برای برخی از Arizonans با از دست دادن شنوایی در این بیماری همه گیر به شمار چالش های منحصر به فرد

زمانی که آوا Crowell سعی کردم به برنامه انتصاب دکتر در مه, او گفته بود که به جای انتظار یک روز هنگامی که پزشک در دسترس بود او نمی تواند دیده می شود به مدت یک هفته آنجا که هیچ در سایت آمریکایی مترجم زبان اشاره در دسترس بودند.

و هنگامی که یک مترجم بود و در حال حاضر آنها با پوشیدن ماسک به طوری که آن را دشوار است به درک آنچه که دکتر بود گفت, گفت:, Niki زندگی می کند که در توسان و ناشنوا و کم شنوا.

“این باعث می شود همه چیز سخت تر” Crowell گفت. “من نمی توانم بگویم اگر آنها در حال خنده اگر آنها ناراحت هستید, اگر وجود دارد هر نوع از نگرش است. … من فقط احساس به طور کامل از دست داده است.”

Crowell است که نه تنها در نا امیدی. در آریزونا بیش از 20000 نفر از نظر فرهنگی ناشنوا و بیش از 1.1 میلیون نفر کم شنوا با توجه به Sherri Collins, مدیر اجرایی, برای, آریزونا کمیسیون برای افراد ناشنوا و کم شنوا.

و پس از همه گیر آغاز شده کسانی که ناشنوا کم شنوا یا ناشنوا-نابینا در ادامه به تجربه محدود دسترسی به مترجمین و اطلاعات و همچنین به عنوان سخت و یا کمتر ارتباطی با دیگران با توجه به ماسک و اجتماعی فاصله ترک برخی از احساس جدا شده است.

مشکل در مطب دکتر

به عنوان یک نتیجه از COVID-19 تفسیر خدمات نیز کاهش یافته است با توجه به اجتماعی فاصله گفت: Collins.

Crowell گفت که او نیز تجربه چالش های استفاده از teleinterpreters در حالی که در مطب دکتر. در یک قرار ملاقات, Niki گفت که او خواسته شده بود برای برگزاری یک تبلت با تصویری مترجم در یک دست در حالی که او امضا شده با طرف دیگر.

“من حتی قادر به دسترسی کامل با هر دو دست” او گفت:. “به علاوه پوشیدن ماسک برای مترجم به درک من سخت بود به طوری که یکی دیگر از مبارزه است. … که احساسی بود برای من. این دسترسی به اطلاعات است.”

Deb سنگ است که رئیس جمهور ققنوس انجمن ناشنوایان و نیز پاره وقت مترجم زبان اشاره, گفت:, آن را به سختی برای مردم به درک مترجمین که ماسک می پوشند چرا که آنها با تکیه بر لب خواندن یا صورت.

“گاهی اوقات ما باید به جلو و ماسک را به سعی کنید این فکر در سراسر زیرا آنها نیاز دارند که دستور به طوری که به چالش کشیدن” سنگ گفت. “و برخی از مترجمین امتناع از رفتن در سایت به دلیل چه خبر است و چرا که آنها ممکن است در زمینه مسائل پزشکی و نگران رفتن و گرفتن بیمار است.”

گاهی اوقات پزشکان با استفاده از تصویری از راه دور تفسیر و یا خارج از سایت, خدمات ترجمه, اما این همیشه یک راه حل خوب سنگ گفت.

“این بستگی به فرد است. افرادی که معلولیت های دیگر مانند شاید کسی با یک نقص توجه — که ممکن است کار را به خوبی. گاهی اوقات سرویس اینترنت خود را بد است و آن را به پایان می رسد تا انجماد” سنگ گفت.

پاک کردن ماسک و چهره سپر بهبود ارتباطات

در ماه ژوئن ماسک موظف بودند در Maricopa شهرستان و شهرهای دیگر در سراسر آریزونا در تلاش برای کند کردن گسترش جدید کروناویروس.

با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از ماسک لازم نیست برای افرادی که به سلامت جسمی یا ذهنی از جمله کسانی که ناشنوا یا کم شنوا اما برخی هنوز هم ترجیح می دهند به پوشیدن ماسک.

