برای یک خانواده مینه سوتا یک کفن و دفن و سپس تولد در میان COVID-19

حتی به چیزهایی که واقعا بد Cassie Bonstrom مادر خواهد متن خود را به نگرانی نیست. این نظم طبیعی, او به او گفت. مردم زندگی می کنند و سپس آنها می میرند. نوزادان متولد می شوند. اگر او با رفتن به نگرانی در مورد هر چیزی باید آن را به نوزاد است.

تقریبا در نه ماه باردار که همه Bonstrom تصور او خواهد بود و هیچ گونه نگرانی در مورد. اما هیچ چیزی در مورد دنیای جدید بود معمولی است.

او مادر سوزان جک, حال قرارداد COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. جک 69 که زندگی در حومه شهر بلومینگتون در حال حاضر شده است به آستانه مرگ یک بار قبل و برگشتم. اما چیزی شوم در مورد این ویروس که پس از آن در حال حاضر به کشته شدن ده ها هزار نفر از مردم در مکان های دور از بلومینگتون در ایالت مینه سوتا.

در صفحه اصلی این خبر گفت: تعداد موارد مثبت در حال رشد بودند و به هر گوشه ای از کشور. اولین و میر گزارش شده بودند اما مقامات هشدار داده است که بدترین بود هنوز به آمده است. “به عنوان COVID آغاز شده بودن صحبت در مورد او فقط می دانست که آن را” Bonstrom گفت. “او گفت:,” شما می دانید من یک اردک نشسته بود. آن را برای رفتن خوب اگر من آن را دریافت کند.’ “

نظم طبیعی چیزها بود و تهدید به سر می برد اما Bonstrom فکر کردم اگر مادر او فقط می تواند با چسبیدن به اندازه کافی بلند برای دیدن نوزاد, همه چیز ممکن است خوب. تمام مصیبت آغاز شده و با نگرانی در مورد نوزاد است.

در اوایل ماه مارس Bonstrom سرفه کردم. او نیست که در تب و اما خبر از همه گیر شد و شروع به گرفتن نگه دارید و او نگران بود در مورد گرفتن حق مراقبت های دوران بارداری. آن اوایل به اندازه کافی است که بارداری و علائم او را کاندیدای خوبی برای آزمایش COVID-19 بنابراین او ساخته شده ترتیبات با دکتر خود برای بازدید از یک درایو-از طریق تست سایت.

اما به عنوان گرفتن این ویروس به سرعت محکم بنابراین به طور ناگهانی انجام مینه سوتا مقامات بهداشتی’ قوانین است که می تواند آزمایش می شود: تنها مراقبت های بهداشتی کارگران و کسانی که در دراز مدت مراقبت از امکانات و افراد در بیمارستان است.

بدون آزمون قطعیت آویزان بیش از بارداری به صورت هفته حتی به عنوان جک همسر کیم Kammeier یک پرستار از بیش از 30 سال مریض شدم و رفت و در یک COVID-19 تست. به عنوان او منتظر نتایج در پشت ذهن او Bonstrom بود فکر کردن در مورد مادر او را “واسان” نظر. جک بازنشسته ازدواج و خانواده درمانگر تشخیص داده شد با فیبروز ریوی ایدیوپاتیک و پنج سال قبل.

“او یک فرد سیگاری نبود و سرطان آن را با توجه به هر چیزی” Bonstrom گفت. “این همه از ناگهانی ریه ها او را فقط آغاز شده موجب ترس و قادر به نفس کشیدن است.”

همه چیز در زمان به نوبه خود تیز در سال 2018 و جک در آستانه مرگ هنگامی که پزشکان دریافتند یک بازی برای دو پیوند ریه. در آن زمان آنها هشدار داد او می تواند معامله یک بیماری مزمن دیگر اما او می دانست که خطرات و جعلی جلوتر است. بعد از عمل او در داخل و خارج از بیمارستان برای بیش از یک سال و این راهپیمایی یکی دیگر از whammy: او تا به حال سرطان روده بزرگ است.

دکتر به او گفت نگران نباشید او را به دیدن Bonstrom نوزاد متولد شده در ماه آوریل بود که همه او می تواند صحبت کردن در مورد. جک صاحب دو دختر با شوهر سابق او و دخترش هر رشد به دو دختر خود را. Bonstrom نوزاد — دختر دیگری خواهد بود — جديدترين عضو از آنچه که جک او را به نام “دسته از دختران است.”

