برای یک ققنوس, خانواده, ماه رمضان در یک بیماری همه گیر است که کمتر در جشن بیشتر معنوی

ماه رمضان است که به طور معمول یکی از پر مشغله برای Ariff خانواده پر از سفرهای روزانه به کلیسا است که در خدمت به عنوان موقت مسجد و آخر هفته گردهمایی با دوستان و خانواده برای شکستن سریع آغاز می شود که قبل از طلوع آفتاب هر روز صبح.

به طور معمول پس از بازگشت از مسجد برای نماز شب, شبانه, خانواده تقسیم پول آنها را ذخیره کرده اید برای این زمان از سال و هدایت آن به علل مختلف از جمله مواد غذایی محلی بانک های اسلامی در جامعه و یا به مراکز پناهندگان و پناهگاه است.

رمضان مقدس ترین زمان از سال برای مسلمانان یک دوره که در آن پاداش برای انجام اعمال خوب و گفت: نماز ضرب شده است. آن را نیز در یک زمان که در آن کمک های مالی به طور معمول سنبله و ارائه سازمان های اسلامی با بسیاری از بودجه آنها باید برای بقیه سال.

این COVID-19 همه گیر اتحادش را تغییر آنچه که معمولا یک شادی اجتماعی زمان از سال است. هر چند Ariff خانواده سوگواری از دست دادن تجمعات و حافظه-ساخت با دوستان و خانواده آنها گفت: این بیماری همه گیر است و آنها را مجبور به اختصاص زمان بیشتری به خود ایمان و توجه بیشتر به نیازهای همسایگان خود و بیشتر سپاس نعمت در زندگی خود را.

دعا پنج بار در روز خود را در اتاق نشیمن

این Ariff خانواده ساخته شده است تا از 52 سال Asan, 49 سال Julaiha و فرزندان خود را —26 ساله Azra, 22 ساله Anish و 16 ساله افضل.

هر دو Azra و Anish قبلا از دولت, کار و تحصیل در هزاران مایل دورتر. آنها بازگشت به آریزونا با خانواده خود در شمال ققنوس خانه پس از همه گیر رسید.

در حال حاضر که مساجد بسته شده و تجمع جرم ممنوع است خانواده چرخد و به در خانه خدمات.

هر یک از آنها گسترش در سراسر فرش در اتاق نشیمن بزرگ با فردی خود نماز تشک. یک نفر منجر نماز و دیگران را دنبال کنید.

این گریه به دور از احساس همبستگی با دعا در کنار ده ها تن از دیگر مسلمانان تحت هدایت امام, اما آن را باید انجام دهید در حال حاضر است.

“ما از دست رفته است اما همه ما باید به انجام علت سعی و کوشش و آگاهی از آنچه در جریان است در جهان و به دنبال چه چیزی است که توصیه می شود,” او گفت:.

برخی از چیزهایی که تغییر نکرده است ،

Julaiha Ariff هنوز هم سراسیمه از خانه کار خود را به آماده شدن برای افطار به شکستن سریع است که او جشن با خانواده اش هر شب. او به طور معمول شروع به پخت و پز در 5 p. m. و در خدمت وعده غذایی حدود 7:30 p. m. یک فرایند است که تکرار هر شب در طول ماه.

آنها سعی در پیاده سازی اجتماعی فاصله اقدامات در داخل خانه خود را به خصوص به دلیل Julaiha و آسان هستند و هر دو پزشکان و گفت: آنها نمی خواهند به ندانسته تصویب یک بیماری بر روی کودکان خود را.

گفت: هر دو آنها بلافاصله کردن و شستن خود و لباس کار پس از بازگشت به خانه است و آنها تنها نشستن در هر صندلی در میز شام خود را.

حتی اگر مسجد به شرح زیر بخش های دیگر که در آغاز از سرگیری عملیات در آریزونا و بازگشایی قبل از پایان ماه رمضان خانواده گفت: آنها نمی خواهد بروید.

“من فکر نمی کنم آن را یک ایده خوب است که مردم … دعا خیلی نزدیک به هم” Julaiha Ariff گفت. “من فکر نمی کنم آن را یک ایده خوب حتی اگر محدودیت برداشته اند.”

هر دو Julaiha و آسان گفت: آنها نیز از دست فیزیکی تعامل با بیماران خود را.

“ما انجام بهترین ما می توانیم با پزشکی از راه دور, اما من فکر می کنم کل تصویر از یک پزشک کامل نیست بدون دیدن و لمس کردن بیمار” Asan Ariff گفت. “من فکر می کنم در پایان از آنها بعد آنها نه فقط برای دارو — آنها می آیند برای تعامل انسان.”

چه آنها سپاسگزار

هر عضو خانواده گفت: آنها تو را دیدم یک پوشش نقره ای در گیر در آن است که با توجه مسلمانان فرصتی برای بیشتر درون گرایی و قدردانی برای چیزهای کوچک و ساده.

“هنگامی که آن را بیش از همه از آن خواهد شد یک برکت و رحمت واقعی برای دیدن خانواده و دوستان و با هم نشستن و باید یک وعده غذایی با هم” Julaiha Ariff گفت.

شوهر او موافقت کرد و گفت که او احساس می کند یک احساس تازه ای از معنویت و قدردانی است.

“هر روز صبح یک برکت و رحمت است هر روز وجود دارد هزاران نفر از مردم رنج می برند و خداوند به شما داده است یک سقف و سرپناه و غذا روی میز” او گفت:.

زن و شوهر 26 ساله به دختر, Azra می گوید: ماه رمضان – حتی در طول یک بیماری همه گیر — کمک می کند تا او را از یک نفس است.

“در زندگی روزمره ما آن را آسان به دریافت شلوغ و تمرکز بر درون گرایی,” او گفت:. “ماه رمضان به ما می دهد یک فرصت برای توقف کسانی که همه چیز و فکر می کنم در مورد آنچه مهم — آیا این عدالت یا معنویت یا دادن است.”

او اضافه کرد که آن فرمان او و دیگر مسلمانان به فکر می کنم در مورد چگونه به بهترین محافظت و خدمت به جوامع خود که او گفت: در حال حاضر به معنی ماندن در منزل — حتی در جشن ترین ماه سال است.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا 602-444-8529. او در توییتر دنبال کنید @brieannafrank.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de