گل یکی از اولین سه ماهه سال 2020 برجسته ادامه داد: رشد درآمد و اعدام از نام تجاری استراتژی همکاری

گل یکی ژوئن فروش رشد 144 درصد بیش ممکن است و 78 درصد بیش مارس با دوباره باز کردن لاس وگاس در ژوئن 4هفتم

تورنتو, ژوئیه 15 سال 2020 /PRNewswire/ گل – یکی Holdings, Inc. (“شرکت”) (CSE: FONE) (OTCQX: FLOOF) پیشرو شاهدانه کشتکار تولید کننده و مبتکر در نواداامروز گزارش مالی خود و عامل نتایج برای سه ماهه اول منتهی به 31 مارس سال 2020. این شرکت همچنین ارائه به روز رسانی شرکت از جمله مقدماتی مالی و عملیاتی برجسته بعدی به سه ماهه پایان. تمام مقادیر بیان شده در دلار ایالات متحده میباشند.

سه ماهه اول برجسته

 • تحویل درآمد از $8.8 میلیون نفربه نمایندگی از سه ماهه متوالی رشد 52%;
 • زمانی رکورد فروش ماهانه در ماه مارس $3.9 میلیون;
 • حفظ صنعت پیشرو کشت سطح عملکرد با متوسط برداشت نقدی هزینه $0.49 هر گرم; و
 • دریافت نوادا تایید دولت برای راه اندازی سه vape برندها از جمله پاک کردن, پیر, Pal و Heavy Hitters.

“درآمد حاصل از $8.8 میلیون در Q1 سال 2020 شد فقط خجالتی از ما مجموع درآمد برای سال 2019 و مارس درآمد یک رکورد برای شرکت ما” گفت: Ken Villazorرئیس جمهور و رئیس اجرایی از گل یک. “همزمان با ما قوی رشد درآمد ما همچنان به کشت گل در صنعت پیشرو سطوح با هزینه نقدی به ازای هر گرم از $0.49 برای سه ماهه اول با بهبود قابل توجهی در کیفیت کلی. اگر حوادث سال 2020 به تاریخ نشان داده اند هر چیزی را به آنها نشان می دهد که عمق و کلی شاهدانه شایستگی از گل یک تیم در میان بهترین در صنعت. توانایی ما برای بهینه سازی عملیات ما برای ادامه حمایت همه ما از مارک های پیشرو و خرده فروشی شرکای بدون وقفه نشان می دهد که چگونه انعطاف پذیر و کارآمد ما به عنوان یک شرکت است. با اخیر راه اندازی از کوکی ها و 22Red ما نمی تواند بیشتر هیجان زده در مورد فرصت های پیش رو برای گل یکی است.”

خلاصه بازی بعدی به سه ماهه پایان

A. بازار و درآمد برجسته

 • در ماه ژوئن امضا آسانسور بلیط آزمایشگاه حق بیمه کالیفرنیا با نام تجاری و قبل از رول مبتکر به عنوان 16th با نام تجاری شریک است. بلیط آسانسور است که انتظار می رود برای راه اندازی در Q3 سال 2020;
 • در ماه جولای با موفقیت راه اندازی شد مارک های برتر کوکی ها و 22Red به نوادا بازار است. راه اندازی موجودی برای هر دو علامت های تجاری از جمله کوکی ها’ خط کامل از محصولات – اسم کوکی با نام تجاری همراه با Lemonnade, Powerzzzup, Grandiflora, Runtz و Minntz – و 22Red را انتخاب پر از گل خشک از قبل رول vape کارتریج و CBD انتخاب باید اصل بوده و قبل از به فروش می رسد ؛
 • از تاریخ از انتشار اخبار این شرکت ادامه داد: برای رسیدن به رشد فروش از به تازگی راه اندازی vaping محصولات, مانند, مادر, پیر رفیق است و به دنبال به جلو به گسترش آن vape محصول sku ها با راه اندازی Heavy Hitters در Q4 سال 2020;
 • با موفقیت بسته دو غیر میانجیگری خصوصی سرمایه گذاری در مارس 4, 2020و 29 ژوئن 2020در مجموع $13.9 میلیون;
 • حذف CDN$26.6 میلیون دلار از بدهی های شرکت های بزرگ از طریق جزئی تبدیل از نوامبر سال 2019 و مارس 2019 خوانده شده سهم قرضه مسائل و
 • از تاریخ از انتشار اخبار این شرکت را با سرعت از فروش همچنان به بهبود بخشد. پس از 78 روز بسته شدن قمار در لاس وگاسو با بازگشایی نوار غزه در ژوئن 4, 2020, گل, یک ماه ژوئن فروش رشد 144 درصد بیش ممکن است و 78 درصد بیش از ماه آوریل است.