به همین دلیل مردم باید ایجاد ماسک با پاک کردن ویندوز و یا استفاده از پاک کردن سپر چهره زیرا برخی از مردم به عنوان خوانده شده لب در حالی که دیگران با تکیه بر عبارات صورت به درک دستور زبان و احساسات در ASL.

پس از ارزیابی ماسک صورت برای ماه ACDHH کارکنان خریداری شده حداقل 10,000 پاک کردن ماسک برای حدود $25,000 در ماه ژوئن از راه اندازی شرکت به نام ClearMask که در ابتدا ایجاد شده پاک کردن ماسک صورت برای کارکنان بیمارستان به استفاده از زمانی که درمان بیماران ناشنوا یا کم شنوا.

این شرکت که شرکت تاسیس شده توسط Allysa Dittmar که ناشنوا است, به تازگی شروع به فروش لیوان یکبار مصرف پاک کردن ماسک به صورت عمده به سازمان ها که خدمت و یا کار با افرادی که ناشنوا یا کم شنوا.

این ماسک به طور کامل حذف در حالی که پوشش بینی و دهان و نه مه تا با توجه به ClearMask COO و از بنیانگذاران Elyse Heob.

ACDHH نیز اهدا 5,000 پاک کردن ماسک به Arizona State مدارس برای ناشنوایان و نابینایان را فراهم خواهد کرد ماسک به معلمان برای برقراری ارتباط موثر با دانش آموزان هنگام شروع مدرسه در فرد با توجه به ماریا مورفی مدیر سیاست های دولت و روابط ASDB.

“ما می خواهیم کارکنان و دانش آموزان ما که ناشنوا یا کم شنوا را قادر به دسترسی به ارتباطات اما در همان زمان نیز می خواهید مطمئن شوید که ما در حال گرفتن احتیاط های امنیتی اساسی” مورفی گفت. “ما نمی خواهیم ما ناشنوا یا کم شنوا کارکنان … به به ماسک خود را برای به دست آوردن دسترسی به ارتباطات — آن را در یک یا گزاره است.”

برخی در تلاش برای دسترسی به اطلاعات در مورد بیماری همه گیر

اما ماسک نه تنها مانع است که تشدید شده است COVID-19 برای مردم در جامعه ناشنوا.

“نگرانی عمده این است که دسترسی به اطلاعات” گفت: Collins. “وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات که در پست شده در وب سایت و یا ایمیل برای بسیاری از چیزها تغییر مانند بازگشت به مدرسه چه برنامه های خود را در حال … تمام این اطلاعات به زبان انگلیسی است و بر اساس و شما نمی بینید, اطلاعات در زبان اشاره آمریکایی یا شرح یا شما نمی بینید تصویری خلاصه برخی از اطلاعات مهم است.”

بسیاری از افرادی که ناشنوا متولد یادگیری ASL به عنوان زبان اول خود را و سپس یادگیری زبان انگلیسی به طوری که برخی ترجیح می دهند برای دیدن یک اصل تفسیر به جای خواندن بسته به درک خود را از زبان انگلیسی نوشته شده نحو است که متفاوت تر از اصل.

با توجه به شورای ملی ناتوانی دولت و دولت های محلی باید در دسترس ارتباطات و مخابرات اضطراری به افراد معلول از جمله زنده و ضبط شده در اطلاعیه ها توسط شهرداران و فرمانداران’ دفاتر.

هنگامی که یک مترجم است که در حال حاضر در طول رژیم صهیونیستی است. mlb را در کنفرانس های مطبوعاتی آنها به طور معمول واقع در یک مربع کوچک در گوشه ای از تصویری است که دشوار است برای بسیاری از مردم برای دیدن و در نتیجه درک آنچه که می شود گفت با توجه به مردم در جامعه ناشنوا.

اما وجود ندارد, یک راه حل. هر فرد و نوع ارتباط متفاوت است.

“ما همیشه به خوبی مهارت های خواندن به درک زبان انگلیسی, بنابراین ما به شدت متکی به مترجم نیست بسته captioning” گفت: Niki.

کالینز گفت: یک مترجم ایستاده بود کنار Ducey در کنفرانس های مطبوعاتی در آغاز همه گیر اما این تغییر با توجه به اجتماعی فاصله.

