در نور خلاق در سنت پل, شرکت رئیس و مالک مایکل Minsberg است شنیده نمی شود یک چیز در مورد تعرفه امداد با وجود رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام فاز یک معامله تجاری با چین است. Minsberg چینی واردات و کسانی که از بسیاری از دیگر مینه سوتا کسب و کار باقی می ماند زین با حمایت تعرفه است که افزایش هزینه ها و کاهش سود.

“اگر امداد است که در افق آن را بدست ما” Minsberg گفت استار تریبیون هفته گذشته است.

اگر او از رفتن به بهره مندی از آنچه که کاخ سفید را به عنوان دستیابی به موفقیت در مغلوب ساختن پیشی جستن جنگ تجاری با چین Minsberg فکر می کند برخی از فروشندگان را اعلام کرد, قیمت قطره در حال حاضر.

“تعرفه” او گفت: “در واقع وضعیت موجود وضعیت که همه عادت کرده ایم.”

رئیس جمهور با تکیه بر تعرفه های تنبیهی به نظر می رسد به عنوان قوی به عنوان همیشه. در سخنرانی خود در مجمع جهانی اقتصاد در داووس سوئیس مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت: برای اقتصادی “دستاوردهای [چین] را نداشته اند ممکن است بدون اجرای تعرفه ها که ما تا به حال به استفاده از, و ما در حال استفاده از آنها را در دیگران بیش از حد. و است که چرا بسیاری از تعرفه های ما در چین را در محل باقی می ماند در طول فاز دو مذاکرات است. برای بیشتر قسمت ها این تعرفه ها گذاشته شده اند و ما در حال پرداخت میلیاردها و میلیاردها دلار در سال به عنوان یک کشور است.”

این مشکل با توجه به تجارت متخصصان این است که شرکت های آمریکایی پرداخت بسیاری از کسانی که میلیاردها تعرفه ها نه چینی. اگر تهمت باعث می شود خوب در تهدید او در داووس به مالیات بر محصولات اتحادیه اروپا از جمله تعرفه E. U. ساخته اتومبیل تصویر مالی برای شرکت های ایالات متحده می تواند تبدیل به بیشتر نامشخص است.

رئیس جمهور گفت E. U. سیاست های ترجیحی هزینه 150 $میلیارد دلار در سال است.

“آنها باید موانع تجاری که در آن شما نمی توانید تجارت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در داووس. “آنها باید تعرفه ها در همه جا. آنها آن را غیر ممکن است. آنها رک و پوست کنده سخت تر را به انجام کسب و کار با بیش از چین است.”

رئیس جمهور وعده داده است که تجارت جدید مذاکرات بین ایالات متحده و E. U. تغییر خواهد کرد که اختلاف. تهمت نیز مورد حمله قرار دیجیتال مالیات بر درآمد شرکت های ایالات متحده اعمال شده توسط فرانسه و انگلستان که تبعیض آمیز گفت: Robert Kudrle استاد تجارت بین المللی در دانشگاه مینه سوتا است.

با این وجود “جنگ تجاری با چین و اتحادیه اروپا در همان زمان می تواند بسیار ویرانگر به صادر کنندگان ایالات متحده آمریکا” گفت: تیم Kehoe یک اقتصاددان و متخصص در تجارت نظریه در ایالات متحده آمریکا

صادرکنندگان رو تلافی جویانه تعرفه از E. U. می تواند از دست دادن راه آمریکا کشاورزان سویا از دست داد زمانی که چین سیلی تلافی جویانه تعرفه های صادرات خود را به طور موثر تعطیل بازار چین است. مینه سوتا, صادرات بیش از 8 میلیارد دلار در محصولات و خدمات به E. U. هر سال از جمله $1.4 میلیارد دلار ارزش پزشکی و تجهیزات الکتریکی, E. U. سوابق نشان می دهد.

“در اینجا در مینه سوتا ما بستگی دارد صادرات محصولات با تکنولوژی بالا به E. U.,” Kehoe گفت. “یک جنگ تجاری می تواند ما را تهدید می کند [صادرات] پزشکی فن آوری و کسب و کار تجهیزات کنترل.”

چین متعهد به خرید $200 میلیارد دلار محصولات آمریکایی به عنوان بخشی از فاز یک موافقتنامه تجارت آزاد با ایالات متحده از جمله $40-50 میلیارد دلار در محصولات کشاورزی. چینی ها همچنین با بیان برخی از تمایل به تغییر شیوه های که نگه داشته متحده آمریکا از شرکت های فعال در چین مگر اینکه همکاری با شرکت های چینی و به اسرار کسب و کار. اما Kudrle گفت: بسیاری از اقتصاددانان هنوز هم در نظر تجارت جهانی جنگ بود.

تنبیهی تعرفه های باقی مانده در $370 میلیارد دلار واردات چین. اضافه کردن تعرفه های اروپایی برای واردات تنها وضعیت را بیشتر نامشخص Kudrle گفت.

اسکات مک دونالد یک تولید کننده نماینده از میننتنکا می کند کسب و کار با انواع خرده فروشان. او می بیند برخی از شرکت های او به فروش می رساند به مبارزه به دلیل تعرفه.

Anecdotally, مک دونالد گفت که برخی از “big-time تعرفه اهداف” مانند اسباب بازی و تلویزیون نیست فروش خوبی در طول کریسمس در فروشگاه او frequents. هنوز هم مانند نور خلاق است Minsberg, مک دونالد معتقد است که محافظ و تلافی جویانه تعرفه در اینجا به ماندن بگیرید.

“من نمی بینم ما همیشه قصد بازگشت به قبل از تعرفه روز و 25% بزرگ ضربت سخت زدن او گفت:” از بالا محافظ نرخ تعرفه واردات چین.

اضافه کردن به قطعیت اهداف برای فروش به چین را در مجموعه ای به طوری که هیچ کس قادر خواهد بود برای گفتن اگر آنها کار کرده تا بعد از سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری Kudrle و Kehoe گفت. بیشتر به نقطه دو اقتصاددانان معتقدند که فروش اهداف بلند پروازانه هستند, با توجه به وضعیت فعلی چین اقتصاد است. اهداف نیز نمی آیند با سیاست های به اطمینان حاصل شود آنها ملاقات کرد.

حتی کشاورزان وعده افزایش فروش توسط چین فاز یک معامله و عدم قطعیت.

به عنوان او خود را آماده برای برداشت محصول سویا در آبی زمین County farm, Kevin Paap رئیس جمهور از مینه سوتا Farm Bureau شد و هنوز هم در صبر و انتظار حالت در مورد حمل و نقل.

“چین نیست معمولا خرید از ما این زمان از سال” Paap گفت.

چین معامله شد “وعده به خرید بیشتر لوبیا نمی کردن تعرفه,” او اضافه شده است. “چین می تواند چشم پوشیدن از تعرفه ها. اما چین بسیار دشوار مذاکره. گاهی اوقات ما سفارشات و آنها لغو شد. به همین دلیل ما می خواهیم برای دیدن لوبیا در قایق است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de