چوب پرچم بیمارستان دیده است سنگین هجوم COVID-19 بيمار

با ثابت هجوم بيماران بد حال در آینده از نزدیکی نوجو ملت فلگستفف مرکز پزشکی تبدیل شده مشغول منبع COVID-19 مراقبت در شمال آریزونا و سلامت رهبران دیدن هیچ نشانه ای از کاهش سرعت.

در حالی که برخی از بیمارستان ها در آریزونا را گزارش کرده اند پایین تر COVID-19 فعالیت بیش از آنچه بود که یک بار پیش بینی شده است که این مورد در فلگستفف. بیمارستان آمار رو زود و سخت COVID-19 است که این بیماری ناشی از کروناویروس جدید. سرانه آن است که به احتمال زیاد یکی از شلوغ ترین بیمارستان در کشور در حال حاضر برای COVID-19 مراقبت از مقامات گفت.

بسیاری از بیماران هستند که از رزرو ناواهو که پنج شنبه بود گزارش 1,042 موارد مثبت و 41 و میر ناشی از COVID-19. آمریکا هند رزرو شامل زمین در سه ایالت آریزونا و یوتا و نیومکزیکو. شصت و دو درصد از موارد مثبت گزارش شده در رزرو گزارش داد که از روز شنبه در آریزونا.

“همانطور که دولت پیش بینی و دیده است مسطح و منحنی پیش بینی اوج خود در اواخر آوریل به ما اعتماد به نفس است که ما در اوج است که به دنبال این مسیر همان” گفت: Flo Spyrow مدیر عامل شرکت برای Northern Arizona بهداشت و درمان که شامل هر دو چوب پرچم بیمارستان و ورد دره مرکز پزشکی در کاتن وود.

“ما را دیده اند و نه مسطح منحنی…بیماران از آینده رزرو هستند و بسیار بیمار است و آنها نیاز به پشتیبانی از ما intensivists و بزرگتر مراقبت بحرانی تیم در فلگستفف مرکز پزشکی” Spyrow گفت.

زمانی که چوب پرچم بیمارستان می شود بیشتر بدحال COVID-19 بيمار از آن می توانید مسئولیت رسیدگی به آنها منتقل شده به بیمارستان های ققنوس, او گفت:.

Spyrow و دیگر Northern Arizona بهداشت و درمان گفت: رهبران آنها در حال هماهنگی با دیگر سیستم های بهداشتی و بیمارستان ها در سطح ایالت به مطمئن شوید که آنها را غرق.

به عنوان پنج شنبه, 31 بیماران بستری در فلگستفف مرکز پزشکی شد و در هواکش رئیس اداری افسر جاش Tinkle گفت. بیمارستان آمار رو به افزایش بوده است در روزهای اخیر اما تعدادی از بیماران نیاز به مراقبت بحرانی شده است برگزاری مداوم او گفت:. این بیمارستان که تا به حال 147 بستری در جمعه دارای 215 بستری تخت و ICU ظرفیت 50.

روز جمعه اعداد نشان داد 57 بيمار مثبت و یا مشکوک مثبت با COVID-19 از 73 روز قبل. بیمارستان آورده در یک کامیون یخچال در صورتی که آن را مورد نیاز برای استفاده به عنوان یک سردخانه موقت.

و گارد ملی را تایید کرده است یک سایت در یک انبار چوب پرچم است که در صورت نیاز در تمام احتمال, استفاده می شود به عنوان یک سایت برای مراقبت از بیمارانی که مرخص شده از چوب پرچم مرکز پزشکی و قادر به رفتن به خانه Spyrow گفت.

این ورد دره مرکز پزشکی از شنبه شد مراقبت از پنج بیمارانی که آزمایش مثبت برای COVID-19 و چهار بيمار در هواکش گفت: Ron هاسه بیمارستان رئیس مسئول امور اداری, و اضافه کرد که این بیمارستان را به طور کلی بیمار تعداد دفعات مشاهده شده بود که در هفته گذشته.

چوب پرچم مرکز پزشکی 50-تخت مراقبت ويژه به حال 37 بيمار به عنوان جمعه و بسیاری از بیماران ICU در بیمارستان بیمار هستند با COVID-19, مقامات گفت.

متوسط طول اقامت برای COVID-19 بیماران در بیمارستان است 7½ روز گفت: دکتر جان Mougin است که در شمال آریزونا بهداشت و درمان رئیس کیفیت افسر. متوسط طول مدت اقامت در ICU است هشت روز, او گفت:.

بیمارانی که نیاز به یک دستگاه تنفس مصنوعی برای کمک به آنها تنفس صرف به طور متوسط 9.3 روز در دستگاه Mougin گفت.

روند بهبود بیماران که در یک می تواند متفاوت باشد اما بیماران که تهویه مناسب می تواند به توسعه یک بیماری به نام بیماری بحرانی میوپاتی که ممکن است نیاز به ارسال-ترخیص و مراقبت در آسایشگاه دکتر گفت: Derek Feuquay, افسر ارشد پزشکی برای فلگستفف مرکز پزشکی.

در حالی که وجود داشته است چندین مرگ و میر ناشی از COVID-19 در فلگستفف مرکز پزشکی رهبران تاکید کرد که امیدوار داستان بازیابی. حداقل 69 شناخته شده COVID-19 مثبت بيماران از درون شمالی آریزونا سیستم بهداشت و درمان در حال حاضر از بيمارستان مرخص شده صفحه اصلی به علاوه کسانی که مشکوک به مثبت.

نظام سلامت نیز مشغول کار بر روی توسعه یک برنامه برای شناسایی بیمارانی که اند COVID-19 مثبت و بالقوه آنها را اهدا پلاسما برای کمک به درمان بیماران که در حال حاضر بیمار است. که سیستم ایمنی COVID-19 بيمار توسعه آنتی بادی در خون خود به مبارزه با ویروس ها و با استفاده از پلاسما از این بیماران ممکن است کمک به دیگران و مبارزه با بیماری سازمان غذا و دارو می گوید.

“ما افتخار می گویند ما باید یک تهویه بیمار که ما مرخص در سلامت خوب است و ما باید تعدادی دیگر از بیماران که در حال حاضر از دریچه و دوره نقاهت” Spyrow گفت.

مدل سازی پیش بینی بیماری و مرگ در آریزونا به حال پیش بینی شده است 1,005 مرگ و میر ناشی از COVID-19 ایالت توسط Aug. 4. این تعداد کاهش قابل توجهی در جمعه بسیار پایین 267. از جمعه دولت گزارش 169 شناخته شده مرگ و میر و 4,507 موارد کلی.

در نامه ای به رژیم صهیونیستی است. mlb در پنجشنبه آریزونا بیمارستان و بهداشت و درمان انجمن گفت که اجتماعی فاصله به نظر می رسد به کار می شود و درخواست کرد که او استراحت خود دو دستور اجرایی که به نام بیمارستان به توقف اعمال جراحی الکتیو و به افزایش ظرفیت تخت 50% آوریل 24.

رئيس جمهور انجمن Ann-Marie Alameddin نوشت که در بیمارستان و در حال حاضر افزایش ظرفیت تخت 25 درصد است که بر اساس پیش بینی های فعلی که به اندازه کافی خواهد بود.

رسیدن به خبرنگار در Stephanie.Innes@gannett.com یا در 602-444-8369. او در توییتر دنبال کنید @stephanieinnes

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر