تهدیدات خارجی برچسبها جلوتر از ما در انتخابات ریاست جمهوری

به عنوان Nov. 3 انتخابات ریاست جمهوری نزدیک وجود دارد تازه نشانه هایی است که ملت را از نظام انتخاباتی است دوباره تحت حمله از دشمنان خارجی.

مقامات امنیتی تایید کرد در روزهای اخیر که بازیگران خارجی فعالانه به دنبال به سازش ارتباطات خصوصی از “ایالات متحده در مبارزات سیاسی نامزدها و سیاسی دیگر اهداف” در حالی که کار به مصالحه ملت در انتخابات زیرساخت ها است. اشخاص خارجی نیز به شدت گسترش دروغ در نظر گرفته شده برای ایجاد سردرگمی رای دهندگان عنوان به سقوط.

هیچ شواهدی وجود ندارد که امریکا دشمنان هنوز موفق به نفوذ در مبارزات انتخاباتی و یا دولت سیستم انتخابات اما دموکرات جو بایدن انتخابات ریاست جمهوری تایید این هفته که با آن مواجه است مربوط به چند تهدید.

معاون سابق رئیس جمهور این تیم بود و تمایلی به فاش کردن جزئیات به خاطر ترس از دشمنان مفید هوش.

به دلیل چنین پنهان کاری حداقل در بخشی از دخالت خارجی تا حد زیادی باقی مانده است یک چاره اندیشی موقت در سال 2020 مسابقه حتی به عنوان خواهان و دموکرات ها به طور یکسان تن آن را تهدیدی جدی است که می تواند اساسا تغییر شکل انتخابات در هر لحظه. بایدن انتخاباتی است که به طور فزاینده ای نگران آن است که روسیه منابع در حال حاضر به اشتراک گذاشته شده دروغ در مورد بایدن خانواده با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و او خواه متحدان در کاپیتول هیل طراحی شده برای صدمه زدن به نامزد حزب دموکرات در روزهای منتهی به انتخابات.

وقتی پرسیده شد که به طور مستقیم مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین خودداری می گویند که آیا آن را پذیرفته مواد مرتبط با بایدن از هر اتباع خارجی. تهمت بود استیضاح سال گذشته پس از گرفتار شدن فشار رهبران اوکراین به تولید آسیب رساندن به اطلاعات در مورد کار بایدن پسر را در کشور و حتی هر چند تکرار اتهامات فساد علیه Bidens شده اند به طور گسترده ای در پى دارد ،

ایالت ویسکانسین Ron Johnson, کلید تهمت متحد و رئیس مجلس سنا امنیت داخلی کمیته را تکذیب کرد قبول داشتن هر گونه مواد مضر در بایدن از اتباع خارجی پس از حداقل یک ملی اوکراین Oleksandr Onyshchenko گفت واشنگتن پست او به اشتراک گذاشته نوار و متن با جانسون کمیته و تهمت متحد رودی جولیانی. آمریکا جمعه اعلام کرد آنها باید subpoenaed وزیر امور خارجه مایک Pompeo برای اسناد او تبدیل به جانسون پنل.

“آن زیانی به ما تامین امنیت انتخابات تلاش زمانی که دموکرات ها با استفاده از تهدید روسیه دروغ به عنوان یک سلاح به بازیگران شک در تحقیقات آنها نمی مانند” جانسون سخنگوی Austin آلتنبورگ گفت.

2020 مبارزات و کمیته های دریافت شده اند به طور منظم جلسات از ملی ضد جاسوسی و امنیتی مرکز که مدیر لایحه Evanina منتشر شد نادر بیانیه عمومی در هفته گذشته تایید روسیه بر ادامه کار را به دخالت در انتخابات آمریکا.

Evanina گفت که روسیه به عنوان بخشی از تلاش برای تضعیف آمریکا و جهانی خود ایستاده منتشر شده است دروغ به تضعیف اعتماد به نفس در دموکراسی آمریکایی و “لکه دار کردن آنچه در آن می بیند به عنوان یک ضد روسیه ‘ایجاد’ در امریکا است.”

تهدید است نه محدود به روسیه است. چین هدف از افزایش محکومیت سراسر تهمت و دولت در هفته های اخیر شده است به دنبال راه هایی برای تحت تاثیر سیاست های آمریکا در مقابله با انتقاد از پکن و فشار سیاسی و ارقام آن را نمایش به عنوان مخالف به منافع Evanina گفت: در حالی که ایران درگیر شده است در گردش دروغ و ضد آمریکایی محتوای آنلاین.

