آن شده است یک ماه پس از جوانا متوقف گرفتن او کلید دارو برای درمان مزمن عروقی بیماری است که حملات سیستم ایمنی بدن خود را و debilitates او رگ های خونی. او تا به حال سه حملات قلبی در هشت سال گذشته.

بدون دارو, جوانا گفت: این تنها یک ماده از زمان قبل از او علائم — احساس سوزش در پاها و سر خستگی شدید و مشکل در راه رفتن — به عقب می آیند. بدون درمان او می تواند در نهایت دچار نارسایی ارگان و می میرند.

جوانا که خواسته است که نام خانوادگی او بود نکردن چون او مستند نشده است نمی توانیم 220 دلار هزینه ماهانه برای دارو به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس هزینه شوهرش مقدار از درآمد خود را.

جوانا را در مخمصه است یک مشترک است: او در میان تعداد بی شماری از مهاجران مستند نشده برای آنها COVID-19 تنها اضافه شده به بخش قابل توجهی از بار آنها در حال حاضر خرس.

مستند نشده جامعه — حدود 300,000 در آریزونا — در حال حاضر در میان ملت های آسیب پذیر و راهپیمایی از COVID-19 آمار آنها سخت تر است. آنها واجد شرایط برای درخواست مزایای بیکاری و نه می تواند آنها را دریافت $1,200 تحت فدرال بسته محرک امضا شده در مارس 27 — حتی اگر فرزندان خود را در حال شهروندان ایالات متحده.

دسترسی به مراقبت های بهداشتی نیز محدود چون بسیاری نمی بیمه درمانی داشته باشند. و آنها نمی تواند واجد شرایط برای کامل پزشکی و یا مواد غذایی.

همانطور که در آوریل 8, موقت ارشاد از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می شود که “ضروری” کارگران به ادامه کار زیر بالقوه قرار گرفتن در معرض ویروس زمانی که آنها بدون علامت باقی می ماند.

در عین حال کارگران ضروری مانند کسانی که در کشاورزی و صنایع خدماتی هستند نامتناسب مستند نشده به طوری که آنها به صورت یک ناخوشایند انتخاب: قرار گرفتن در معرض خطر به نگه داشتن یک سقف بالای سر خود و یا از دست دادن تنها منبع خود را از درآمد.

ضربه مالی

تحت دستورالعمل های فدرال برای جبران خسارت بیکاری مستند کارگران می تواند جمع آوری مزایای بیکاری در بسیاری از موارد بالاتر از هفته خود را پرداخت اگر آنها coronavirus مرتبط با مشکلات است که به جلوگیری از آنها را از کار.

“از یک طرف (مستند نشده کارگران) در حال ارائه تمام چیزهایی که ما باید به عنوان یک کشور مانند مواد غذایی که ما می خوریم…” گفت: دیانا Tellefson-تورس, مدیر اجرایی, ایالات کارگر مزرعه پایه و اساس است. “از سوی دیگر ما در حال ارائه آنها وضعیت حقوقی ما در حال ارائه آنها را با نوع خطر پرداخت که باید ارائه شود با توجه به این خطر است که آنها در حال گرفتن است.”

اگر کسی نه ضروری کارگر گزینه بهتر است.

در چهار هفته به پایان رسید که در آوریل 11, آریزونا وزارت امنیت اقتصادی گزارش داد که 345,800 کارگران ظ برای مزایای بیکاری. اما این شمارش را شامل نمی شود یک بی حد و حصر تعداد کارگران ثبت نشده که او نیز شغل خود را از دست.

بدون وضعیت قانونی مستند نشده کارگران “از کار آنها از شانس” گفت: Shefali mr. united-دسای مدیر حقوق کارگران درمانگاه در دانشگاه آریزونا. “مگر در مواردی که یک coronavirus دلیلی مربوط به درخواست برای پرداخت بیمار زمان و آنها در واقع نه فسخ — آنها هیچ چیز نیست.”

در آریزونا پرداخت مرخصی استعلاجی پوشش می تواند تا پنج روز کار بدون در نظر گرفتن وضعیت مهاجرت. زیر خانواده اولین Coronavirus تسکین عمل این ترک می تواند تا دو هفته.

اما با توجه به mr. united-دسای بسیاری از کارگران ثبت نشده در آریزونا ترس برای این درخواست ترک با توجه به یک فرهنگ است که زندگی از سخت مهاجرت در طول 2000s رهبری سپس Maricopa County Sheriff جو Arpaio. آنها از ترس کارفرمایان خود را تلافی خواهد کرد یا شلیک آنها و یا برش خود را پرداخت حتی اگر که غیر قانونی است.

