مقدم Telecare راه اندازی فاز 2 از COVID-19 دیدگاه برای بیمارستان های روستایی

NASHVILLE, Tenn., 9 آوریل سال 2020 /PRNewswire/ — مقدم Telecare, Inc. (مقدم) پیشرو در ارائه رفتاری telehealth به سالمندان و دیگر بزرگسالان در معرض در جوامع روستایی در سراسر ایالات متحدهامروز اعلام کرد مرحله بعدی آن #RuralHealthSTRONG COVID-19 پاسخ برنامه. به عنوان بخشی از این برنامه مقدم با ارائه رفتاری telehealth چرخ دستی های امن HIPAA سازگار ویدئو کنفرانس بدون هیچ هزینه ای به صدها نفر از بیمارستان های روستایی در سراسر کشور. این ثابت پلت فرم در حال حاضر مستقر شده توسط مقدم به بیش از 200 امکانات در سراسر کشور است.

هر رفتاری telehealth سبد خرید شامل HIPAA سازگار با سخت افزار و نرم افزار اجازه می دهد روستایی پزشکان و پرستاران شاغل برای حفظ خود در بیمارستان’ سلامت رفتاری واحدهای عملیاتی در حالی که در خانه از بین بردن خطر گسترش coronavirus. این چرخ دستی همراه با امن HIPAA سازگار ویدئو کنفرانس, خدمات کمک به نگه داشتن بیماران و ارائه دهندگان امن و اجتماعی دور سهولت فشار مالی بر بیمارستان ها و اجازه می دهد تا ارائه دهندگان به ادامه پرداختن به خود در جوامع مهم سلامت رفتاری نیاز دارد.

“بیمارستان های روستایی ضروری بهداشت و درمان هاب برای تعداد بی شماری از جوامع روستایی در سراسر کشور است. بسیاری از بیمارستان ها در تلاش بودند از نظر مالی قبل از این COVID-19 بحران و در حال حاضر در خطر اضافه به دلیل فشار این بحران قرار دادن بر روی ارائه دهندگان خدمات و امکانات گفت:” راب Rebakمدیر عامل شرکت مقدم Telecare. “در حدود 20 درصد از ایالات متحده جمعیت روستایی است که بیش از 65 ساخت این وضعیت به خصوص خطرناک است.”

“روستایی امریکا مواجه است با یک چالش بی سابقه و مقدم متعهد به کمک به با این برنامه و بیشتر در روزهای آینده و هفته” آقای Rebak ادامه داد.

در مورد مقدم را #RuralHealthSTRONG COVID-19 پاسخ

شرکت نورد یک COVID-19 دیدگاه در اوایل ماه مارس با گسترش امن HIPAA سازگار با پلت فرم های ویدئویی قابلیت فعال کردن ساکنان روستایی پرستاری ماهر امکانات برای ادامه دریافت مراقبت از خود ارائه دهندگان محلی که ممکن است خود نیاز به قرنطینه و همچنین ارائه یک راه برای ساکنان و اعضای خانواده در تماس باقی می ماند به جای فرد بازدیدکننده داشته است. علاوه بر آن مقدم شده است کار با بیمارستان روانپزشکی واحد برای راه اندازی telehealth گزینه برای نیروی انسانی برای تکمیل کمبود زمان و برای ایجاد پشتیبان گیری از ظرفیت در صورتی که زمان کارکنان را ناتوان می با توجه به تاثیر coronavirus اضطراری است.

“قبل از COVID-19 دیدیم که چگونه اعمال نفوذ تکنولوژی به صرفه جویی در سفر و زمان بود که به ویژه مهم در پرداختن به نیازهای روانی از روستایی که در آن فاصله بین ارائه دهنده در دسترس بودن و نیاز به خدمات روانپزشکی بزرگ است” گفت: اندرو Rosenzweig, MD, MPH, افسر ارشد پزشکی مقدم Telecare. “در حال حاضر که این آسیب پذیری از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به COVID-19 ثابت شده است بنابراین نگران کننده بالا امید ما این است که با فعال کردن بیمارستان های روستایی آن را به امن خود را برای ارائه دهندگان خدمات سلامت روان به درمان خود را در بستری از خانه مقدم را یک نقش کلیدی در تضمین این که کیفیت مراقبت در ادامه به تحویل داده می شود به این بیماران قابل توجهی در سلامت روحی و روانی نیاز دارد.”

بیمارستان های روستایی با سلامت رفتاری واحد را تشویق به تماس [email protected] برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد این پیشنهاد پشتیبانی می کند.

در مورد مقدم Telecare, Inc.

از زمان آغاز آن در سال 2010 مقدم Telecare شده است به یک رهبر در یکپارچه سازی با کیفیت بالا و مراقبت های بالینی امن HIPAA سازگار با تکنولوژی برنامه ریزی های بالا را لمس کنید و back-end تدارکات مورد نیاز برای ارائه خدمات برجسته رفتاری telehealth راه حل برای سالمندان و دیگر بزرگسالان در معرض در امکانات بهداشتی روستایی در سراسر امریکا است. بازدید www.fftcare.com برای اطلاعات بیشتر.

رسانه های تماس:
فیل نادسن
[email protected]
(415) 710.5533

منبع مقدم Telecare

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im