فلوریدا در کنگره Shalala ها شنود گذاشته شده توسط پلوسی برای کمک به نظارت $2T Coronavirus بودجه امداد

Rep. دانا Shalala, D-Fla., شنود گذاشته شده است برای کمک به نظارت بر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اجرای تریلیون دلار برای دولت آمریکا هزینه برای مبارزه با اثرات این بیماری همه گیر کوروناویروس.

کنگره با تصویب 2.2 تریلیون دلار اقتصادی بسته امداد در اواخر ماه مارس است.

“کنگره دانا Shalala است که عمیقا مورد احترام و بسیار انجام شده رهبر در کنگره و کشور است که برای چندین دهه رهبری مبارزه برای دفاع از سلامت و امنیت اقتصادی مردم آمریکا در بالاترین سطوح دولت” پلوسی در بیانیه ای گفت: شب جمعه.

“او رهبری به عنوان وزیر بهداشت و خدمات انسانی را در خدمت مردم آمریکا بسیار خوبی به عنوان او کار می کند تا اطمینان حاصل شود که این تاریخی coronavirus بسته امداد در حال استفاده عاقلانه و کارآمد برای حفاظت از زندگی و معیشت مردم آمریکا و نه سوء استفاده سودجویان و قیمت-gougers” او ادامه داد.

پلوسی در اعلام کمیته در اوایل آوریل گفت که تحقیقات از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که وجود دارد نه استثمارگران خارج وجود دارد . . . که در آن وجود دارد پول نیز وجود دارد که غالبا فساد,” او نوشت.

خانه اکثریت شلاق جیم Clyburn D-S. C. منجر خواهد شد, پنج فرد پنل که باید احضاریه قدرت. کمیسیون برگزاری جلسات و صدور گزارش ماهانه.

Shalala می پیوندد بهداشت ، پت Toomey و تشکر. تپه فرانسوی, هر دو حزب جمهوریخواه و بهارات Ramamurti یک دیرین دستیار سناتور. الیزابت وارن د-توده.

Shalala توییتی شب جمعه:

“من افتخار توسط @SpeakerPelosi اعتماد به نفس در من. این یک چالش باور نکردنی به اطمینان حاصل شود که این فوق العاده امداد لایحه می کند آنچه در آن در نظر گرفته شده بود به انجام — صرفه جویی در زندگی و معیشت و آینده کشور ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر