بانک مواد غذایی برای مهمان نوازی کارگران برنامه ریزی شده برای روز پنج شنبه در Milwaukee Brewers تسهیلات

شربت خانه مواد غذایی سازمان متحد در اینجا محلی 11 در همکاری با سنت مری غذا بانک ارائه خواهد شد کیسه های مواد غذایی به مهمان نوازی کارگرانی که شغل خود را از دست در طول بیماری همه گیر در روز پنج شنبه صبح.

داوطلبان در حال انتظار برای تغذیه از 600 به 800 خانواده شروع و در ساعت 9 صبح گفت: Rachel Sulkes سخنگوی مهمان نوازی اتحادیه کارگران متحد در اینجا.

متحد در اینجا با کمک از ققنوس معاون شهردار بتی Guardado the Milwaukee Brewers کارگری جامعه خدمات آژانس و آریزونا AFL-CIO خواهد بود از دادن کیسه های مواد غذایی در پارکینگ Milwaukee Brewers بهار مرکز آموزش نزدیکی 51 خیابان و جاده مدرسه.

Sulkes گفت: داوطلبان آغاز خواهد شد قرار دادن کیسه های مواد غذایی را با هم حدود 7 صبح

St. mary’s بانک مواد غذایی ارائه شده است که مواد غذایی برای پنج شنبه توزیع شده است به گزارش شاهد افزایش تعداد افرادی که به آنها کمک می کند.

غیر انتفاعی توزیع مواد غذایی به 2000 خانواده در ملت ناواهو سه شنبه گذشته به مناسبت بزرگترین واحد تلفن همراه توزیع شربت خانه در مواد غذایی بانک تاریخچه.

St. mary’s اعلام کرد در Facebook پست که از آن ساخته شده تنظیم به مرکز توزیع ساعت که به اثر رفت مارس 13.

هر دو مکان در تعجب و ققنوس را به یک درایو از طریق مدل و در حال حاضر باز از دوشنبه تا جمعه از 8:30 صبح تا 1:30 بعد از ظهر

پدر و مادر به دنبال برای یک فعالیت به کار با کودکان خود را تشویق به “کارت های امید” به آن اضافه شود به مواد غذایی و جعبه های داده شده به خانواده های نیازمند. کارت را می توان به سنت مری بانک مواد غذایی در 2831 N. 31st, Ave. در ققنوس.

شامل یک کمک مالی کوچک با کارت و سنت مری “ارسال خواهد شد آنهایی که کمی خود را یک گواهی به عنوان یک کاربر گرسنگی قهرمان و یک دشنه” غیر انتفاعی گفت: در Facebook post.

خبرنگار چلسی هافمن را می توان در ایمیل [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @chofmann528.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de