فلاگستاف دستور شهردار سالن به دلیل شیوع کروناویروس ظاهرا به سرپیچی فرماندار

شهردار فلگستفف دستور بسته شدن تمام سالن در فلگستفف موثر 8 p. m. دوشنبه.

چوب پرچم شهردار مرجان Evans دستور بسته شدن تمام ناخن سالن مو, سالن زیبایی, سالن ها و کسب و کارهای مشابه در این شهر در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس جدید علاوه بر این به او اعلام که محدود رستوران ها و بسته مکان های تجمع در مارس 16.

اعلام نظر می رسد به رفتن در برابر یک فرمان اجرایی دولتی mlb صادر دوشنبه تعریف “ضروری” کسب و کار است که باز خواهد ماند اگر او بیشتر محدودیت Arizonans’ جنبش از جمله “بهداشت شخصی خدمات است.”

بسیاری از تفسیر که شامل سالن مو, سالن های زیبایی و ناخن سالن.

ققنوس شهردار کیت Gallego قرار دادن یک ویدئو در توییتر در روز پنج شنبه ذکر “سالن زیبایی خدمات” به عنوان یکی از کسب و کارهای ضروری.

“کسب و کار لیست شامل سالن زیبایی خدمات و همچنین به عنوان شهرستان خدمات مانند ما دوره های گلف. من امیدوارم و خواسته اند که فرماندار به نظر بسیار کوچکتر لیست از کسب و کار خواهد بود که ضروری است در این صورت یک بیماری همه گیر” او گفت: در این ویدئو.

Ducey را سخنگویان بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

چوب پرچم است که برای اولین بار در شهرستان به سالن

چوب پرچم شهر برای اولین بار در کشور به سفارش بسته شدن سالن پس از سفارش خود را.

شهر مارانا در نزدیکی توسان قبلا بسته سالن اما برداشته محدودیت شنبه مطابق با Ducey را سفارش دهید.

ایوانز که در حال حاضر تحت بررسی دقیق از جمهوری خواهان به عنوان او اجرا می شود دولت برای خانه, همچنین برای اولین بار در دولت برای محدود کردن رستوران ها و میله ها در شهرستان خود را. یک آبشار از شهرهای کوچک و بزرگ به دنبال او حرکت می کند.

دولت ایالت وینس صافی R-Saddlebrook به نام به سالن های غیر قانونی و پیشنهاد این شهرستان شد overreaching از قدرت آن است. صافی گفت که او آماده به درخواست دادستان کل برای دخالت در زیر آنچه شناخته شده به عنوان S. B. 1487. که قرار دادن محلی بودجه در خط.

“ما در میانه یک بحران بی سابقه ای. این مهم دولت صحبت با یک صدا” صافی در بیانیه ای گفت.

علاوه بر این به بیانیه همچنین گسترش تعطیلی فراتر از اصلی پایان تاریخ مارس 1 “تا اطلاع ثانوی.”

صاحب سالن زیبایی در ققنوس: نزدیک سالن ما در حال حاضر

D “لیزا” shayn می خادمي که متعلق به سالن D’Shayn در مرکز شهر فینیکس در 12 سال گذشته گفت که سالن تلقی می شود “کسب و کار ضروری” مسخره است. او گفت که او احساس می کند که نگه داشتن یک کسب و کار باز که در آن مردم باید نزدیک تر از شش فوت از هم جدا است که به خطر انداختن زندگی می کند.

“شما از شما حمایت از ما. شما در حال حفاظت از مشتریان ما. شما در حال حفاظت از مشتریان ما خانواده های کارکنان ما خانواده” خادمی گفت.

سالن D’Shayn بسته شده است برای تقریبا دو هفته به دلیل خادمی را باور نمی کند که هر مقدار از پول است که ارزش بیشتر از مردم را به ایمنی.

خادمی گفت که مشهور است نه تنها اشتباه اعضای صنعت زیبایی با گفتن آنها را آنها را “ضروری” قرار داده اما بیشتر افراد در معرض خطر توسط deeming آنها ،

“وجود دارد یک فرد در جهان است که سزاوار مرگ زیرا کسی که خود را” مو انجام می شود خادمی گفت.

رسیدن به خبرنگار جیمز Carr در [email protected] و یا در توییتر @JamestheCarr

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>