چوب پرچم مرد دستگیر و پس از توفنده به اتومبیل پلیس 3 بار پلیس می گویند

مردی که مظنون به مست بودن و تلاش برای شروع دعوا در مرکز نوار پارکینگ دستگیر شد و پس از رمنج از یک ماشین پلیس سه بار در طی یک تعقیب از طریق چوب پرچم محله بعد از ظهر شنبه به پلیس گفت:.

افسران نامیده می شدند به مرکز خرید در 1500 بلوک شرق خیابان سرو مدت کوتاهی پس از ساعت 2 بعد از ظهر در پاسخ به یک اختلال. هنگامی که آنها وارد آنها را دیدم یک مرد رانندگی بی پروا در پارکینگ و تماشا او را به یک قطب و یک ساختمان افسران گفت: در آزادی مطبوعات.

مرد فرار کرد و زمانی که پلیس به دنبال او به یک در نزدیکی محله او سوار سر به یکی از اتومبیل های خود را. این مسئول ادامه داد: به دنبال این ماشین بود و آمار دو برابر بیشتر غیر فعال کردن خودروی پلیس.

افسر دریافت جراحات جزئی و تحت درمان قرار گرفت و در فلگستفف بیمارستان.

دیگر افسران پیوست توسط Arizona Department of Public Safety, به تعقیب و دیدم مرد دیگری برخورد وسیله نقلیه قبل از او در نهایت به زندان برده شد.

Jerrad Bigman, 23, رزرو شد به Coconino County بازداشتگاه شنبه ظن تشدید حمله به ترک صحنه از چند برخورد و رانندگی در حالی که اختلال پلیس گفت:.

رسیدن به رایان در [email protected] یا او را دنبال کنید در توییتر @vlahovichryan

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>