سابق Gophers پرش از طریق hoops به امید اینکه بازیکنان NFL

برای چهار سابق Gophers, زندگی نمی کند زمانی که فصل به پایان رسید در Outback Bowl حدود دو ماه پیش.

در واقع همه چیز شتاب.

از امضای قرارداد با عوامل به مصرف کردن برای آفتابی آموزش زبانی برای رفتن به NFL سراغ ترکیب در Indianapolis, کارتر کولین تایلر جانسون کمال مارتین و آنتوان Winfield جونیور را غوطه ور خود را در آماده سازی برای لیگ های بزرگ. این همه در تلاش برای اطمینان از یک طرفدار تیم بار خوانده شده نام خود را در اواخر ماه آوریل در پیش نویس NFL.

با Gophers آینده یک 11-2 فصل فن بهره در تیم NFL چشم انداز piqued. آخرین بار Gophers تا به حال چهار بازیکن فراخوانده شد 2016 با مکس ویلیامز (دور دوم), Damien ویلسون (چهارم) دیوید کاب (پنجم) و سدریک تامپسون (پنجم). قبل از آن اتفاق افتاده بود از سال 2006.

ترکیب — که امتداد از طریق دوشنبه آینده — ممکن است بهترین فرصت برای تحت تاثیر قرار دادن لیگ پیشاهنگی دیگر اینکه Gophers’ خود نرم افزار روز, معمولا در اواخر ماه مارس است. کولین Johnson, Martin و وینفیلد را از طریق اندازه گیری وزنه برداری پزشکی و روان امتحانات, تیم, مصاحبه و در زمینه تمرینات دومی که از آن خواهد شد در NFL Network. آنها باید آماده برای نمره بالا در پرش عمودی و طراحی یک دفاع اگر مصاحبه کننده می پرسد.

کولین و مارتین بهترین دوستان است و linebackers امضا شده با همان آژانس شده اند و هم آموزش در سانتا آنا کالیفرنیا. جانسون یک گیرنده شده است یک ساعت و جنوب شرقی در کارلسبد کالیفرنیا در حالی که Winfield ایمنی آموزش داده است در نزدیکی فورت لادردیل فلوریدا. اما کولین می گوید همه آنها به اشتراک گذاشتن یک چت گروهی برای به روز رسانی هر یک از دیگر در مورد پیشرفت خود و نگه داشتن در تماس باشید.

“این فقط برای رفتن به یک انفجار برای دیدن آن بچه ها آن را بکشند زیرا من می دانم که آنها در حال رفتن به” کولین گفت. “ما در حال رفتن به repping یک مدرسه که به ما داده خیلی بیش از چهار سال گذشته و من می دانم که همه چهار نفر از ما در حال رفتن به همه بازگشت به خانه افتخار می کنم.”

در اینجا چیزی است که انتظار می رود از کوارتت:

تایلر جانسون

WR 6-2, 205 پوند

در زمینه تمرینات: پنج شنبه, 4-11 بعد از ظهر

آنچه به دیده بان: Gophers’ دارنده رکورد در حرفه ای (3,305) و تک فصل (1,318) دریافت متری و حرفه ای (33) و تک فصل (13) دریافت touchdowns, برتری در مسیر در حال اجرا و رقابت جلب. اما بزرگترین خود را بد گویی کردن سرعت است. او چند ماه در شیراز احتمالا باید به او کمک کرد تا خود را بهبود بخشد و 40 yard dash زمان. او نیاز به نشان می دهد که در حال توسعه را به ایستادگی کردن و حتی بیشتر در یک انباشته گیرنده پیش نویس کلاس.

پیش نویس طرح: بالا دور دو یا سه. NFL.com مدرج او را به عنوان “پشتیبان گیری خوب است که می تواند تبدیل به یک نویسنده.”

 

کمال مارتین

Linebacker, 6-3, 245

در زمینه تمرینات: شنبه 4-11 بعد از ظهر

آنچه به دیده بان: Martin بازی تنها هشت بازی در سال گذشته برای Gophers (از دست رفته یک روز تعلیق و چهار با پا و آسیب های زانو از جمله پرش Outback Bowl به عمل جراحی). ترکیب مهم خواهد بود برای او برای نشان دادن او بهبود از آن به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه سوال در مورد دو بازی تعلیق — که میرسد سریع لین کاسه و این فصل بازکن — برای تخطی از قوانین. جسمی و ورزشی-عاقلانه هر چند او به نظر می رسد مانند یک NFL linebacker.

پیش نویس طرح: در اواخر دوره چهار طریق شش. NFL.com مدرج او را به عنوان یک “اولویت رایگان agent.”

 

کارتر COUGHLIN

Linebacker, 6-3, 234

در زمینه تمرینات: شنبه 4-11 بعد از ظهر

آنچه به دیده بان: Coughlin led Gophers با 9 1/2 پردازد برای از دست دادن و 4 1/2 کیسه فصل گذشته. او خود را آغاز Gophers حرفه ای به عنوان یک linebacker در نهایت تبدیل به خط دفاعی به عنوان یک راش پایان. او را هرزه به عنوان یک خارج linebacker در ترکیب اما او همچنین پروژه ها به عنوان یک لبه در NFL و می تواند یک گزینه در تمام تیم های ویژه واحد است. “من بسیار هیجان زده هستم برای نشان دادن خاموش من ورزشکاری که در زمان من قادر به نشان می دهد تنها بودن در خط داد و بیداد,” کولین گفت. “هنگامی که شما بازی برای عمق بیشتر شما را وادار به نشان دادن سرعت بیشتر کمی بیشتر از چابکی خود را.”

پیش نویس طرح: در اواخر دوره چهار طریق شش. NFL.com مدرج او را به عنوان یک “فرصت را به پایان فهرستی و یا تمرین تیم ملی.”

 

آنتوان WINFIELD JR.

ایمنی, 5-10, 205

در زمینه تمرینات: یکشنبه, 2-7 بعد از ظهر

آنچه به دیده بان: Gophers’ top چشم انداز پس از پیشرو تیم با 88 می پردازد و هفت interceptions فصل گذشته. شروع هر بازی اما تحمل بازگشت به عقب پایان فصل صدمات قبلی مبارزات صدمه زدن به خود همسترینگ و پا. بزرگترین نقطه به نقطه طرفدار تیم است که کسانی که شکست شد و آخرش به جای شواهد او آسیب مستعد.

پیش نویس طرح: بالا به احتمال زیاد دور دو. ESPN مل Kiper به تازگی پیش بینی وایکینگ ها را به Winfield در دور اول با 25 به طور کلی انتخاب کنید پس در قدم به قدم از پدر آنتوان Winfield Sr. NFL.com مدرج او به عنوان یک بازیکن است که “خواهد بود استارت در دو فصل اول.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>