با پایان مشخص نیست برای یک دولت-دستور shutdown برای مبارزه با یک بیماری همه گیر است که idled صدها نفر از هزاران نفر از مینه سوتا کارگران اتمی در حال ساخت در میان مستاجرها و مالکان بیش از چگونه آنها را پوشش هزینه های مسکن خود را در مارس 1 و فراتر از آن.

“ما قطعا می تواند تبدیل شدن به بی خانمان” گفت: کریستال Linson که تا همین اواخر مشغول به کار برای یک دوقلو شهرستانها شرکت امنیتی.

Linson و نامزدم در حال مبارزه با روز به روز ملزومات مانند این که چگونه به خود را پرداخت آب و برق و خرید غذای گربه اجازه دهید به تنهایی چگونه آنها خود را $995 اجاره در مارس 1 در حالی که او به دنبال مزایای بیکاری. “و من در حال حاضر سلامت روان رنج می برند,” او گفت:.

طرفداران مسکن و سازمان های غیر انتفاعی در شهرهای دوقلو می گویند تاخیر در تصویب و توزیع دولتی و کمک های فدرال است که با هدف تحکیم امور مالی مستاجرها و صاحب خانه را ترک کرده اند و بسیاری در برزخ است. در همان زمان دوقلو Citians در حال آمدن به مقابله با این واقعیت است که بسیاری از این اقدامات تنها در کوتاه مدت ثابت در آنچه که به احتمال زیاد در دراز مدت رکود اقتصادی است.

“وجود خواهد داشت و هزاران نفر از Minnesotans که نمی خواهد توانایی خود را به پرداخت اجاره بها در این هفته گفت:” آن Mavity مدیر مینه سوتا مسکن مشارکت. وضعیت وخیم ترین, او گفت:, برای 250 ، 000 یا بیشتر حداقل دستمزد کارگران در دولت که در حال حاضر زندگی چک چک شده اند و مکمل درآمد خود را با دستمزد که نمی تواند با منافع دولت.

برای بسیاری از مستاجرها و مالکان در شهرهای دوقلو که در مارس 1 مهلت برای اولین بار از بسیاری از موانع مالی در سال به آمده است. پس مارس 16 مورد 240,000 جدید و فعال بیکاری برنامه های کاربردی واصل شده اند در مینه سوتا است. آن را شامل نمی شود مستقل کارگران واجد شرایط برای مزایای بیکاری که خود نیز از دست امرار معاش خود.

در CommonBond جوامع یکی از بزرگترین سازمان های غیر انتفاعی اجاره توسعه دهندگان و مدیران در شهرهای دوقلو اکثریت قریب به اتفاق ساکنان ساعتی کارگران در بخش خدمات از جمله صدها نفر از رستوران و هتل از کارگران که در حال حاضر بیکار و مطمئن نیستید که خدمات خود را دوباره خواهد شد مورد نیاز است.

“آنها در حال گرفتن هیچ نشانه ای از اینکه آیا آنها تا کنون بود به نام” جسیکا گفت: میلز که مدیریت دو ساختمان برای CommonBond. در یک ساختمان هر ساکن دهکدهای از دست دادن شغل خود و یا خود را به حال ساعت قطع; در دیگر بیش از نیمی از آنها در حال حاضر درآمد کمتر از آنها یک ماه پیش.

هر چند از آن شده است کمتر از یک هفته پس از اقامت در خانه سفارش اثر در زمان میلز در حال حاضر شاهد نشانه هایی از مشکل. یک روز قبل از آوریل اجاره شد و با توجه به dropbox برای اجاره چک در غرب برادوی هلال خالی باقی مانده به عنوان غیر انتفاعی درهم برای کمک به کارگران برای درخواست مزایای بیکاری.

هفته پیش به عنوان بسته محرک مشغول به کار راه خود را از طریق کنگره CommonBond اجرا طرح خود را برای کمک به ساکنان ماندن در مسیر مالی. کسانی که تلاش آینه ایالتی و فدرال حکم شامل توقف اخراج waiving هزینه های اواخر اواخر اجاره و برنامه های پرداخت برای کسانی که در بدترین وضعیت مالی.

میلز گفت: خبري شایع است که با وجود طرح و وعده مزایای بیکاری.

“در بسیاری از ترس از آینده و ترس از آنچه در جریان است,” او گفت:.

$2 تریلیون فدرال بسته محرک اقتصادی که شامل 1200 دلار پرداخت برای بزرگسالان, افزایش تا مزایای بیکاری و یک مهلت قانونی برای اخراج و سلب حق مالکیت را ارائه بسیار مورد نیاز شبکه ایمنی برای بسیاری از مردم است. اما تاخیر در مصوبات و عدم اطمینان در مورد آنچه اتفاق می افتد پس از moratoriums منقضی شده است بسیاری از مستاجرها و مالکان رو به یک نقد جدی بحران.

