فلوریدا مردی که به تازگی از زندان آزاد شده بیش از تراکم نگرانی در طول شیوع کروناویروس دستگیر شده و به اتهام قتل, ایالات متحده امروز گزارش.

جوزف ادوارد ویلیامز, 26, ابتدا دستگیر مختلف اتهام مواد مخدر که یکی از آنها در اختیار داشتن هروئین با توجه به Hillsborough County Sheriff ، او ماه گذشته همراه با 100 زندانی دیگر در تلاش برای کند کردن گسترش coronavirus در زندان است. او شده است از آنجایی که متهم به تیراندازی به یک مرد ناشناس روز پس از آزادی او به اتهام قتل درجه دوم, گناهکار در اختیار داشتن اسلحه گرم در اختیار داشتن هروئین و مواد مخدر متعلقات و مقاومت در برابر یک افسر با خشونت است.

ویلیامز قبلا محکوم شده است از دو جنایت بار برای سرقت در سال 2012 و یک بار برای در اختیار داشتن اسلحه گرم به عنوان یک جانی در سال 2018 است. کلانتر را نیز اشاره می کند که ویلیامز بازداشت شده است برای 35 اتهامات در مجموع در طول زندگی اش.

“قضات و دادستان ها و کلانترها در سراسر کشور در مواجهه با تصمیم گیری های دشوار در طول این بحران بهداشتی با توجه به متعادل بهداشت عمومی و ایمنی عمومی” کلانتر چاد Chronister در بیانیه ای گفت. “کلانترها در فلوریدا و در سراسر کشور ما منتشر کرده اند غیر خشونت آمیز سطح پایین مجرم برای محافظت از ما نمایندگان و زندان جمعیت از شیوع.”

تمپا بی تایمز اشاره می کند که از 164 زندان شهرستان زندانیان منتشر شده این است که تنها موردی که در آن یک بازداشت شده است برای یک جرم و جنایت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de