مغلوب ساختن پیشی جستن تیم گزارش خاص تهدیدات خارجی علیه رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی اما کمپین مشاور عمومی متی مورگان برجسته حزب جمهوری خواه yearslong تلاش برای نصب مختلف voter ID مورد نیاز در سراسر کشور — از جمله عکس تایید امضای تطبیق و شاهد مورد نیاز — به عنوان یک ابزار مهم برای جلوگیری از دخالت خارجی.

“بر خلاف خود روایت دموکراتها تلاش برای پارگی این تدابیر از هم جدا — به عنوان آنها سو در 18 متحده در سراسر کشور — آیا ما باز انتخابات نظام به دخالت خارجی” مورگان گفت. “همین دلیل است که ما در حال مبارزه برای محافظت از حرمت ما انتخابات نظام است.”

با وجود مورگان استدلال وجود دارد این است که هیچ شواهد قابل توجهی از رای دهندگان تقلب در سیاست آمریکا و چه توسط رای دهندگان آمریکایی یا اتباع خارجی.

و هیچ شواهدی وجود ندارد که تهمت بارها و بارها اتهامات که افزایش اتکا به پست الکترونیکی انتخابات در این پاییز برگ سیستم انتخاباتی به ویژه آسیب پذیر به خارج از دخالت. رئیس جمهور با اشاره به کسانی که بی اساس ادعا می کند این هفته به پیشنهاد تاخیر در انتخابات چیزی است که نمی تواند انجام شود بدون حمایت در کنگره که در آن دموکرات ها و جمهوری خواهان به طور یکسان را رد کرده و مفهوم است.

وجود شواهد کافی که قدرت های خارجی در حال تلاش برای ایجاد سردرگمی و با پخش اطلاعات غلط در علاوه بر این به دنبال برای هک به مبارزات سیاسی به عنوان Evanina گفت: در هفته گذشته.

سابق وزیر امنیت داخلی تام ریج یک جمهوریخواه توصیف مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار در مورد ایمیل های رای گیری “پوچ” و “مسخره است.”

“او باید به مراتب قوی تر و به مراتب بیشتر مستقیم در محکومیت دخالت خارجی,” ریج در مصاحبه ای گفت:. “دشمن است و نه در درون.”

دخالت خارجی نقش مهمی در انتخابات 2016 ،

آمریکا و سازمان های اطلاعاتی مشخص شد که فعالان به دنبال افزایش مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین هک را به کمیته ملی حزب دموکرات سرور و بعد به اشتراک گذاشته شده پیام های مخرب با ویکی لیکس در حالی که در حال اجرا یک covert کمپین رسانه های اجتماعی با هدف ایجاد تفرقه در میان رای دهندگان آمریکایی.

تمام گفته وزارت دادگستری به اتهام 25 اتباع روسی در پنهان تلاش برای گسترش دروغ در رسانه های اجتماعی و نرم دموکراتیک ایمیل. در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان تهدید روسیه دخالت او مجاز 2018 حمله سایبری علیه سیستم ترول مزرعه شناخته شده به عنوان اینترنت تحقیقات آژانس.

مبادا وجود داشته باشد هر گونه شک و تردید در مورد ادامه دخالت خارجی در سال 2020 آمریکا از تایید این هفته است که سرویس های اطلاعاتی شده اند با استفاده از یک گروه سه نفره از زبان انگلیسی در وب سایت به گسترش دروغ در مورد سیاسی متهم coronavirus بیماری همه گیر.

ویرجینیا ایالت و سناتور ” مارک وارنر نماینده دموکرات در کمیته اطلاعات مجلس سنا در مصاحبه ای گفت که دشمنان خارجی “هرگز از تلاش و کوشش برای دخالت ما در انتخابات.”

او اشاره کرد که دخالت خارجی شامل برخی از تاکتیک های جدید در مقایسه با سال 2016. او اشاره کرد به عنوان مثال اینترنت تحقیقات آژانس عامل تحت نام های مختلف.

وارنر کاهش یافته و به طور مشخص تر در مورد 2020 دخالت است که مورد بحث در جلسات طبقه بندی شده. او گفت که او یک “نگرانی بزرگ” است که رای دهندگان نمی درک ماهیت واقعی این تهدید است.

“این ایده که ما می تواند رهبری را به روز کار بدون آمریکا که رسما قرار داده و در توجه به نظر می رسد به شدت نامناسب” وارنر گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de