بسیاری از شرکت های ارائه خدمات در حال تغییر پروتکل به مردم توصیه به ماندن در خانه و عمل اجتماعی فاصله در تلاش برای کند کردن گسترش جدید کروناویروس.

شرکت ها را قادر می سازد بدون-تماس و تحویل و ارائه تخفیف به مشتریان و اجرای سیاست هایی برای حفظ مشتریان و کارکنان امن است.

Instacart و دیگر مواد غذایی تحویل

Instacart, یک مواد غذایی تحویل و انتخاب سرویس های ساخته شده “را در درب من تحویل” گزینه های در دسترس به تمام مشتریان در سراسر آمریکای شمالی این شرکت اعلام کرد در بیانیه ای در 9 مارس.

این ویژگی طراحی شده برای ارائه انعطاف پذیری را برای مشتریان قادر به خانه در زمان تحویل بوده و تحت تست برای چند ماه گذشته اما ارائه شد رسما پس از دیدن “یک افزایش قابل توجه در استفاده از این ویژگی های” در چند هفته گذشته.

این شرکت همچنین مونتاژ پانل بهداشت و ایمنی مواد غذایی و کنترل بیماری کارشناسان برای ایجاد یک مجموعه ای از دستورالعمل ها برای اطمینان از امن برای خرید مشتریان و کارکنان و معرفی جدید بیمار پرداخت سیاست است که در حال حاضر شامل تمام وقت کارکنان و تا 14 روز پس از پرداخت برای هر کارمند به موضوع قرنطینه.

روزانه برداشت یک وعده غذایی برنامه ریزی تحویل سرویس گفت: مشتریان در یک ایمیل گفت: این شرکت با افزایش موجودی خود را با دو “در مواد غذایی-فروشگاه-خطوط-around-the-block.”

“در حالی که ممکن است اختلال در ما نمی تواند کنترل پایین خط ما اعتماد به نفس ما در حال کار را از طریق به عنوان بسیاری از حالات به عنوان ما می توانید تصور کنید به اطمینان حاصل شود که شما می خواهید خود را تغذیه مواد غذایی زمانی که شما به آن نیاز دارید بیشتر” بیانیه ای گفت:.

تقاضا برای مشروب تحویل است

Drizly آنلاین, آبجو, شراب و مشروب, خرده فروش, اعلام کرد اقداماتی را برای اطمینان از امن تحویل مدیر عامل این شرکت Cory Rellas اعلام کرد, در بیانیه ای.

در حالی که تحویل هنوز هم نیاز به در فرد رانندگان و مشتریان را تشویق به تعیین یک نقطه خارج از یک محل اقامت برای تکمیل و تحویل. “تماس با ما اسکن ID” نیز در دسترس به عنوان به خوبی به عنوان تعلیق مشتری امضا نیاز است.

“توجه داشته باشید که بسیاری از مردم خواهد شد صرف زمان بیشتری را در خانه در هفته های آینده و تحویل تقاضا به طور قابل توجهی شتاب. شرکای خرده فروشی ما در حال انجام همه چیز آنها می توانند به شما تحویل به شما به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است اما ما بپرسید برای درک خود را در مورد هر گونه تاخیر غیر منتظره با توجه به بالاتر حجم” Rellas در بیانیه ای گفت:.

بارگذاری می خورد DoorDash و Postmates

بارگذاری می خورد این است که اجازه می دهد مشتریان به درخواست مواد غذایی کاهش یافته و در درب خود را ارائه رانندگان با مواد ضد عفونی کننده برای نگه داشتن اتومبیل های پاک و متعهد به تعلیق حساب سواران و یا رانندگان در معرض ویروس جدید, Uber مدیر عامل دارا Khosrowshahi در بیانیه ای گفت.

“ما درک می کنیم که ممکن است شما بیشتر با تکیه بر تحویل مواد غذایی در حال حاضر. اگر شما ترجیح می دهند شما می توانید ترک توجه داشته باشید در حال بارگذاری می خورد برنامه به درخواست خود را تحویل فرد به ترک مواد غذایی خود را در درب” Khosrowshahi در بیانیه ای گفت:.

DoorDash نیز ساخته شده است بدون تماس با تحویل به مشتریان در دسترس با ساخت یک درخواست در دستورالعمل های تحویل مدیر عامل این شرکت و یکی از بنیانگذاران تونی زو اعلام کرد, در بیانیه ای.

تحویل رانندگان نیز ممکن است درخواست بدون تماس بگیرید تحویل در بیانیه ای گفت:. مشتریان را تشویق به ارسال یک عکس از رها کردن محل خود را به راننده و دریافت تایید متن هنگامی که آن را تحویل داده شده است.

DoorDash است تست پیشرفته رها کردن گزینه های برای هیچ-تماس و تحویل آسان تر است. به روز رسانی انتظار می رود برای تبدیل شدن به در دسترس در چند روز آینده.

Postmates نیز به تازگی معرفی شده بدون تماس با تحویل مشتریان اجازه می دهد برای مشخص کردن جایی که آنها می خواهم سفارش خود را به سمت چپ خدمات تحویل مواد غذایی شرکت اعلام کرد در یک بیانیه در مارس 13.

مشتریان می توانند درخواست مواد غذایی برای تحویل در آستان خود و یا ساختمان لابی در حالی که قرار دادن سفارش تحت “گزینه های تحویل.”

Postmates ارائه تحویل رایگان به مشتریان ماندن در بیش از آخر هفته با کد “tastyfood.” پیشنهاد تمدید شد تا نیمه شب زمان اقیانوس آرام در روز دوشنبه.

این شرکت به تازگی راه اندازی “ناوگان امداد صندوق” به کارمندان کمک می کند با هزینه های پزشکی مربوط به بیماری که همچنین به نام COVID-19 صرف نظر از تشخیص.

هر سه این خدمات تحویل مواد غذایی را متعهد به ارائه کمک های مالی به مدت 14 روز برای رانندگان مشمول قرنطینه توسط مقامات بهداشت عمومی.

آمازون نیاز به استخدام 100,000

آمازون نیاز به استخدام 100 ، 000 نفر در سراسر کشور به عنوان مردم بیشتر در خانه بمانند و سفارشات افزایش با توجه به آسوشیتد پرس.

“ما شاهد افزایش قابل توجهی در تقاضا که بدان معنی است که کار ما نیاز بی سابقه ای برای این زمان از سال” دیو کلارک که مسئول نظارت بر انبار آمازون و تحویل شبکه گفت: AP.

خرده فروش آنلاین از اعلام روز شنبه گفت: این امر نیز افزایش پرداخت 2 $در هر ساعت از طریق آوریل برای کارکنان ساعتی در آن انبارها و تحویل مراکز و کل مواد غذایی, فروشگاه های مواد غذایی.

آمازون فروخته شده است بسیاری از تمیز کردن وسایل است اما کار کردن برای به دست آوردن بیشتر در سهام و مشتریان هشدار داد که تحویل بار می تواند طولانی تر از معمول دو روز.

آسوشیتد پرس کمک به این داستان.

خبرنگار چلسی هافمن را می توان در ایمیل chelsea.hofmann@arizonarepublic.com و او در توییتر دنبال کنید @chofmann528.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de