سابق بهترین خرید مدیر عامل هوبرت Joly رهبر با اعتبار رهبری الکترونیکی زنجیره ای تعجب آور و طبقه چرخش بازنشسته خواهد شد در ماه ژوئن از نقش خود به عنوان هیئت اجرایی رئیس.

در انجام این کار او را تکمیل انتقال رهبری آغاز شده است که سال گذشته زمانی که او دست بر کمر از ریچفیلد مبتنی بر شرکت به مدیر عامل فعلی Corie بری.

J. پاتریک دویل — مدیر عامل سابق از مهره های بازی دومینو پیتزا و سرب مدیر مستقل در بهترین خرید را هیئت مدیره — موفق خواهد شد Joly به عنوان رئیس پس از شرکت در جلسه سهامداران در ژوئن 11, با توجه به پر کردن با کمیسیون بورس و اوراق بهادار.

Joly, 60 ادامه خواهد داد به عنوان یک پرداخت می شود مشاور به بهترین خرید برای حداقل یک سال کار بر روی برنامه هایی مانند خرده نوجوان tech مراکز میزبان که پس از برنامه های مدرسه برای جوانان محروم در مناطق شهری در سراسر ایالات متحده

در ایمیل ارسال شده به بهترین خرید کارکنان در بعد از ظهر چهارشنبه Joly گفت: او کار بر روی یک کتاب در مورد “قلب کسب و کار” و برنامه ریزی برای تدریس به عنوان مربی و مربی تیم مدیریت.

او اضافه کرد که او “بسیار با اعتماد به نفس” در آینده از بهترین خرید و رهبری آن تیم به رهبری بری.

“به عنوان بسیار سرگرم کننده به عنوان آن منجر به این شرکت آن را حتی بهتر است به تماشای بعدی رهبران بهبود در آنچه به من کمک کرد ساخت” Joly گفت: در e-mail.

“من می دانستم که این مورد خواهد بود و به همین دلیل من خیلی با اعتماد به نفس در, توزیع بیش از باتوم,” او گفت:. “من نمی خواهد که آن را انجام داده بودند) یک مجموعه فوق العاده قادر پرشور و انسانی مردم — رهبری Corie — آن را به. این شرکت است که به سادگی بیش از حد عزیز را به قلب من به هر چیزی انجام می شود کمتر است.”

زمانی که Joly شد مدیر عامل شرکت Best Buy در سال 2012 برخی از سرمایه گذاران سوال که آیا او قادر خواهد بود به معکوس این شرکت کاهش پیدا کند. بسیاری فکر رقابت از آمازون خواهد آن را از کسب و کار.

اما او موفق به اثبات آنها اشتباه است. او تثبیت کسب و کار با کاهش بیش از 1 میلیارد دلار در هزینه ها مطابق قیمت آنلاین از سایت آمازون و دیگر رقبا و دعوت از برخی از خرده فروش بزرگترین برندها مانند سامسونگ و سونی برای راه اندازی مغازه کوچک در داخل از بهترین خرید. او همچنین با تکیه به تخصص های زنجیره ای آبی-shirted کارکنان تاکید بر چگونه آنها قادر به شخصی ارائه مشاوره و خدمات به مشتریان است که به عنوان آسان برای دریافت آنلاین.

در e-mail Joly گفت که او نمی تواند کمک کند اما احساس می کنم کمی احساسی در مورد این نقطه عطف.

“این سال ها شده اند و معنی دار و تاثیرگذار و بسیار شاد” او گفت:.

اما او قول داده که او را همچنان به عنوان یکی از شرکت بزرگترین هوراکشان — و یکی از بزرگترین مشتریان.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im