B. عملیاتی برجسته

 • تولید این شرکت تسهیلات در حال حاضر ارائه بیش از 100 sku ها به بازار باقی مانده یک صنعت پیشرو در تولید وسیع ترین و عمیق ترین طیف وسیعی از بازار محصول به پایان رسید مشتقات;
 • در Q2 سال 2020 این شرکت با موفقیت تایید آن بهینه سازی شده تازه و منجمد برداشت فرایند اجازه می دهد یک گل به گسترش دامنه آن محصول ارائه شده در حالی که همچنین در ادامه به ارائه بهترین در کلاس کنسانتره به بازار ؛
 • از طریق ادامه بهبود در بازده در شرکت بالادست استخراج فرآیندهای گل یکی از اولین عبور تقطیر در حال حاضر دستیابی به طور متوسط 92 درصد THC در تمام لات و
 • این شرکت قبلا اعلام کرد که موثر امروز جف Miachika خواهد بود پله پایین به عنوان رئیس امور مالی. دیوید کین منصوب شده است موقت CFO موثر ژوئیه 16 سال 2020. آقای Miachika ادامه خواهد داد به کار با یک گل در ظرفیت مشاوره برای اطمینان از انتقال آرام. آقای کین یک حسابدار خبره عمومی می پیوندد گل یکی با بیش از سه دهه از بازار سرمایه, حسابداری و عملیات تجربه. اخیرا آقای کین بود CFO در Xtreme مکعب شرکت تولید کننده بالا پایان مدولار سازه و در Tryke شرکت های عمودی یکپارچه شاهدانه کشتکار تولید کننده و خرده فروش در نوادا.

سه ماهه اول سال 2020 نتایج مالی

درآمد

درآمد Q1 2020 شد $8.8 میلیونافزایش 52% در یک ترتیبی سه ماه یکبار. این افزایش در درجه اول از مزایای کامل سه ماه از گل فروش از شرکت گلخانه ای است که نه آغاز و تا ماه اوت سال 2019و مشتق از حشیش محصولات گلخانه ای است که نه آغاز و تا سپتامبر سال 2019.

هزینه های

هزینه فروش $6.3 میلیون دلار برای سه ماهه. افزایش در هزینه های فروش بیش از سه ماه قبل است که در خط با بالاتر حجم فروش در Q4 سال 2019 در ترکیب با افزایش هزینه ها در هر گرم اساس موجودی فروخته شده در طول دوره. هزینه در هر گرم است که در خط با Q3 2019 اما نشان دهنده افزایش در هر گرم از هزینه Q4 2019. افزایش در هر گرم هزینه ناشی از کاهش تولید در Q1 سال 2020 در مقابل Q4 2019 از گل و استخراج محصولات خارج از آزمایشگاه و در نتیجه افزایش هزینه های اساس برای آن دسته از محصولات به فروش می رسد. به عنوان فروش محصولات مارک گسترش رانندگی بالاتر برای تولید گل و استخراج محصولات این شرکت انتظار دارد که به درک بالاتر حاشیه رفتن رو به جلو است.

عمومی و هزینه های اداری برای سه ماهه بالغ بر 6.2 میلیون دلارکاهش از $0.6 میلیون بیش از Q4 2019. این شرکت همچنان به شناسایی راه هایی برای مدیریت هزینه ها و کاهش هزینه های سربار.

