برای سال county وکیل نمی خواهد به نمایندگی از زوج های همجنسگرا در فرزندخواندگی. که در حال تغییر

ماریکوپا کانتی است معکوس و پنج سال سیاست سیاست ریشه در مخالفت با فرزندخواندگی توسط زوج.

پدر و مادر در اصطلاح بلامنازع فرزندخواندگی حق حقوقی رایگان نمایندگی ولی Maricopa شهرستان برای سال استفاده می شود یک شرکت حقوقی برای رسیدگی به این خدمات است.

شهرستان وکیل Allister عادل روز پنجشنبه گفت که او در آوردن که کار قانونی به دفتر او. این حرکت او تخمین زده خواهد شد صرفه جویی در این شهرستان به طور کلی صندوق $750,000 یک سال است.

“هنگامی که ما متوجه چه مقدار پول ما صرفه جویی نه تنها برای مالیات دهندگان اما گرفتن کودکان از سیستم و به خانه دوست داشتنی این چیزی بود که ما کاملا به حال به انجام” عادل گفت.

این حرکت در مورد چهره از عمل سابق شهرستان وکیل لایحه مونتگمری نهاد در سال 2015 در پی یک دولت قانون که قانونی شدن ازدواج همجنسگرایان هستند.

مونتگمری معتقد است که پدر و مادر همجنس گرا شد واجد شرایط برای خدمات حقوقی رایگان دفتر او توسط قانون دولت بود و نیاز به ارائه. این حرکت باعث شده یک درخواست از یک زن و شوهر به استفاده از این خدمات است.

اما پس از مقاومت مواجه از آیتالله سیستانی از آریزونا و پس از رژیم صهیونیستی است. mlb وتو لایحه که اجازه داده اند شهرستان وکلای انکار خدمات به خوانده, دو فاک, Montgomery, تصمیم گرفتند به حرکت تصویب کار مربوط به بلامنازع فرزندخواندگی به خارج از شرکت.

در حالی که پدر و مادر خوانده و هنوز هم این سرویس رایگان گی-فعالان حقوق گفت: حرکت ساخته شده آن را سخت تر برای هر کسی که متصل به مناسب وکلای مدافع.

در بلامنازع تصویب اساسا هیچ یک از اشیاء. این موارد شامل فرزندخواندگی توسط stepparents یا دیگر بستگان کسانی که مرتب توسط سازمان و خارجی فرزندخواندگی.

بر خلاف Montgomery, Adel گفت که او تا به حال هیچ تردیدی در مورد دفتر او از سرگیری کار بر روی فرزندخواندگی که در آن همه احزاب در توافق هستند.

“ازدواج همجنس گرایان, که, پیر, اخبار,” او گفت:. “اگر یک گی, زن و شوهر می خواهد به اتخاذ تحت این آنها می توانند.”

صرفه جویی در هزینه های گسترده تر در رسیدن به

گروه هایی که مخالف مونتگمری سیاست حرکت تحسین عادل تصمیم.

“این یک گام بزرگ رو به جلو” گفت: وکیل کلودیا کار که به کار گرفته خصوصی فرزندخواندگی. “این آن را آسان تر برای مردم را به دوام به adoptable کودکان است.”

که به دلیل مونتگمری سیاست ساخته شده آن را سخت را برای پدر و مادر خوانده به پیدا کردن مورد نیاز اطلاعات تماس.

“آن رفت در اعماق زمین” او گفت: “به خاک سپرده شد در دفتر سایت.

“من حتی نمی تواند پیدا کردن شماره به تماس گرفتن با اشاره به یکی از این خارج فروشندگان شخص ثالث,” او گفت:.

ویکتوریا لوپز, وکالت و امور حقوقی مدیر برای ACLU of Arizona گفت: حرکت به در خانه خدمات باید افزایش نظارت و پاسخگویی است. دولت باید برون سپاری آن در قانون اساسی وظایف او گفت:.

لوپز به نام پس انداز برآورد “حیرت انگیز” به خصوص با توجه به مونتگمری سیاست فرار به مدت پنج سال.

اما Cathi Herrod رئیس مرکز آریزونا سیاست گفت: تغییر سیاست تاسف است.

“این سیاست و عادل گفته است معنی آن دیگر مسائل اگر فرزندان یک مادر و یک پدر” Herrod گفت.

علوم اجتماعی نشان می دهد بچه ها بهترین کار را انجام زمانی که آنها در خانه با مادر و پدر Herrod گفت. حمایت از تصویب توسط یک زوج همجنسگرا می تواند محروم کردن یک کودک توانایی به تصویب رسید توسط یک زوج, او گفت:.

او همچنین در مورد میزان پس انداز و اضافه کرد که خود را در طبیعت و بلامنازع مراحل تصویب را اجرا کنید تا بزرگ لوایح حقوقی.

اولین مورد در حال حاضر برنامه ریزی شده

Adel گفت: بهره وری بررسی توسط دفتر او رسیده $750,000 رقم پس از لغو 1 میلیون دلار خارج از قرارداد قانونی و رزرو مقداری از آن پول را به گوشت گاو تا تصویب آن واحد است.

او کارکنان اضافه کردن اطلاعات در مورد تصویب خدمات به وب سایت خود را به آن را بیشتر برجسته.

در حال حاضر او گفت: کارکنان خود را در محل کار است. اولین بلامنازع تصویب توسط معاون دادستان شهرستان برنامه ریزی شده است برای Aug. 6, او گفت:.

نحوه دریافت کمک

شهرستان دفتر دادستان است و هنوز هم در حال کار برای اضافه کردن تصویب سرویس اطلاعات به وب سایت خود را. در ضمن هر کسی که به دنبال اطلاعات می توانید تماس بگیرید 602-372-5437.

در این مورد گزارش

مداوم کمک مالی از آریزونا جامعه بنیاد پشتیبانی از گزارش گیری بر کودک-رفاه مسائل و امور اعم از کودک آزاری به تصویب. به نگه دارید تا در آخرین با این مسائل مشترک به Arizona Republic.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @maryjpitzl

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de