“اندازه جعبه دشوار است — به عنوان یک شهروند ارشد در اینجا در آریزونا که سخت است حتی سخت تر برای ما در چشم ما و ما بینایی و گاهی اوقات با تاخیر بسته captioning و املای و یا اشتباهات و گاهی اوقات آن را فقط به طور کامل متوقف می شود” Crowell گفت.

هنگامی که یک گواهی ناشنوا مترجم است که قابل مشاهده بر روی صفحه نمایش در طول دولت کنفرانس های مطبوعاتی آنها می توانند ارائه دقیق تر و پاک کردن اطلاعات.

“یک CDI است که قادر به گسترش اطلاعات, و آن را بسیار روشن برای جامعه ناشنوا. آن را به زبان مادری خود را و آنها قادر به بیان آن را واضح تر گفت:” سنگ جمهور ققنوس انجمن ناشنوایان.

Crowell گفت: برخی از مردم شروع به ایجاد تفسیر نسخه از کنفرانس های مطبوعاتی و به اشتراک گذاری آنها را بر روی Facebook.

“هنگامی که وجود دارد عبارت است که ما انگشت املا با آن را دشوار است برای دیدن به علاوه عبارات صورت آن باعث می شود همه چیز بیشتر غیر ممکن است و با ما ناشنوا مخاطبان آنها دنبال نمی تواند از این پیام گفت:” علامت گذاری هانسن که زندگی در توسان و ناشنوا است. “به دسترسی برابر به کل کل جامعه ناشنوایان دشوار است.”

“هنگامی که شما یک جعبه بر روی صفحه نمایش اما آنها انگشت املایی آن را مانند به نظر می رسد خوب چاپ” گفت: Hansen, که گفت که او ترجیح دریافت اطلاعات از طریق captioning.

توسان ساکن Latrina لوئیس و دیگر اعضای جامعه ناشنوایان در توسان گفت: آنها می خواهم برای دیدن اخبار ایستگاه با استفاده از یک سینه های بزرگ مترجم جعبه بر روی صفحه نمایش برای زمان حوادث است.

“به عنوان یک زن ناشنوا من می خواهم برای دسترسی کامل به زندگی توجه به اطلاعات در تلویزیون” لوئیس گفت. “که دسترسی به تلویزیون که آیا آن, شرح, است دسترسی کامل. مترجم وجود ندارد و یا اگر مترجم در این رویداد دوربین تابه کردن مترجم … بنابراین مقدار زیادی از اطلاعات رو از دست رفته است.”

“این فوق العاده منزوی”

پس از همه گیر Judie Cronlund زندگی می کند که توسط خودش در ققنوس و ناشنوا است تا با اتکا بر تماس های تصویری به تعامل و تماس با چشم با دوستان و خانواده.

فقدان چهره به چهره تعامل شده است دشوار است برای بسیاری از مردم, اما آن را حتی بیشتر از آن برای افرادی که ناشنوا هستند Cronlund گفت.

“قادر به شنیدن چیزهای ساده مانند آواز پرندگان و یا حیوانات در حال اجرا و یا چیزهایی را که مردم بسیاری از شادی یا صدای باد چیزهایی که آرامش به مردم حتی اگر شما به تنهایی — من نمی تونم بشنوم که پس از آن بسیار تنها آن را فوق العاده منزوی که برای فرد” Cronlund گفت.

بسیاری از افرادی که ناشنوا یا کم شنوا استفاده کرده اند تماس های تصویری برای برقراری ارتباط با دوستان و خانواده از طریق بسته شده, شرح, خدمات ترجمه و سایر فن آوری در طول بیماری همه گیر.

هر چند ماندن در منزل مشکل است که در زمان Cronlund گفت: او تا به بسیاری از پروژه های او کار می کند به ماندن مشغول در علاوه بر این به نگه داشتن در تماس با عزیزان خود.

“این خوب است اگر من می توانید بازی بازی های زوم و ما با انجام فعالیت های بر روی صفحه نمایش و چت با دوستان و یا خانواده است که خیلی مفید,” او گفت:. “من متن استفاده کنم گوشی من خیلی سعی کردم با تکیه بر تکنولوژی به ماندن درگیر است.”

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا در توییتر @Audreyj101.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de