کریس Zierman مدیر یک سازمان غیر انتفاعی است که در نظر گرفته شده ضروری خدمات. اگر چه او قادر به در مورد کار نیمه وقت از خانه او درآمد نیمی از دستمزد عادی است و در حال حاضر برگزاری پرداخت در آب و برق. او به اندازه کافی به او پرداخت مارس اجاره, اما ممکن است 1 حدس و گمان است.

“من قصد دارم در پرداخت اجاره فردا و پس از آن من را تماشا خواهد کرد تا ببینید که چگونه همه چیز آشکار در اینجا بیش از چند هفته آینده چه اتفاقی می افتد و با ساعت در محل کار,” او گفت:.

اریک Hauge, مدیر سازماندهی و سیاست عمومی در مینیاپولیس-غیر انتفاعی بر اساس مستاجر سازمان حمایت به نام خانه, خط, گفت که او دریافت 350 تماس در طول دو هفته گذشته از مستاجرها نگران پرداخت اجاره. از آنجا که بسیاری از مستاجرها در دولت نمی خواهد واجد شرایط برای منافع دراز مدت او و دیگر حامیان از جمله مینه سوتا MultiHousing انجمن درخواست برای حداقل 100 میلیون دلار در دولت اجاره کمک.

“$100 میلیون نمی رفتن بسیار دور زمانی که شما در نظر بگیرید که چگونه این اعداد می تواند با افزایش بسیاری از مردم از دست دادن شغل,” او گفت:.

برای مستاجرها او گفت: وجود دارد بسیار کمی وضوح در مورد آنچه اتفاق می افتد در پایان فرماندار منظور تعلیق اخراج بنابراین او به سادگی یک لایحه که نیاز به حداقل 60 روز متوجه اخراج تشکیل پرونده پس از پایان زمان صلح و اضطراری است.

برای سود صاحبان املاک اجاره هستند همچنین در تلاش برای ایجاد حس از این وضعیت است. به عنوان آنها در تلاش برای محافظت از سلامت خود و ساکنان آنها نیز تعجب که چگونه آنها خواهیم پرداخت صورتحساب خود را اگر مستاجران قادر به پرداخت.

“این سخت مکالمات هنگامی که ما می شنویم در مورد از دست دادن شغل و تغییرات اساسی در زندگی مردم گفت:” سیسیل اسمیت یک آپارتمان صاحب و رئیس جمهور از مینه سوتا چند مسکن انجمن. “ما در این کار با ما مستاجرها و ما در حال کار با آن مستاجرها برای پیدا کردن گزینه های به اجاره پرداخت شود.”

در املاک و مستغلات و سهام که مدیریت حدود 4000 آپارتمان در سراسر شهرهای دوقلو, مترو, اجاره بها را افزایش می دهد در حال برگزاری و مدیران به درخواست ساکنان بلافاصله به آنها اطلاع اگر آن را به نظر می رسد مانند آنها مشکل پرداخت. تا پایان ماه مارس تنها حدود 13 ساکنان درخواست کرده اند یک برنامه پرداخت اما استفانی Sokup معاون بازاریابی و اجاره, گفت که او انتظار دارد که این تعداد را افزایش دهد.

“ما نیاز به کسانی است که می تواند پرداخت اجاره پرداخت آن را بنابراین ما می توانیم کار” Sokup گفت. “ما باید هزینه ها مانند هر کسب و کار دیگر.”

جولی Gugin مدیر اجرایی مینه سوتا مرکز مالکیت خانه که در عمل یک خط برای مالکان که در حال تلاش برای پرداخت وام مسکن خود را, گزارش کمی افزایش حجم تماس در روز های اخیر. او انتظار دارد که برای تغییر.

“مردم هنوز هم مورد استفاده قرار گرفتن به خود واقعیت جدید,” او گفت:.

Gugin کار کرده است با وام دهندگان در سراسر کشور به آمده تا با یک طرح برای کمک به دهها هزار نفر از مالکان که نمی تواند در خدمت توسط فدرال دستور است که نیاز به شرکت های سرویس Fannie Mae و Freddie Mac به ارائه موقت مجازات و بهره تحمل به وام گیرندگان که نمی تواند پرداخت وام مسکن خود را.

“اگر این فرصت ادامه ندهید مردم واقعا در حال رفتن به در dire straits,” او گفت:. “سوال این است که آیا ما می توانیم آمد تا با یک راه جهانی برای کمک به مردم در حال حاضر و به آینده؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im