کارمند سابق به طرح دعوی برای جبران

استکهلم, مارس 9 سال 2020 /PRNewswire/ — یک کارمند سابق به طرح دعوی علیه C-RAD AB تقاضای غرامت برای اختراع شده در طول اشتغال است. C-راد به شدت رد دعوی و نظر جبران خسارت ادعا می شود بسیار بیش از حد اگر در همه مشروع است.

اختراع در سوال اختراع در طول زمانی که این کارمند سابق به کار گرفته شد در C-راد و حقوق ثبت اختراع برگزار می شود در C-RAD موقعیت AB. در اصل یک حق جبران خسارت به عنوان چنین است که مورد مناقشه نیست. C-RAD ارائه کرده است یک lumpsum مقدار برای کل غرامت به کارکنان سابق در خط با بازار عمل آن نیز تایید شده است توسط یک پیشرو کارشناس حقوقی در جبران خسارت در حقوق مالکیت معنوی.

کارمند سابق است ادعا جبران 21.9 MSEK که به تنهایی تخمین زده می شود بیش از 50 بار در بازار عمل. این کارمند سابق می خواهد یک خانواده سلطنتی از پنج درصد از فروش تولید شده توسط محصولات مبتنی بر اختراع. در C-راد مشاهده این ادعا است که به شدت اغراق آمیز و کاملا غیر واقعی اگر در همه مشروع است.

“من احساس بسیار با اعتماد به نفس است که ارائه شده توسط C-RAD بسیار مناسب است و بر اساس قانون و شرایط بازار است. بر اساس قانونی ورودی ما به دست آمده ادعا در قدر او درخواست تا کنون بیش از هر بازار استاندارد است.”, می گوید تیم Thurnمدیر عامل شرکت C-RAD

این است چهارم در یک سری av اختلافات با شرکت در آن همتای یا همان کارمند سابق یا شرکت Beamocular AB (متعلق به کارکنان سابق و در حال حاضر در ورشکستگی) که برای او شده است مدیر عامل شرکت. در هر سه مورد زودتر C-RAD غالب شد. یکی از این موارد بوده است به دادگاه تجدید نظر و تجدید نظر در حال بررسی است و با ثبت اختراع و بازار دادگاه در استکهلم.

برای کسب اطلاعات بیشتر:
تیم Thurnمدیر عامل شرکت C-RAD AB

تلفن: +46 (0)722 044 482, E-mail: [email protected]
تلفن: +46-18-666930 ایمیل: [email protected]

این اطلاعات اطلاعات است که C-RAD AB (publ) موظف است به عمومی موجب به بازار اتحادیه اروپا سوء استفاده از قوانین و مقررات. اطلاعات ارائه شده برای انتشار از طریق آژانس از تماس با فرد فوق در 13:25 CET در روز 9 مه سال 2020.

در مورد C-RAD

C-RAD توسعه راه حل های نوآورانه برای استفاده در پیشرفته پرتودرمانی. C-RAD گروه ارائه می دهد محصولات و راه حل برای بیمار موقعیت تومور و بومی سازی و تابش سیستم های درمان. توسعه محصول انجام شده است در سه به طور کامل متعلق به شرکت های تابعه: C-RAD موقعیت AB, C-RAD تصویربرداری AB و C-RAD Innovation AB که همه آنها در واقع در اوپسالا سوئد. C-RAD تاسیس سه شرکت به صورت فروش مستقیم: C-RAD, Inc. در ایالات متحده, C-RAD GmbH در آلمان و C-RAD (شانگهای) دستگاه های پزشکی شرکت با مسئولیت محدود. در چین. Cyrpa بین المللی SPRL یک فرانسه و بلژیک لیزر شرکت تماما متعلق به شرکت تابعه که عملیات یکپارچه شده است. C-RAD AB ذکر شده است و در NASDAQ استکهلم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در C-RAD لطفا http://www.C-RAD.com.

این اطلاعات برای شما به ارمغان آورد Cision http://news.cision.com

https://news.cision.com/c-rad/r/former-employee-has-filed-a-lawsuit-for-compensation,c3107955

فایل های زیر برای دانلود در دسترس هستند:

منبع C-RAD

لینک های مرتبط

https://c-rad.se

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net