برای هزاران نفر از کودکان در سراسر کشور مکث ورزشی جوانان برگ بسیاری از ناشناختهها

وجود دارد یک تصویر Bryan Guse نگه می دارد در یک بازی بیس بال در یک روز آفتابی در تابستان گذشته. برایان پسر ویلسون گرد سوم در راه خانه خود را پس از بیش از نرده هومر از زندگی خود را. او و پدرش که مربیگری سوم در مورد ضربت مشت.

“به دنبال این فقط به من bums با وضعیت فعلی” Guse گفت.

Guse رشد در نیو برایتن بازی بیس بال. او با بازی در دبیرستان دولتی مسابقات آیرندیل. او با بازی جالب برای جان اندرسون با Gophers شد و این تیم بازیکن سال در سال 1997. او یک شوهر و پدر banker — و مربی است.

او دارای دو پسر بود. Wilson, 12 است پس از نام Dan Wilson سابق Gophers گیر. نولان 11 بود به نام بعد از نولان رایان. هر دو بازی بیس بال مانند پدر خود که مربیان — و یا دقیق تر برنامه ریزی شده است به مربی — رایان U12 تیم. دختر Adalyn, 6 است که به هاکی و ژیمناستیک.

هیچ یک از کودکان انجام شده است بیشتر از هر چیزی ورزش-دانا این روزها. مانند هر کس دیگری جان خود را داده و نگه دارید و پس از coronavirus همه گیر مردم مجبور به عقب نشینی به خانه های خود.

چگونه بسیاری از مینه سوتا را ورزشکاران جوان آسیب دیده اند و خاموش کردن ورزش در تمام سطوح ؟ دقیق حسابداری دشوار است اما بررسی انجمن های ورزشی در کشور نشان می دهد که آن را در حال حاضر نهفته فراتر از 10,000 بچه ها. این تعداد رشد می کنند به طور چشمگیری اگر خاموش کردن طول می کشد به تابستان است.

Guse احساس می کند برای بچه ها البته. اما او احساس می کند برای همه, هر, بچه, است که قادر به بازی های ورزشی سازمان یافته و به طور بالقوه به دنبال در یک تابستان که ممکن است عاری از این بازی آنها را دوست دارم. به دنبال در تمام سطح ورزشی او خلاصه آن را به سادگی: “این افتضاح است.”

که درد است مورد بحث اغلب از نظر طرفدار و کالج ورزشی. از دست دادن باید تماشای, تلویزیون, میلیارد دلار صنایع یخ زده. خواهد دوقلوها بازی ؟ را وحشی و تیمبرولوز قادر به بازگشت به عمل ؟ آیا این بحران خونریزی به سمت سقوط و فوتبال ؟

اما در بسیاری از ایالت مینه سوتا و خانه و تمرکز بر روی جوانان بازیکنان از همه توانایی ها و سنین که ممکن است از دست داده اند و یک پایان برای ورزش در زمستان و قطعا دیده می شود نادرست شروع به ورزش بهار.

“این یک بزرگ ورزشی شهر گفت:” داوسون Blanck. او مدیر اجرایی در مینه سوتا جوانان ورزشی خدمات. سازمان یافته در سال 1991 از MYAS است, مینه سوتا, بزرگترین multisport سازمان متمرکز تنها در دو و میدانی جوانان. بیش از 150 ، 000 کودکان و نوجوانان شرکت در برنامه های سالانه است.

Blanck گفت: سازمان لمس حدود 80 درصد از جوانان از بازیکنان بیس بال و 65 تا 70 درصد از جوانان بازیکنان بسکتبال در دولت است. این MYAS نیز درگیر در شنا کشتی کج و فوتبال و کار با گروه های محلی در برنامه ریزی officiating و جمع آوری کمک مالی.

یکی از بزرگ شنا رویداد در حال حاضر لغو شده است. سالانه عظیم درجه خارجه پسران مسابقات بسکتبال مجموعه ای برای ماه مارس 14-15 بود به نام خاموش بیش از حد. که در پایان فصل مسابقات شامل بیش از 870 تیم در 22 مکان.

کسانی که اجازه می دهد رویدادهای محلی تقویت کننده گروه را در پذیرش و سازش درآمد; MYAS طول می کشد و هزینه های ورود. آن است که جمع آوری کمک برای هر دو طرف.

“همه این انجمن ها در تلاش برای ارائه خود را برای گروه ها و جوامع است که در دود” Blanck گفت. “این است که ما بزرگ منبع درآمد.”

همچنین معلق: the Rising Stars challenge all-star-مدل دهید رویداد برای دختران و پسران و تفریحی قهرمانی کشور. که در مجموع حدود 1200 تیم ضربه و یک تکه بزرگ از انجمن بودجه از بین رفته است.

Blanck گفت: در 2016-17 سال مالی MYAS برگزار 306, حوادث, میزبانی 184 انجمن و یا تقویت برنامه ها و آن همه تولید حدود 2.8 میلیون دلار برای آن گروه. برای خود سازمان ؟

“ما را هی در حالی که خورشید می درخشد,” Blanck گفت. “مارس, آوریل, مه, ژوئن, که زمانی که ما به دست آوردن درآمد ما برای سال. ما در حال از دست دادن تقریبا تمام درآمد ما برای آن.”

