فلین آیات ممکن است نشان می دهد دادستان به دروغ قاضی

آياتي است که اف بی آی ممکن است تلاش کرده اند به دام انداختن بازنشسته ژنرال مایکل فلین به عنوان بخشی از روسیه تحقیقات نشان می دهد که وزارت دادگستری دادستان منطبق نیست با یک قاضی را در مورد آن شواهد تولید شده است.

روز پس از FBI اسناد و مدارک مربوط به فلین مورد منتشر شد و نشان داد که عوامل مورد بحث اجبار “او به دروغ به طوری که ما می تواند پیگرد قانونی او و یا او را از کار اخراج” فاکس نیوز گزارش داد که DOJ دادستان براندون ون Grack که مشغول به کار در روسیه مورد زیر آن مشاور ویژه رابرت مولر شکست خورده به دنبال یک نظم حقوقی.

در موضوع یک 2018 بخشنامه توسط d. C. قاضی دادگاه منطقه مورچه سالیوان که مورد نیاز ون Grack به شواهد موجود که مطلوب است به فلین. به تازگی unsealed اف بی آی اسناد به نظر می رسد به سقوط در این دسته اما آنها منتشر شده تا مارس 29.

سالیوان منظور آمد و به عنوان بخشی از “بردی” تعهدات با توجه به روباه. ون Grack گفت: قاضی چندین بار پس از حکم صادره که او در انطباق است.

در اکتبر 2019 دادگاه پرونده ون Grack گفت: دولت “است و پیروی و ادامه خواهد داد تا مطابق با آن کشف و افشای تعهدات از جمله آن اعمال به موجب بردی و دادگاه ایستاده ،

او اصرار داشت که دولت تا به حال نه “مثبت سرکوب شواهد” و گفت: دولت بود “آگاه باشید از هر گونه اطلاعات است که می تواند مطلوب و مواد به [فلین] در صدور حکم است.”

در دسامبر 2017, فلین التماس کرد گناه را به دروغ به ماموران اف بی آی در مورد مکالمات او با سفیر روسیه در ایالات متحده بین زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده انتخابات 2016 و هنگامی که او در زمان ، فلین کار با مبارزه و مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی قبل از او اجازه رفتن تنها پس از 24 روز.

فلین مورد باقی مانده است متوقف شده است و به عنوان صدور حکم شنیدن رانده شده و به چندین بار.

دیگر به تازگی منتشر شده مواد مربوط به فلین مورد نشان داد که یادداشت از مصاحبه خود با عوامل ویرایش شد چند بار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de