سودآوری اقدامات

از دست دادن خالص برای سه ماهه بود $6.4 میلیونرانده شده به طور عمده با یک بار غیر نقدی نوشتن به پایین موجودی در مجموع $10.6 میلیون. فروش شرکت کاهش یافته است در Q2 سال 2020 به عنوان یک نتیجه از COVID-19 بیماری همه گیر. به عنوان یک نتیجه خاص گل رشد کرده و توسط این شرکت راه اندازی شد به پایان می رسد ابتدا در اواخر Q2 سال 2020 از طریق پایان Q4 سال 2020 است. به عنوان مثل, مدیریت, مشخص است که بخشی از موجودی انجام شده در کتاب فروخته خواهد شد به عنوان تقطیر و یا محصولات مرتبط به جای گل. این تصمیم استراتژیک را یک بار غیر نقدی نوشتن در Q1 سال 2020 اجازه می دهد تا یک گل به گسترش عمر مفید این موجودی و موقعیت این شرکت به شدت برای فرصت های ارائه شده توسط خود را به جدید ترین شرکای تجاری و گونه.

این نوشتن همراه با کل و هزینه های اداری از 6.2 میلیون دلار و سرمایه گذاری هزینه از $6.7 میلیونشد تا حدی جبران $7.5 میلیون دلار در ارزش منصفانه سود زیستی دارایی $7.5 میلیون دلار در سود در ارزش منصفانه از مشتقات و 3.1 میلیون دلار در ارز سود به عنوان یک نتیجه تبدیل اوراق قرضه.

حاشیه ناخالص به مبلغ 2.5 میلیون دلاریا 28 درصد از درآمد برای Q1 سال 2020 در مقایسه با $2.6 میلیونیا 44 درصد از درآمد در Q4 2019. کاهش حاشیه ناخالص به عنوان یک درصد از درآمد در Q1 سال 2020 نسبت به افزایش هزینه های پایه گل و استخراج محصولات با توجه به کاهش تولید در Q1 سال 2020 است. اخیر نام تجاری راه اندازی همراه با افزایش تولید انتظار می رود به درایو بهبود در حاشیه ناخالص.

گل یکی Q1 سال 2020 صورتهای مالی و مدیریت بحث و گفتگو و تجزیه و تحلیل خواهد شد صادر شده و پرونده در SEDAR در www.sedar.com در 15 ژوئیه سال 2020 و در دسترس در همان روز در گل یک وب سایت در www.flowerone.com/investors/financial-reports.

سه ماهه دوم سال 2020 راهنمایی

همانطور که قبلا اعلام شد در تاریخ 8 ژوئن 2020گل یکی همچنان به انتظار درآمد حدود $3.8 میلیون برای Q2 سال 2020 پیش از شرکت اصلی هدایت $3.25 میلیون به $3.75 میلیون دلار برای سه ماهه.

راهنمایی انتظارات برای Q2 سال 2020 هستند بر اساس زیر است:

 • COVID-19-مربوط به تصمیم گیری توسط ایالت نوادا منجر به انقباض قابل توجه آن حشیش بازار در طول ماه های آوریل و مه. به عنوان یک نتیجه فروش شرکت کاهش یافته و به حدود $1.9 میلیون نفر در طول دو ماه اول Q2 سال 2020;
 • دوباره افتتاح درمانگاه ها در اوایل ماه مه به فرد در خرید و فروش همراه با بازگشایی قمار و لاس وگاس در اوایل ماه ژوئن به نظر می رسد داشتن یک تاثیر مثبت در سطوح موجودی در شاهدانه خرده فروشان. این شرکت دیده می شود یک افزایش قابل توجه در آن هفته سفارشات از طریق آن حساب های خرده فروشی از اوایل ماه ژوئن است. همانطور که قبلا اشاره شد فروش در ماه ژوئن پس از بازگشایی قمار رشد 144 درصد بیش ممکن است به $1.9 میلیونو
 • در Q2 سال 2020 این شرکت اضافه شده 11 جدید به صورت عمده و خرده حساب های به ادامه گسترش آن به طور کلی و پایه مشتری خود را حفظ خرده فروشی نفوذ بیش از 90% است.

گل یکی نیز پیش بینی می کند که ورود Q3 سال 2020 این شرکت ادامه خواهد داد به کاهش آن متغیر هزینه های عملیاتی به عنوان یک نتیجه از ادامه بازده عملیاتی و یک راست به اندازه محصول مدیریت و برنامه ریزی از طریق سه ماهه آینده.