جک تا به حال یک قرار ملاقات به سرطان برداشته شده در مارس 23, اما روز قبل از آن او شروع به داشتن مشکل در تنفس. آن را غیر معمول نیست برای کسی که با یک پیوند ریه اما این بدتر بود و آن را تشدید سرعت. به عنوان روز گذشت, جک بود و از آگاهی و مقاومت در برابر رفتن به بیمارستان. پس از او یک پرستار بود جک می دانست که اگر او آزمایش مثبت برای COVID-19 در بیمارستان, او می خواهم به ماندن وجود دارد به تنهایی.

در نهایت هر چند او تصمیم گرفت که او چه خواهد انجام دهد. Bonstrom و خواهرش سوار پشت مادر او و مادر به بیمارستان و تماشا به عنوان یک تیم از کارکنان بهداشتی درمانی تحت پوشش در تجهیزات حفاظت شخصی آمد و قرار جک بر روی یک برانکارد و او را.

“من فقط انجام این کار برای کودک” جک گفت: همسر او قبل از او رفت و داخل Bonstrom یاد می شود. “من فقط می خواهم به اینجا به اندازه کافی بلند برای دیدن نوزاد است.”

این آخرین بار بود هر یک از آنها را دیدم او زنده است.

جک داده شد سریع COVID-19 تست هنگامی که او بستری در بیمارستان که برگشتم مثبت است. Kammeier کردم نتایج آزمون پشت در مدت کوتاهی پس از آن: او نیز تا به حال بیماری, اما او sypmtoms نیست به عنوان شدید. برای خانواده, روزهای بودند تاری از تماس ها و متون با جک و مراقبان. او قرار بود در ICU اما پس گرفته شده دوباره که فکر خانواده بود و یک نشانه خوب است.

در اواخر مارس 30, جک در مورد شکایت درد شکم و آنها متوجه او تا به حال عظیم خونریزی در معده است. وضعیت او رو به وخامت گذاشته و به سرعت پس از آن و او تا به حال به انتوبه.

در مارس 31, او در بیمارستان درگذشت. Bonstrom را سزارين شد برنامه ریزی برای آخر هفته زیر. “او فقط آن را از دست رفته” Bonstrom گفت. “توسط روز.”

آنها می خواستند قبل از بسته شدن نوزاد متولد شد, به طوری که آنها برگزار می شود مراسم کفن و دفن در لیکوود گورستان در مینیاپولیس با صمیمی گروهی از مردم یک نیاز برای مجالس ترحیم تحت اقامت در خانه سفارش صادر شده توسط فرماندار. این دسته از دختران بود به طور کامل نشان داده شده است.

در ساعت Bonstrom عجله در سراسر شهر. او را دیدم یک Facebook پست در مورد یک آزمایشگاه جدید در ادینا بود که انجام تست آنتی بادی است که می تواند بگوید اگر یک فرد احتمالا در حال حاضر COVID-19 شد و در حال حاضر ایمنی بدن. این رسمی نیست COVID-19 آزمون و مقامات بهداشت هشدار داده اند که یک نتیجه منفی حکومت می کند نه از یک عفونت است. اما با آمدن نوزاد در روز او می خواست هر گونه اطلاعات است که کمک به او تحویل با خیال راحت.

بیش از یک ماه پس از او احساس بیمار و ساعت پس از دفن او و مادر او انگشت او را خراشیده منتظر ده دقیقه کردم و نتایج خود را. منفی است. او نبود ایمنی بدن اما تا آنجا که آنها می تواند بگوید او تا به حال بدست ویروس یا.

Bonstrom نه خیلی مذهبی و نه او بود اما با نوزاد خود به دلیل در آخر هفته عید پاک, او نگه داشته شنیدن در مورد معاد. مرگ و آغازی جدید خیلی نزدیک به هم و درد و شادی است که می آید همراه با آن است.

دختر او به دنیا آمد شنبه بدون عوارض. با توجه به این خانواده قرار گرفتن در معرض COVID-19 تنها Bonstrom شوهر, جوئل بود و اجازه داده بود در بیمارستان است. این عجیب و غریب بود نه داشتن هر خانواده دیگر انتظار در لابی, او گفت:, به خصوص مادر او است.

اما سوزان جک با جدیدترین عضو این جمعیت در نام و نام خانوادگی: هارلی “سو” کاتلین Bonstrom.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر