سابق Ak-چانه جامعه هند رئیس می میرد در سن 57

سابق Ak-چانه جامعه هند رئیس لوئیس مانوئل جونیور درگذشت در سن 57 قبیله اعلام کرد در یک مصاحبه مطبوعاتی دوشنبه.

مرگ خود را شرح داده شد در آزادی مطبوعات به عنوان “ناگهانی و غیر منتظره” و رسمی علت مرگ منتشر شد.

“Ak-چانه جامعه هند دهکدهای از دست یک رهبر بزرگ در رئیس لوئیس مانوئل جونیور کلمات نمی تواند بیان درد و رنج جامعه پایدار است در این زمان گفت:” Ak-چانه رئیس رابرت میگوئل در بیانیه ای از جمله در آزادی مطبوعات. “او نه تنها یک رهبر بزرگ اما یک پدر و دختر. او دوست داشت در جامعه خود و همیشه قرار داده و مردم خود را برای اولین بار.

“رئیس مانوئل میراث زندگی و مثبت اثر او در سمت چپ در این جامعه قابل مشاهده است همه در اطراف ما در قالب پیشرفت و فرصت های اقتصادی برای Ak-چانه اعضای” او ادامه داد.

Ak-چانه جامعه هند گفت: این امر پایین آن پرچم از احترام به مانوئل. او خدمات مراسم تشییع جنازه و ترتیبات بودند و در انتظار آزادی مطبوعات گفت.

مانوئل بود به نام رئیس قبیله در سال 2009 با توجه به Ak-چانه O’odham دونده. او به عنوان رئیس تا میگوئل انتخاب شد به عنوان رئیس در Jan. سال 2016 با توجه به Gila River, اخبار هند,.

او در خدمت چند نظر در قبیله شورای, با توجه به آزادی مطبوعات. تصدی خود شامل گسترش harrah’s Ak-چانه هتل و کازینو و ساخت و ساز از UltraStar چند سرگرمی مرکز در Ak-چانه, دایره, در میان دیگران, آزادی مطبوعات گفت.

“(مانوئل) کمک راهنمای جامعه از طریق یک دوره از رشد سریع اقتصادی و تنوع” آزادی مطبوعات گفت.

او در توصیف آزادی مطبوعات به عنوان یک مدافع به صورت بومی در آموزش, خدمات, برای, بزرگان و دسترسی به خدمات اجتماعي و بهداشتي به صورت قبیله ای اعضای مطبوعاتی گفت:.

“نماز من و تسلیت به خانواده و کل Ak-چانه جامعه به ما یاد از عبور از رئیس سابق Louis J. مانوئل” گفت: Gila River جامعه هند رژیم صهیونیستی است. استفان کوچک لوئیس در بیانیه ای به Arizona Republic.

“میراث او یاد می شود نه تنها در سراسر آریزونا و در سراسر هند کشور, اما مهمتر از همه به عنوان یک مدافع سرسخت برای مردم خود در Ak-چانه جامعه هند. به عنوان یک شخص رهبر قبیله ای و O’otham رهبر قبیله ای که در آن من افتخار دارم که با او کار می کرد” لوئیس گفت.

دستی نیز یک بار به عنوان معاون اول رئیس جمهور از بین قبایل انجمن آریزونا و نایب رئیس آریزونا هندی بازی انجمن.

شهرستان ماریکوپا شهردار مسیحی قیمت در Facebook پست در روز یکشنبه با اشاره به مانوئل به عنوان “یک نور بزرگ.” او تسلیت گفتند به مانوئل را Yolanda و خانواده اش.

“رئیس مانوئل به عنوان من می دانستم که او یک سیاستمدار و یک رهبر محترم, یک خانواده و یک عزیز دوست عزیز. او به احتمال زیاد می دانید آنچه که او به معنای به من و آنچه که او به من آموخت و تمام است که من واقعا از او آموخته است که ساخته شده من احساس می کنم مثل Ak-Chin/Maricopa, خانواده,” او گفت:. “او خواهد بود صمیمانه از دست رفته است.”

Rep. تام O’Halleran نیز با صدور بیانیه ای روز شنبه در مورد مانوئل مرگ او را خواستار یک رهبر و یک دوست.

“امروز قلب من و افکار من با مانوئل خانواده است. از ما گرفته شده به مراتب بیش از حد به زودی لوئیس قهرمان برای Ak Chin, هند, جامعه, تلاش برای گسترش قبیله اقتصادی فرصت های توسعه و همکاری در پروژه های زیرساخت های حیاتی است که بهبود زندگی های بی شماری Arizonans,” او گفت:. “بالاتر از همه او یک نوع و فرد واقعی که مراقبت عمیقا در مورد کسانی که در اطراف او. به اندازه کافی وجود ندارد رهبران مانند Louis; I will miss دوست من.”

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا او در توییتر دنبال کنید @curtis_chels.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im