با وجود مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه که همه حوادث با 50 یا بیشتر افراد لغو می شود برای دو ماه است که مردم برای جلوگیری از دست دادن به منظور کمک به جلوگیری از گسترش این coronavirus یک محافظه کار کشیش انجیلی سوگند یاد کرده است نه به کلیسای خود و تشویق عبادت به لرزش یکدیگر دست نیوزویک گزارش روز دوشنبه.

کشیش رادنی Howard-براون گفت که او نمی خواهد نزدیک فلوریدا مبتنی بر احیای وزارتخانه ها بین المللی او “از آنجا که ما در حال بالا بردن angela chambers نه pansies.”

صحبت در خطبه های خود به یک گروه بزرگ در رودخانه خلیج تمپا کلیسا بیش از آخر هفته-براون گفت: “ما در حال متوقف کردن هر چیزی. من اخبار را برای شما, این کلیسا هرگز. تنها زمانی کلیسا نزدیک است که جذبه در حال وقوع است.

کشیش سپس خود گفت congegants با توجه به وب سایت جناح راست تماشای, “خوب, من می دانم که آنها نمی خواهید ما را به انجام این کار, اما فقط به نوبه خود در اطراف و خوش آمد می گوید دو سه نفر. به آنها بگویید که شما آنها را دوست دارم عیسی آنها را دوست دارد. گوش دادن این است که باید امن ترین مکان است. اگر شما نمی تواند ذخیره شده در کلیسا شما دچار مشکل جدی است.”

سه سال پیش Howard Brown بازدید کاخ سفید به همراه چند تن دیگر از کشیشان به منظور “دراز دست” در رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به Newseek.

ماه گذشته کشیش ادعا کرد که او قصد دارد برای متوقف coronavirus در ایالات متحده پس از قبلا “نفرین” Zika از فلوریدا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de