اطلاع از کنفرانس تماس بگیرید

مدیریت یک گل میزبان یک کنفرانس تلفنی در 8:30 a. m. ET در ژوئیه 16 سال 2020 به بررسی Q1 سال 2020 نتایج مالی. برای پیوستن به کنفرانس تلفنی لطفا با شماره گیری 647-427-7450 یا 1-888-231-8191. زنده صوتی پخش از تماس در دسترس خواهد بود در http://bit.ly/FONE-Q1-2020. لطفا حداقل 15 دقیقه قبل از کنفرانس تماس بگیرید تا اطمینان حاصل شود زمان کافی برای هر نرم افزار است که ممکن است مورد نیاز برای پیوستن به پخش.

برای کسانی که قادر به پیوستن به تماس زنده پخش خواهد شد و در دسترس تا تاریخ 30 ژوئیه سال 2020. برای دسترسی به آرشیو کنفرانس تلفنی لطفا با شماره گیری 1-855-859-2056 و وارد کنفرانس کد 2884538. شده پخش از پخش خواهد شد در دسترس آنلاین برای 90 روز.

در مورد گل یکی Holdings, Inc.

گل یکی از بزرگترین شاهدانه کشتکار تولید کننده و سرویس کامل نام تجاری تحقق شریک در ایالت نوادا. با ترکیب بیش از 20 سال از گلخانه عملیاتی تعالی با بهترین در کلاس شاهدانه اپراتورهای گل یکی ارائه می دهد سازگار و قابل اعتماد و مقیاس پذیر تحقق به تعداد رو به رشد صنعت-شاهدانه منجر علامت های تجاری. گل یک گل سرسبد از 400 ، 000 فوت مربع گلخانه و 55 ، 000 فوت مربع مرکز تولید است که برای استفاده در مقیاس بزرگ شاهدانه کشت پردازش و تولید است. گل یکی هم صاحب و عمل دوم مرکز تولید در لاس وگاسبا 25000 فوت مربع از کشت های داخلی و آشپزخانه صنعتی است که تولید چندین ملت را بالا انجام خوراکی و آشامیدنی مارک. گل یک تولید طیف گسترده ای از محصولات اعم از عمده فروشی گل طیف کامل روغن و عرقیات به پایان رسید مصرف کننده کالاهای بسته بندی شده از جمله گل قبل از رول کنسانتره خوراکی نوشیدنی و تماس با مواد برای بالا انجام برندها در شاهدانه.

این شرکت مشترک سهام معامله شده در کانادا اوراق بهادار تحت این شرکت در نماد “FONE” در ایالات متحده در OTCQX بهترین بازار تحت نماد “FLOOF” و در فرانکفورت بورس اوراق بهادار تحت نماد “F11”. برای کسب اطلاعات بیشتر, بازدید: https://flowerone.com.

رو به جلو به دنبال اظهارات

اظهارات در این اطلاعیه مطبوعاتی که اظهارات تاریخی یا زمان واقعیت را تشکیل می دهند “به دنبال اطلاعات” در معنای قوانین اوراق بهادار کانادا و “به دنبال اظهارات” در معنای ایالات متحده قوانین اوراق بهادار (جمعی “به دنبال اظهارات”). چنین به دنبال اظهارات شامل خطرات شناخته شده و ناشناخته ابهامات و عوامل ناشناخته دیگر است که می تواند باعث نتایج واقعی این شرکت به مادی متفاوت از تاریخی نتایج جستجو و یا از هر آینده نتایج واقعی بیان شده یا ضمنی چنین اظهارات به جلو نگاه. علاوه بر اظهارات که به صراحت توصیف چنین خطرات و ابهامات خوانندگان می خواست به در نظر گرفتن بیانیه های برچسب شده با شرایط “معتقد” “باور” “انتظار” “در نظر دارد,” “پیش بینی,” “بالقوه” “باید” “مه” “را” “طرح” “ادامه” و یا مشابه دیگر عبارات نامشخص بود و به جلو نگاه.

به دنبال اظهارات ممکن است شامل بدون محدودیت, اظهارات مربوط به شرکت Q2 سال 2020 درآمد و حاشیه ناخالص; فرصت های آینده; پتانسیل رشد از جمله رشد فروش; آینده هزینه های عملیاتی و بهینه سازی; بالقوه جدید با نام تجاری شرکای; زمان راه اندازی بالابر بلیط و Heavy Hitters در نوادا; گردشگری در سطح نوادا; تداوم کسب و کار به عنوان یک نتیجه از COVID-19; این شرکت رهبری به عنوان یک شاهدانه کشتکار, تولید کننده مبتکر و سرویس کامل نام تجاری تحقق شریک; این شرکت توانایی ارائه سازگار و قابل اعتماد و مقیاس پذیر تحقق به تعداد فزاینده ای از صنعت پیشرو با نام تجاری همکاران و تولید طیف گسترده ای از محصولات را برای ملت انجام برندها.

این شرکت به طور غیر مستقیم در تولید و در اختیار داشتن و استفاده و فروش و توزیع حشیش در تفریحی و دارویی شاهدانه بازار در ایالات متحده از طریق شرکت تابعه آن کانا نوادا Corp. قوانین ایالتی محلی که در آن کانا نوادا Corp. عمل اجازه چنین فعالیت ها; با این حال این فعالیت ها در حال حاضر غیر قانونی تحت ایالات متحده قانون فدرال است. اطلاعات بیشتر در مورد این و دیگر خطرات و عدم قطعیت مربوط به کسب و کار شرکت از جمله COVID-19, موجود تحت عنوان “عوامل خطر” در این شرکت سالانه فرم اطلاعات مورخ 23 ژوئن 2020 (“سالانه اطلاعات فرم”) ثبت شده در آن مشخصات صادر کننده در SEDAR در www.sedar.com.

این اظهارات به جلو نگاه موجود در این آزادی مطبوعات هستند به صراحت واجد شرایط در تمامیت خود را با این بیانیه هشدار به “بیانیه هشدار در مورد به دنبال اطلاعات در بخش” در سالانه شامل فرم اطلاعات. همه اظهارات به جلو نگاه در این اطلاعیه مطبوعاتی ساخته شده از تاریخ از این آزادی مطبوعات. این اظهارات به جلو نگاه موجود در اینجا نیز به طور کلی به مفروضات و خطرات و عدم قطعیت است که توضیح داده شده از زمان به زمان در شرکت عمومی اوراق بهادار براده با کانادا اوراق بهادار کمیسیون از جمله این شرکت سالانه اطلاعات فرم.

اگر چه گل یکی تلاش برای شناسایی عوامل مهمی است که می تواند باعث نتایج واقعی عملکرد و دستاوردها به اختلاف مادی از آن موجود در اظهارات به جلو نگاه وجود دارد می تواند از عوامل دیگر که باعث نتایج عملکرد و دستاوردهای نمی تواند به عنوان پیش بینی برآورد شده یا در نظر گرفته شده از جمله, اما نه محدود به: وابستگی به اخذ مصوبات قانونی; خطرات مرتبط با COVID-19 و دیگر بیماری های عفونی ارائه به عنوان مسائل عمده بهداشت; نوسانات به طور کلی در شرایط اقتصاد کلان; نوسانات در بازار اوراق بهادار; انتظارات با توجه به اندازه نوادا شاهدانه بازار و تغییر عادات مصرف; سرمایه گذاری در هدف قرار دادن شرکت ها و یا پروژه هایی که درگیر در فعالیت های در حال حاضر در نظر گرفته غیر قانونی تحت ایالات متحده قانون فدرال; تغییرات در قوانین; عامل محدود تاریخچه; تکیه بر مدیریت; الزامات مورد نیاز برای تامین مالی اضافی; رقابت; مانع رشد بازار و دولت تصویب و به دلیل تعارض افکار عمومی و درک پزشکی-استفاده و بزرگسالان-استفاده از ماری جوانا صنعت و; نظارتی و یا سیاسی را تغییر دهید.

بر این اساس خوانندگان نباید جای تکیه بی در اظهارات به جلو نگاه. این اظهارات به جلو نگاه در انتشار اخبار این ساخته شده که از تاریخ این نسخه. گل یکی از منابع سلب می کند و انجام هر گونه قصد یا الزامی برای به روز رسانی و یا تجدید نظر از هر گونه اظهارات به جلو نگاه, آیا به عنوان یک نتیجه از اطلاعات جدید حوادث آینده و یا در غیر این صورت به جز به عنوان مورد نیاز توسط قانون قابل اجرا است.

نه کانادا اوراق بهادار و مقررات خود را با ارائه دهنده خدمات بررسی کرده اند و یا قبول مسئولیت کفایت و یا دقت این نسخه.

منبع گل یکی Holdings, Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de