نگران چه آمده

دن Pfeffer است در مینه سوتا, بیسبال دارای توپ نرم, سازمان مسئول ثبت نام حدود 95 درصد از تابستان سریع-زمین girls’ تیم — در مورد 25,000 ورزشکاران سنین 6 تا 18. در تابستان گذشته آن را به حال 1,300 تیم های بازی در آن دولت مسابقات در تابستان و پاییز.

آن حوادث نبوده است آمار نشده است. آنها بیش از یک ماه دور اول لیگ و مسابقات برنامه ریزی شده برای اوایل ممکن است.

“ما در حال بیمار به امید خبر خوب” Pfeffer گفت. “امید برای منحنی به خم شدن.”

اما مینه سوتا و سافتبال است مشغول توسعه برنامه های احتمالی باید همه چیز بدتر است. آن را به عنوان مهمترین عضو آن سازمان نیست و حتی برگزار فايلهاي نشده است.

گلن Andresen, مدیر اجرایی, مینه سوتا, هاکی که ضربه سخت بود. این گروه اجرا می شود و جوانان دولت مسابقات برای پسران و دختران است. با همه طبقه بندی این بدان معناست که حدود 14 مسابقات در بهار امسال لغو شد به دلیل coronavirus. که 14 مسابقات هشت تیم در هر, به احتمال زیاد بیش از 1600 بچه ها.

“هر یک از مسابقات است که در سایت های مختلف در سراسر کشور” Andresen گفت. “بنابراین ما باید انجمن هایی که گام به میزبان. آنها با تکیه بر آن مسابقات به کمک جوانان خود را انجمن. به جمع آوری پول برای آنها.”

هاکی مینه سوتا که دارای عضویت فقط خجالتی از 58,000 ورزشکاران نیز حامیان بهار با عملکرد بالا و جشنواره ها, برای بازیکنان که گرد هم می آیند در مناطق خود را به تیم و بازی در حوادث در آوریل و مه. کسانی که می تواند از دست رفته بیش از حد است.

“همه چیز در حالت شار” Andresen گفت. “ما در حال تلاش برای تصمیم گیری به ما نزدیک تر است.”

مینه سوتا جوانان فدراسیون فوتبال در مورد اعداد 48,500 ورزشکاران اعم از جوانان از طریق بالا سن مدرسه است. این MYSA اجرا می شود برخی از دولت های لیگ برخی از لیگ برتر و همچنین رقابت در سطوح پایین تر و تفریحی لیگ های سراسر کشور. انجمن دارای خود را در مسابقات قهرمانی کشور پس از تابستان و پاییز.

شیوه ها و بازی های داخلی برای باشگاه فوتبال تیم لغو شده است. بسیاری از فايلهاي برای این سال تیم برگزار شد در اواخر تابستان گذشته. لیگ و مسابقات در حال برنامه ریزی برای شروع در اوایل ممکن است. انجمن امیدوار است به تعیین که آیا این برنامه تغییر خواهد کرد — و این که آیا بازی را به تعویق و یا لغو شد — اوایل آوریل است.

“ما مکالمات هر روز” گفت: Matthew مادیرا, سازمان, مدیر اجرایی. “در حال حاضر ما فقط نمی دانم.”

رویاهای تاخیر

به Guse جدا از درد از دست دادن برنامه ریزی بازی ها شاید از دست دادن فصل سخت ترین چیز در نظر گرفتن تاثیر دست دادن را در توسعه بازیکنان.

“اگر ما از دست دادن این فصل چگونه شما تکرار است ؟” او گفت:.

برای مثال: زمانی که بچه ها رسیدن به 12 بیس بال تغییرات. این اولین سال بازیکن می تواند از پایگاه های. کوزه یاد بگیرند که چگونه به نگه دوندگان در زمین از کشش. در آن سن و سال بازیکنان سطح مهارت توسعه به طور چشمگیری.

این یک زمان مهم است. بچه ها یاد بگیرند به بازی موقعیت های مختلف. Guse دوست بچه ها برای یادگیری چندین موقعیت. هر دو ویلسون و نولان بازی شکارچی مانند پدر خود — و همچنین به عنوان زمین زیر کشت و خود.

این MYAS امیدوار است فصل می توانید شروع در اواسط ماه مه. اما که می تواند تغییر کند. در حال حاضر همه نشسته است و انتظار در حالی که امکانات اجاره ای برای پیش فصل تمرین — چنین به عنوان ورزش ملی مرکز در بلین — go استفاده نشده. Guse نیست فقط یک مربی او را خزانه دار از بلین انجمن. او می داند که بسیاری از این پول از دست خواهد رفت.

او گفت بچه ها واقعا درک آنچه ممکن است از دست داد.

“من سعی می کنم برای برقراری ارتباط با آنها را,” او گفت:. “من می گویند” هی ما آن را یک روز در یک زمان. خواهیم دید چه اتفاقی می افتد.’ ما در حال توقف در حال حاضر امید چیزی را می توان نجات داد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر