برای برخی از در معرض خطر Arizonans آن را تنها در تلاش برای جلوگیری از COVID-19

کایلی تامپسون است پلژی و هرگز اجازه آن را به تعریف زندگی او که در حال تبدیل شدن سخت تر در طول COVID-19.

31-در سال تمپه resident زندگی به طور مستقل با حضور در دانشگاه ایالتی آریزونا با استفاده از حمل و نقل عمومی و پشتیبانی خودش را با یک کار تمام وقت است.

مانند بسیاری از Arizonans با بیماری های مزمن و معلولیت تامپسون خواهد بود در معرض خطر بالا برای داشتن عوارض از جمله بستری و مرگ اگر او قرارداد SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19.

در حالی که عموم مردم تا به حال به عادت به پوشیدن ماسک و تنظیم برای محدود کردن فعالیت های اجتماعی در معرض خطر Arizonans مانند تامپسون باید بیشتر احتیاط کنند.

“برای من گرفتن هر نوع قرار گرفتن در معرض این است که وحشتناک به دلیل آن می تواند — آن را احتمالا خواهد — kill me,” تامپسون گفت. “حتی اگر من می خواستم به جایی بروید من نمی توانم. من مایل به گرفتن خطر حمل و نقل عمومی.”

برخی از خانواده هایی که عزیزان مزمن سلامت نیازهای موارد فوق ضروری خانه بهداشت از جمله تخصصی خدمات پرستاری بیش از ترس از عفونت است.

نه تنها افراد معلول خاص و شرایط مزمن بیشتر مستعد ابتلا به شدت بیمار از COVID-19 بسیاری استدلال می کنند که آنها نیز در صورت تبعیض در سیستم مراقبت های بهداشتی.

دو Arizonans و چندین گروه های حمایت به تازگی واصل فدرال شکایت که استدلال دولت بحران استانداردهای مجاز به دلیل COVID-19, تبعیض, مسن, Arizonans مردم از رنگ و کسانی که با معلولیت.

بحران استانداردهای راهنمای تخصیص منابع کمیاب به بیماران بر اساس عواملی مانند احتمال خود را برای زنده ماندن است.

بدون حمل و نقل در طول COVID

اکثر مردم نمی خواهد به طور جدی بیمار از COVID-19 — حدود 80 درصد از افرادی که آلوده نمی خواهد نیاز به مداخله پزشکی و برخی را نشان نمی دهد هر گونه علائم در همه تحقیقات نشان می دهد.

افراد جوان به مراتب کمتر احتمال دارد به بیمار و مرگ از COVID-19 از افرادی که مسن تر از 65. اما این قوانین اعمال نمی شود به افراد در نظر گرفته شده در معرض خطر به دلیل برخی شرایط بهداشتی مزمن.

قبل از COVID-19, تامپسون ساخته شده یک نقطه از گفتن مردم به احساس تاسف برای او. او متنفر ترحم. او متنفر درخواست برای چیزهایی که.

بنابراین آن را با یک معامله بزرگ از بی میلی که تامپسون در اواسط ماه مارس شروع یک کمپین آنلاین از طریق ملی غیر انتفاعی کمک به امید زنده برای خرید یک اصلاح روی صندلی چرخدار در دسترس ون با دست کنترل به طوری که او خواهد بود قادر به رانندگی خودش و از کار و دیگر ضروری سفر مانند قرار ملاقات های پزشکی. او تا کنون مطرح شده $4,205 از $50,000 هدف است.

“من هرگز می خواهم به استفاده از ناتوانی من به گناه مردم را به کمک به من گفت:” تامپسون که تلاش برای به دست آوردن بیمه درمانی و برنامه های دولت برای کمک هزینه رفت و هیچ جا.

“من در حال حاضر به دلیل این ون را به معنای واقعی کلمه تغییر زندگی من است. من می توانم بیشتر از شهرستان و دولت حرکت می کند تا در کار خودم رانندگی به درمان فیزیکی,” او گفت:. “نه قادر بودن به هر نوع از حمل و نقل امن است ناتوان کننده و ترسناک است. حمل و نقل لوکس است که بسیار آسان را برای اعطا شده است.”

او را برای کار از خانه در حال حاضر, اما تامپسون پیش بینی زمانی که او را به بازگشت به کار در تجارت تیم در تمپه دفاتر آنلاین فروشنده ماشین استفاده می شود Carvana.

تامپسون قصد ندارد به بازگشت به استفاده از اتوبوس او و نه او احساس راحتی با استفاده از rideshare خدمات تا “خوب پس از وجود یک واکسن” او گفت:.

“ما فراموش شده در مورد’

COVID-19 معنی گلندیل ساکن راشل رابینسون صرف تمام ساعات بیداری به عنوان یک پرستار برای او هفت ساله نوه بنتلی رعنا که چند مشکلات بهداشتی از جمله به فلج مغزی شديد.

از مارس 7, رابینسون, 51, و او 19 ساله و پسر زکری گرفته اند کامل به اشتراک گذاری مراقبت از بنتلی. رابینسون, شوهر, گلن, 53, کمک می کند تا بیش از حد هر چند او کار تمام وقت در ساخت و ساز.

یک مثبت برای خانواده: Zachary شد و در حال حاضر گواهی به عنوان یک مستقیم مراقبت کارگر برای بنتلی. اما Zachary است آموزش دیده برای پاسخ اگر بنتلی تشنج و یا یک افت ناگهانی در اکسیژن و رابینسون نیست راحت داشتن بنتلی را به طور منظم پرستار آمدن به خانه.

“من بدون کمک کند اما من بدون خدمات پرستاری. و خدمات پرستاری بخش بزرگی از بنتلی زندگی چرا که او یک بحرانی در مراقبت از بیمار” رابینسون گفت.

قبل از همه گیر پرستار ارائه مراقبت های تخصصی به بنتلی برای 40 ساعت در هفته و اغلب انجام یک شبه شیفت. او همچنین دریافت حدود 14 ساعت در هر هفته به طور منظم مهلت مراقبت های پرستاری.

بنتلی ثبت نام در آریزونا وزارت امنیت اقتصادی را در بخش معلولیت رشدی و در آریزونا دراز مدت مراقبت از سیستم است.

“پس از آن مانند 54 ساعت در هفته ما می خواهم که قادر به خدمات از” رابینسون گفت. “این از دست دادن قابل توجهی.”

در حال حاضر به نظر می رسد بیش از حد خطرناک است گفت: رابینسون که به تصویب رسید بنتلی پس از درگذشت پدر در سن 23. هنگامی که او به تصویب رسید بنتلی رابینسون نیز داد تا کار خود را به عنوان یک سبک مو.

“این بسیار سخت است برای بسیاری از خانواده ها مثل ما. ما نه تنها خانواده که تصمیم گرفته است به کار اضافی و از بین بردن خارج, مراقبت از” رابینسون گفت.

“ما فقط در تلاش برای انجام بهترین برای بنتلی و تمام خانواده ما,” او گفت:. “خانواده مانند ماست من فقط گاهی اوقات فکر می کنم که ما در مورد فراموش.”

بنتلی نتواند تعامل با افراد خارج از خانواده مادر او گفت:.

“او کیفیت زندگی رو به وخامت است چرا که او را از داخل. … من پسر کوچک قادر به حرکت در جهان” رابینسون گفت. “بخش عظیمی از زندگی خود را در حال رفتن به کتابخانه و رفتن به فروشگاه مواد غذایی و رفتن به بازار و فقط نگاه کردن به اطراف در نحوه تعامل مردم و چه چیزهایی صدا.”

او شامل یک نکته. در اخیر مثبت و توسعه از طریق دولت بنتلی شده است قادر به انجام سخنرانی فیزیکی و کاردرمانی آنلاین و مادر او گفت که او پاسخ بسیار خوبی به دیدن مستقیم او مراقبت wokers از طریق فن آوری. او را دوست دارد از دیدن آنها, او گفت:.

بنتلی متولد شد و با مشکلات مربوط به مادرزادی عفونت سيتومگالوويروس است که یک بیماری مربوط به یک ویروس مادرش قرارداد در حالی که او باردار بود.

او بخشی از مشکل شنوایی از نظر قانونی نابینا و نمی تواند راه برود. یک اختلال تشنج به معنی او تشنج از یک تا 200 بار در هفته. او را تغذیه توسط یک لوله و ارتباط با یک چشم زل زل نگاه کردن دستگاه رابینسون گفت.

“او یک دختر بسیار شیرین است ، چیزهای مورد علاقه خود را در واقع مردم” رابینسون گفت.

“پدر بزرگ می تواند هر چیزی را انجام دهید و بنتلی خواهد شروع به خنده او را روشن … او انگیزه او بسیار است. Zachary عمویش را می توانید در یک هلیکوپتر اسباب بازی و دو نفر از آنها می تواند فقط برای 20 تا 30 دقیقه و زمان زیادی است.”

تمسخر در فروشگاه مواد غذایی

رابینسون گفت: بنتلی پرستار کسی است که برای مراقبت از او برای نزدیک به سه سال و تبدیل به دوست نزدیک خانواده.

این یک تصمیم دشوار برای لغو خدمات خود را.

اما آن را دشوار است به اندازه کافی با گلن مشغول به کار در ساخت و ساز در خارج از خانه. گلن “می رود از طریق wringer” هر روز وقتی که او به خانه می آید با دقت decontaminating با مصرف کردن لباس و دوش گرفتن قبل از او را لمس و یا می بیند هر کسی رابینسون گفت.

بنتلی رفته از طریق برخی از مشکلات پزشکی در طول همه گیر هر چند او نه قرارداد ویروس. او تا به حال یک جلسه با پنومونی که مورد نیاز خارجی اکسیژن برای کمک به تنفس او.

“این است که بدون او coronavirus. او احتمالا تا به حال سرما و آن را به ریه های خود و او را از داشتن یک زمان سخت” رابینسون گفت. “خانواده ما همیشه فوق العاده دقیق و با داشتن حتی یک فرصت کوچک آسانسور بنتلی شانس گرفتن coronavirus می ترساند شیطان از من.”

ماه گذشته بنتلی شروع اطفال آسایشگاه مراقبت نمی کند چرا که او به طور فعال در حال مرگ مادر او گفت: اما از آنجا که او نمی خواهید نوه اش را ضعیف بدن برای تحمل و قدرت تهاجمی درمان های پزشکی.

اطفال آسایشگاه پرستار بازدیدکننده داشته است صفحه اصلی در حال حاضر یک بار در هر دو هفته. اما آن را به عنوان بسیار کمک از خارج به عنوان رابینسون راحت با آمدن در خانه است.

Zachary کمک می کند تا بنتلی دوش هر شب می کند و بسیاری از کشش و ماساژ هر روز. بنتلی می پوشد زنگ در اسلحه خود را 24/7 برای هشدار به خانواده اش هنگامی که او تا به تشنج و او می پوشد یک پالس اکسیمتر که اقدامات خود را اشباع اکسیژن و ضربان قلب.

“برخی از شب من ممکن است تا شش بار به خاطر او شش تشنج یا اکسیژن زنگ خاموش خواهد شد,” او گفت:. “شما بهترین است که شما می توانید. … با پرستاری کمک من قادر به چک کردن برای شش یا هشت ساعت و به خواب بروید.”

رابینسون دختر تیفانی رعنا درگذشت نزدیک به سه سال پیش است.

“ما از دست ما دختر, Zachary خود را از دست داد, خواهر, بنتلی مادرش را از دست داده به هروئین اپیدمی” رابینسون گفت. “شما تکیه می کنند بسیاری از مردم زمانی که جامعه در حال سقوط است به یک بیماری همه گیر. ما در حال حاضر یک بیماری همه گیر و ما با تکیه بر این جهان به رفتار منطقی و متفکرانه از دیگران است.”

قبل از ماسک های مورد نیاز در گلندیل و خیلی از آریزونا در ماه ژوئن رابینسون شد بسیار عصبی هنگامی که او را دیدم افرادی که نمی پوشیدن آنها. ممکن است کسی در یک فروشگاه مواد غذایی به نام گلن یک “sheeple” برای پوشیدن ماسک, او گفت:.

“تا زمانی که ما همه دریافت یک دسته در جایی که همه این است که مردم مانند بنتلی و خانواده خود را می تواند واقعا در مورد حرکت می کند. … بسیاری از ما بسیاری از مردم بسته به خوبی از همه چیز,” او گفت:.

“شما با پوشیدن ماسک برای خودتان. شما با پوشیدن آن برای شخص دیگری فقط در صورتی که شما در این دو هفته دوره کمون. آن را فقط در مورد.”

رابینسون و خانواده اش می خواهند به بازگشت به زندگی عادی به عنوان بد به عنوان هر کس دیگری او تاکید کرد.

“ما از دست بودن طبیعی است. ما از دست ما یاران … ما فوق العاده بالا-تعمیر و نگهداری, بنابراین آن را مانند ما از دست رفته تعطیلات و یا چیزهای شبیه به آن, او گفت:.

“اما این مهم است برای همه خانواده ها از کسی که به عنوان خاص به عنوان بنتلی به مرحله دور و با انجام آن احساس گناه و خود می دانند فرد مراقبت گرفته شده است و من نمی دانم وقتی که من رفتن به قادر به انجام این کار دوباره.”

‘آن را جداسازی بخشی — شما احساس می کنید بسیار به دام افتاده است.”

تامپسون شده است قادر به راه رفتن و یا به طور کامل با استفاده از سلاح های خود را پس از او در یک تصادف درگیر در کینگمن در سال 2006 زمانی که او 16. نیمه تریلر کامیون زد به ماشین او در رانندگی خارج از جاده و کشتن او 6 ساله خواهر ناتنی و مجروح شدن تامپسون او برادر پدر و نامادری اش.

تاثیر سقوط قطع تامپسون C7 vetebra.

“این یک کامل شديد بنابراین هیچ راهی وجود دارد از آن در دوره نقاهت و یا شفا” او گفت:.

تامپسون تا به حال مشکلات متعدد پزشکی از آسیب از جمله پوست ضعف مثانه, جراحی ترمیمی, جراحی بر روی گردن و عوارض ناشی از tracheostomy که در سمت چپ او با اشک در مری که منجر به یک نیم دوجین عمل جراحی بیش از هشت سال دوره قبل از آن را ثابت کردم.

در نظر گرفتن حمل و نقل عمومی نیست همیشه آسان برای Thompson چرا که مردم با ستون فقرات طناب صدمات مشکلات با تنظیم دمای بدن خود را. اگر سطح شیب دار صندلی چرخدار در یک اتوبوس عمومی نمی استقرار او می خواهم که صبر کنید برای یک بعدی و اگر تابستان بود در آریزونا که مشکل بود.

در بیش از یک مناسبت او به پایان رسید تا در بیمارستان برای بودن بیش از حد گرم در حالی که انتظار برای اتوبوس. به هیچ وجه او را از رفتن به در معرض خطر است که در حال حاضر نه با تهدید مداوم از COVID-19 به ویژه هنگامی که آن را به طور گسترده در آریزونا.

اگر تامپسون نیاز به سرفه او به محوری خودش را به جلو فشار هوا ، پس از یک در حالی که آن را طاقت فرسا است. از آنجا که او نه می تواند حرکت در اطراف بسیاری زمانی که او خواب او را به خواب درست در زمانی که او به سرفه است به طوری که مایعات رفتن نیست به ریه ها.

“من نمی باید بسیار قوی و ریه ها و این چیزی است که حملات ویروس” او گفت:. “اگر من نفس من واقعا نفس.”

به غیر از گرفتن سگ خود را در مناطق که در آن وجود دارد هیچ دیگر مردم تامپسون است که اقامت در داخل خانه.

تلاش های او در رفتن خرید مواد غذایی و انجام دیگر کارهای به پایان رسید در اوایل این بیماری همه گیر است چرا که او نمی بینم به اندازه کافی مردم با پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله احتیاطی.

باقی مانده در داخل یک عمل خود حفظ که او می بیند که هر چند لازم است آن را هم واقعا خسته کننده است.

وقت خود را در ASU باز کردن یک دنیای جدید هنگامی که او با یک گروه از دوستان او می خواهم برای دیدن در فرد دیگر.

“این باعث می شود من کمی هم بزنید دیوانه” تامپسون گفت. “این جداسازی بخشی — شما احساس می کنید بسیار به دام افتاده است.”

رسیدن به مراقبت های بهداشتی با خبرنگار استفانی Innes در Stephanie.Innes@gannett.com یا در 602-444-8369. او در توییتر دنبال کنید @stephanieinnes

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kusadasi escortkusadasi escortmobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Bozdurma