لامپ گل روز 2020 لغو توصیه های زیر توسط سان فرانسیسکو وزارت بهداشت

سان فرانسیسکو, 7 مارس سال 2020 /PRNewswire/ — میان افزایش نگرانی عمومی از سلامت و ایمنی سلطنتی Anthos اعلام کرد این صبح است که آن را لغو اکثر برنامه ریزی جشن امروز برای لامپ گل روز 2020یک pop-up لاله باغ برگزار شد در سان فرانسیسکو اتحادیه مربع پر شده با بیش از 100K رنگارنگ لاله که مردم را دعوت به انتخاب و به خانه رایگان است.

لاله باغ بسته خواهد شد در این سال مطابق با توصیه های اعلام شده در اواخر مارس 6 توسط سان فرانسیسکو گروه بهداشت عمومی دانشکده مدیریت اضطراری و سان فرانسیسکو شهردار لندن N. نژاد ، توصیه های تماس برای لغو غیر ضروری حوادث اجتماعات بزرگ و بزرگ رویدادهای اجتماعی و همچنین محدود گردش برای جمعیت های آسیب پذیر به حالت تعلیق غیر ضروری سفر از راه دور محل کار پروتکل های ایمنی برای مدارس تمیز کردن و حفاظت از حمل و نقل عمومی و بهداشت مراقبت از تنظیمات و توصیه های کلی برای عموم مردم.

در ازای بسته شدن پاپ آپ لاله باغ سلطنتی Anthos داوطلبان آغاز خواهد شد, توزیع دسته گل از گل های لاله در اتحادیه میدان به در اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده تا تمام لاله ها از بین رفته اند.

“ما عمیقا غمگین مجبور به انصراف از لامپ گل روز 2020 در چنین اطلاعیه کوتاه اما ما درک وخامت اوضاع و معتقدند که نگه داشتن مکان امن و سالم تر است, مهم است که این زمان” گفت: Henk Westerhofرئیس سلطنتی Anthos. “در حالی که ما 2020 رویداد دیگر را در راه ما برنامه ریزی شده بود, ما نگاه به جلو به بازگشت در سال آینده برای ادامه به منظور بالا بردن آگاهی از قطع لاله رشد در ایالات متحده از اروپا-تولید لامپ های گل.”

لامپ گل روز بصری خیره کننده جشن بهار که جشن و ویترین زیبایی و در دسترس بودن کلاسیک, شاد, اروپایی لامپ های گل. اروپایی لامپ کشاورزان صادرات حدود 100 گونه مختلف از گل, لامپ های سالانه از جمله مقادیر زیادی از لاله و سوسن و سنبل لاله ها dahlias و gladioli به بیش از 100 کشور در سراسر جهان. ایالات متحده تا کنون بزرگترین بازار صادرات برای رشد گل, لامپ های با بیش از یک میلیارد لامپ صادر می شود و سالانه به ما که آنها را کاشته و باغ های عمومی و همچنین گلخانه ها توسط پرورش دهندگان حرفه ای برای تولید گل های شاخه بریده.

در مورد رویال Anthos
Anthos نشان دهنده شرکت هایی که تجارت در لامپ های گل و مهد کودک محصولات سهام در اروپا و خارج از کشور. زمینه برای ارتقاء منافع خود را پوشش می دهد یک منطقه گسترده ای: با انجام نظارت مهمی در توسعه (اینتر)سیاست های ملی برای دسترسی به بازار, شرکت های تامین مالی و ارائه مشاوره به ترویج سیاست, صنعت, شرکت های تامین مالی و مدیریت بین المللی گیاهی سیاست و شرکت-مسئولیت بخش سیاست مشارکت در سازمان ها و کمیته های برخورد با ارتقاء دسترسی به بازار و کیفیت و گیاهی مسائل مربوط به محیط زیست, آموزش و پرورش, پژوهش و مسائل کار. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید http://www.anthos.org/for-and-by-the-trade.

منبع سلطنتی Anthos

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید