کشت و محبوب سواحل فلوریدا را بسته و به دور از جمعیت از افراد جوان و فصلی بازدید کنندگان در میان شیوع کروناویروس — اما ایران با رژیم صهیونیستی. ران DeSantis ئی می گوید او نمی خواهد شماره یک ایالت بسته شدن سفارش.

میامی-Dade, گاو دریایی, ساراسوتا و Okaloosa استان ها گفت: آنها می خواهم خود را نزدیک سواحل پیوستن به ناپل, Tampa, فورت Lauderdale و ساحل میامی به عنوان سیل گردشگران به آفتاب, دولت, سیاسی گزارش شده است.

DeSantis استدلال او نمی خواهید برای منحرف کردن مردم در coronavirus-مناطق آزاد “ناخواسته به فعالیت های که در حال رفتن به خطرناک تر برای عبور از ویروس” — و یا جلوگیری از اضطراب ساکنان دولت از قادر بودن به “پاک کردن سر خود را” با ساحل مراجعه کنید.

“من ایستاده بود با هر جامعه محلی… [ساحل بسته است] اگر آن را خوب است برای آنها. اما من همچنین فکر می کنم ما در حال رفتن به در یک وضعیت که در آن اگر مردم قادر به بیرون رفتن و صحبت کردن پس این بهار [قطع]. این همسایگان ما هستند که ممکن است نیاز به رفتن به خارج وجود دارد, پاک کردن سر خود را,” او گفت:.

به عنوان برای افراد جوان که فقط جمع آوری در داخل خانه برای نوشیدن و اجتماعی DeSantis توصیه کرد: “برخی از مردمی فقط نیاز به مسئول و توجه به توصیه است که مردم [دادن].”

فرماندار اجتماعی به نام فاصله و دیگر اقدامات پیشگیرانه صادر شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “یک رویکرد محتاطانه.”

“شما در حال رفتن برای دیدن برخی از خستگی در این کاهش در 10 روز تا دو هفته” او هشدار داد.

“منظورم این است که شما می توانید علامت گذاری کلمات من در آن” او اعلام کرد, سیاسی گزارش شده است. “من فکر می کنم سیاست های ما سعی می شود: بیایید فراموش اجتماعی فاصله در راه است که به طور موثر جلوگیری از گسترش این ویروس نیز پایدار اگر این پایان می رسد تا رفتن شما می دانید بسیاری از هفته و ماه ها است. من امیدوارم که آن را نمی کند. اما من فکر می کنم ما باید به آماده شدن برای آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im