چوب پرچم شهردار مرجان Evans صادر گسترده اعلام دوشنبه شب محدود کردن ناهار خوری در رستوران ها و بسته ترین مکان های تجمع در تلاش برای مبارزه با گسترش این کروناویروس جدید.

انجام این کار باعث می شود فلگستفف اول شهرستان در آریزونا را از جمله اقدامات است. تمپه انتظار می رود که برای رای دادن پنج شنبه خود را به شهردار قدرت بیشتر.

چوب پرچم اعلام ممنوعیت تمام رستوران ها و کافه ها قهوه خانه و مانند آن از خدمت مواد غذایی و نوشیدنی برای مصرف در سایت و ممنوعیت افراد از باقی مانده بر روی سایت برای خوردن یا نوشیدن. به جای کسب و کار می تواند ارائه و تحویل drive-thru و برای رفتن به گزینه های.

آن را نیز می بندد مکان های تجمع مانند میله ماشین منگنه از wineries تئاتر, سالن های عملکرد کتابخانه ها و موزه ها و سالن های ورزشی و مراکز تناسب اندام و تمام امکانات سرگرمی مانند یکنوع بازی شبیه لوتو سالن بولینگ کوچه و اسکیت روی غلطک.

محدودیت اعمال نمی شود به فروشگاه های مواد غذایی و یا فروشگاه رفاه داروخانه ها و یا فروشگاه های مواد مخدر, مواد غذایی, بانک ها و یا سالن های غذاخوری در مراقبت های بهداشتی امکانات و یا در محیط های دانشگاهی.

اعلام می رود به اثر در 8 p. m. روز شنبه و در محل از طریق آوریل 1. هر کسی که نقض ممنوعیت شارژ می شود با یک کلاس 1 تخطی از قانون با توجه به اعلام.

“به عنوان شهردار شهرستان فلگستفف شما انتخاب من به دنبال بیش از ما خوب بودن و این چیزی است که من انجام در اینجا امشب” ایوانز گفت: در livestreamed تصویری نوشته شده در شهرستان فلگستف دولت Facebook صفحه: دوشنبه شب.

“ما قطعا آب و هوا این است. این چیزی است که چوب پرچم بسیار خوب و است که جامعه و انعطاف پذیر. من می خواهم شما بدانید که این تصمیم نمی آمد به آرامی,” او گفت:.

روز یکشنبه Evans, اعلام وضعیت اضطراری در این شهر که به او قدرت اعمال چنین محدودیت از طریق اعلامیه.

این تمپه شورای شهر را در نظر بگیرند مشابه اندازه گیری در یک جلسه ویژه در روز پنج شنبه. فرمان اگر تایید توسط شش نفر از هفت نفر اعضای شورا اجازه می دهد که شهردار به اعلام اورژانس سراسر شهر بود و به شهردار اقتدار به تصویب “لازم است پاسخ اضطراری اقدامات از طریق اعلام” با توجه به انتشار اخبار از شهرستان.

“این شهرستان به دنبال این به عنوان یک اقدام احتیاطی در مورد آن لازم است در طول دوره پاسخ به این سرعت در حال تحول بهداشت عمومی اورژانس” تمپه را منتشر کرد.

در ایوانز اعلام, او اشاره کرد از سوی دیگر ، Kyrsten Sinema تلفن کنفرانس دوشنبه با دولت شهرداران خواست آنها را بیشتر اقدام به کاهش گسترش ویروس.

آریزونا استراتژی برای جلوگیری از گسترش این بیماری نیز نامیده می شود COVID-19 باقی می ماند کمتر تهاجمی از آن گرفته شده توسط کشورهای دیگر حتی پس از رژیم صهیونیستی است. mlb معکوس البته پنج شنبه و دستور داد مدارس به طریق پایان ماه.

رسیدن به Kaila سفید در Kaila.White@arizonarepublic.com و یا در توییتر @kailawhite.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de