تلافی او گفت: “نکته شماره یک بسیاری از مشتریان من می ترسند از سمت راست در حال حاضر.”

در کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد که یک حمایت جدید صندوق با دولت خواهد اختصاص مبلغ 75 میلیون دلار به کارگران مهاجر نهفته COVID-19. کارگران ثبت نشده وجود دارد می توانید انتظار برای دریافت تا 1000 $در هر خانوار و می توانید شروع به استفاده از ماه آینده.

خطرات بهداشتی

اما ترس نیست پایان با از دست دادن شغل. جوانا گفت و طرفداران معتقدند که بسیاری از افراد فاقد مدارک جلوگیری از اورژانس بیمارستان اتاق از ترس از اخراج و هزینه صرف نظر از یک بیماری همه گیر — حتی اگر جان خود را در معرض خطر هستند.

Jason Odhner یک پرستار ثبت شده و رئیس جمهور ققنوس متفقین برای سلامت جامعه گفت: خود را رایگان کلینیک مشاوره بیماران با COVID-19 علائم به ماندن در خانه و پزشکی از راه دور کمک از درمانگاه به طوری که آنها می تواند به جلوگیری از ER.

در حال حاضر مراکز بهداشتی و درمانی و کلینیک های که در آن افراد فاقد مدارک دریافت مراقبت هستند و تنها با انجام tele-بازديد و جایگزینی دارو. بسیاری از این مراکز رو به یک falloff در داوطلبان باید متوقف پذیرش بیماران جدید.

خارج از دسترسی به, هزینه دارو و درمان نیز یک چالش یکی جوانا خوبی می داند که.

از سال 2011 زمانی که جوانا شروع به داشتن علائم او پرداخت برای هزینه های درمانی از جیب. اما او بازدیدکننده داشته است دکتر محدوده از $100-$400 و ماهیانه داروها بالغ بر 500 دلار حتی با کمک از برنامه های تخفیف.

به بسیاری از مستند نشده ساکنان یکی از مزایای پزشکی آنها می تواند ادعا می کنند دارای پتانسیل عمده نزولی. از طریق آریزونا مراقبت های بهداشتی هزینه سیستم مهار آنها اعمال می شود به صورت رایگان اورژانس. اما بسیاری از آنها تمایلی به درخواست از ترس آن می تواند بر اندازه گیری مورد استفاده برای ارزیابی چگونه وابسته به مهاجران را در خدمات دولت زمانی که آنها درخواست برای تغییر در وضعیت مهاجرت.

با وجود عدم مزایای ققنوس عضو شورای کارلوس گارسیا و دیگر طرفداران توجه داشته باشید که مهاجران را تشکیل می دهند بخش بزرگی از دولت و اقتصاد آن است.

در آریزونا مهاجران مستند نشده در مورد پرداخت $213.6 میلیون دلار مالیات ایالتی و محلی در سال 2014 در سال های اخیر که آمار و ارقام در دسترس هستند.

“من امیدوارم که مردم می توانند منعکس کننده که در آن ملزومات از آمدن و حرکت رو به جلو هنگامی که تجملات و امتیازات شروع به آمدن به زندگی خود را که آنها منعکس کننده چگونه آن چیزهایی هستند قادر به اتفاق می افتد به دلیل بهره برداری از دیگران گفت:” گارسیا.

آن را 24 سال پیش زمانی که جوانا چپ مکزیک در جستجوی یک زندگی بهتر است. او سخت کار می کرد را افزایش داد و سه فرزند و همچنان به کمک به جامعه خود, همه از خانه او زندگی می کردند در بیش از دو دهه است.

“مهم نیست که چه کشور ما در آینده از عنوان انسان ما حق دارند و ما می خواهیم به زندگی ارزش زندگی است. ما فقط در اینجا به کار ما کمک به این کشور تا حد زیادی” او گفت:.

منابع زبان انگلیسی

دسترسی به مراقبت های بهداشتی برای افراد فاقد مدارک از ایالات رویای ما

کلینیک رایگان, دایرکتوری, یک منبع ملی

Undocuhealth سلامت روان منابع از ایالات رویای ما

منابع به زبان اسپانیایی

اسپانیایی, CDC, راهنمای

Arizona Department of Health Services

این مقاله تهیه شده توسط دانش آموزان در یک گزارش تحقیقی البته در Walter Cronkite دانشکده روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی در دانشگاه ایالتی آریزونا ایمیل خبرنگاران: Audrey جنسن: arjense7@asu.edu چوپان جونز: chloeleejones06@gmail.com لیدیا Terrazas: lid.s.terraz@gmail.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im