از 1961-63, Sunde بود در یک تیم است که برنده یک گل رز کاسه زیر سال 1961 در فصل. او کاپیتان تیم در سال 1963.

در سال 1974 Sunde ارائه شد YMCA-برایان فلوت دارای صدای زیر, جایزه بشردوستانه, خدمات برای کار خود را به عنوان رئیس راه رفتن برای انسان در شهرهای دوقلو به ارائه کمک های پزشکی برای مردم در فقر زندگی می کنند.

در بازنشستگی Sunde متعلق به یک فروشگاه لوازم ورزشی. او یک سر مربی دختران تیم بسکتبال در ترینیتی و دستیار مربی در آوگسبورگ.

در سال 1998 استار تریبیون, داستان Sunde گفت: “برخی از بچه ها, من هنوز هم می تواند بازی امروز. [Center میک] Tingelhoff می تواند بازی در هر زمان ، من تا به حال بسیاری از مشکلات تنظیم به اندازه و سرعت بازی امروز.”

“یکی از نکات برجسته از چیزی بود که در حال بازی کردن با افرادی که به سالن از شهرت سطح. شما نگاه به عقب و وجود ندارد که بسیاری از مردم در آن کالیبر.”

او و همسرش باربارا ازدواج کرده بود برای 54 سال است. او نیز جان سالم به در برد با چهار دختر و هشت نوه دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de