این فیل مور مینیاپولیس — جدید باشگاه موسیقی با نام افسانه ای — در نهایت یک بازیگر افسانه ای.

دو هفته پس از به هوش شمالی, حلقه, موسیقی, اتاق باز با یک چلپ چلوپ, Rock and Roll Hall of Famer Buddy Guy بسته بندی شده به محل در روز پنج شنبه و نشان داد که چرا او یک بلوز افسانه است.

به ظاهر نا محدود 83 ساله می داند که محاکمه و درست نمایشگری و همچنین بی پایان گیتار licks. 85 دقیقه عملکرد نشان داد مقدار زیادی از سابق شاید در هزینه بیش از حد کمی از دومی است.

در آخرین محل در فیل مور زنجیره ای به نام بعد از یاد 1960s, سان فرانسیسکو, باشگاه, پسر بی وقفه pealed کردن گیتار licks معروف ساخته شده توسط B. B. King, جیمی هندریکس و Eric Clapton. در زمان او با بازی گیتار خود را با یک ران مرغ, دندان های خود را و یا فقط خود را فرسایش دست.

او cooed مطرح شعر و اشاره کرد که او نمی نوشتن آنها. او به شوخی محوری لگن خود را به گیتار خود را در اغوا کننده آهنگ ها و ویدئو صداهای با مالش گیتار خود را در برابر بدن خود را. او یک شعر بداهه زمانی که او را شکست و یک رشته گیتار و سپس آن را به دست یک زن در ردیف جلو.

او قدم از طریق جمعیت حتی به بالکن هنوز آواز خواندن و نواختن گیتار خود را. او درگیر با طرفداران که در او فریاد زد احترام به درخواست و قرار دادن پایین loudmouths. او به رهبری singalongs و chided طرفداران زمانی که آنها نمی آواز خواندن با صدای بلند به اندازه کافی.

هر کسی که دیده است هشت بار برنده جایزه گرمی در هر یک از های اخیر حضور عارف در دریاچه کازینو و یا باغ وحش مینه سوتا را به تمام کسانی که ترفندها. نشسته فیلمور جمعیت در چه معمولا یک پایه-on-the-mainfloor فضا بیشتر بود خشن و بی ادب تر از هر مرد دیگر شهرهای دوقلو مخاطبان است. اما او می دانست که چگونه به رول با آن انداختن مکرر F-bomb برای تاکید بر یک نقطه و یا شلیک کردن تیز و کنایه به سرکوب یک نفرت انگیز فن.

در اوایل پسر عملکرد به نظر می رسید مانند آن ممکن است بیشتر موسیقی و کمتر نمایشگری. او آمار مرحله خروش بر روی گیتار خود را در سال 1991 لحن “لعنت حق من بلوز” و پس از آن ساخته شده ویلی دیکسون استاندارد “خروس بزرگ مرد” خود را با آهسته و ظریف قبل از خواندن funking آن را با پیشرفته حس خشن پویایی است.

اما متعاقب آن “من فقط می خواهم به شما” روشن ساخته است که Chicagoan بود که بیشتر اهل تفریح و بازی از پرشور است. بقیه شب ثابت می شود بیشتر از یک فیلم فوق العاده موسیقی. با حمایت یک درجه یک کوارتت مرد ارائه شده سلیقه هندریکس شاه و Clapton به عنوان به خوبی به عنوان قطعه Al سبز “مرا به رودخانه” و جانی تیلور “چه کسی را دوست دارم.”

وجود دارد یک زن و شوهر از هیجان زمانی که مرد انداخت خود را به طور کامل به عملکرد خود: جان Hiatt را gospelly جنوبی روح “احساس می کند مانند باران” او صمیمی ترین و متنوع صوتی و کمی میلتون “بلغور ain’t مواد غذایی” بود و سریع, زرق و برق دار و پر از احساس.

این نوع از استادانه آهنگی ساخته شده است که پسر یک قهرمان به Clapton, the Rolling Stones, Stevie Ray Vaughan و دیگران که شد افسانه خود را. به همین دلیل او می تواند به حق بلوز باشگاه او را متعلق به در شیکاگو از سال 1989 دوستان پسر افسانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im