فلوریدا عبور نیویورک در مجموع تعداد Coronavirus موارد

فلوریدا پیشی نیویورک در مجموع تعداد coronavirus موارد در یکشنبه, با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز با بیش از 423,000 تست مثبت نسبت به بیش از 411,000 در دولت امپراتوری NPR گزارش شده است.

کالیفرنیا, کشور با بیشترین جمعیت منجر ملت با بیش از 450,000 موارد است.

نیویورک شد و کانون این بیماری همه گیر در شروع coronavirus بحران در ایالات متحده قبل از آن موفق شد در آوردن هر دو مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان تحت کنترل قبل از تابستان است.

در مورد همین موارد شروع به افزایش در بسیاری از غربی و جنوبی متحده با فلوریدا در اوایل این ماه تنظیم آمریکایی رکورد با گزارش 15,299 جدید resident موارد در یک روز به ضرب و شتم یک علامت نیویورک تعیین کرده بود در ماه آوریل است.

آفتاب دولت ثبت نام بیش از 9,000 نفر روزانه از آن.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو تنها به تدریج برداشته نیویورک اقامت در خانه نظم منطقه ای بر اساس در حالی که وجود داشته است ایالت دستور به پوشیدن ماسک در از آوریل. نیویورک هنوز رتبهدهی نشده است تصمیم گرفت اگر آن را بازگشایی مدارس در پاییز.

در مقابل فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis مجاز بیشتر از دولت کسب و کار برای بازگشایی زودتر و مخالف یک ایالت ماسک اختیارات و محدودیت های دیگر حتی به عنوان موارد افزایش یافته است به سرعت در حال. دولت آموزش و پرورش کمیسیون نیز دستور داد در مدارس فلوریدا برای باز کردن به صورت حضوری آموزش در پاییز

در طول بیشتر از ایالات متحده, coronavirus موارد همچنان به افزایش, با یک تجزیه و تحلیل توسط NPR نشان دادن ویروس در 44 ایالت واشنگتن و پورتوریکو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im