فورت لادردیل فلوریدا., Feb. 25, 2020 /PRNewswire/ — نیروگاه تناسب اندام نام تجاری Dance2Fit ساخت خود را ECRM اولین پس از سال ها از محبوبیت و ملت-پایگاه گسترده ای از بیش از یک میلیون پیرو. Dance2Fit موسس و مربی تناسب اندام جسیکا باس, James قرار دادن شرکت خود را بر روی نقشه با ایجاد هیجان انگیز رقص تمرین در کلاس های است که می تواند در خانه انجام می شود از طریق یک اشتراک آنلاین و یا در فرد در کلاس های رهبری خبره Dance2Fit مدرسان.

اما به تازگی جیمز شروع به شعبه خارج از کلاس و پوشاک به مکمل تمرین محصولات مانند D2Fit 4-در-1 پا زدن شروع انرژی D2Fit چند کلاژن قبل از تمرین بنوشید و D2FIT زنان در تمام طول روز زمان انتشار پروتئین آب پنیر. Dance2Fit را پودر پروتئین آب پنیر شده است آمار فوری به دلیل توانایی خود را برای حفظ یک احساس پری بیش از دیگر پروتئین می لرزد در حالی که امتیاز بالاتر در طعم و مزه و بافت از رقابت. بررسی آنلاین از لرزش مخلوط به طور کلی می گویند که طعم شماره یک عامل در تصمیم گیری بین محصولات مشابه تا عطر و طعم است که یک جزء اصلی وقتی که می آید به D2F مکمل موفقیت است.

علاوه بر طعم و مزه بزرگ D2Fit چند کلاژن قبل از تمرین بنوشید شده است چرخش سر در تناسب اندام جامعه برای آن منحصر به فرد و موثر در لیست مواد تشکیل دهنده. در حالی که بسیاری قبل از تمرین پودر ارائه یک پشت سر هم از انرژی Dance2Fit می خواستم به خیاط محصول خود را به ترکیب بازخورد مشتری. به این دلیل D2Fit چند کلاژن قبل از تمرین ساخته شده است با تخصصی قطعات به هدف قرار دادن پوست ناخن و استخوان و مفاصل و ترمیم مو. این به این معنی است که در طول زمان D2F را قبل از تمرین فرمول کاربران کمک می کند تا بهترین خود را نگاه کنید, در علاوه بر این به احساس بهترین خود را.

تنظیم روند و شکستن صنعت سوابق چیز جدید برای جسیکا جیمز و Dance2Fit. از آنجایی که جیمز برای اولین بار شروع به شرکت در یک پلت فرم به صورت جدی relatability, آنها تجربه کرده اند ثابت رشد و تحرک تناسب اندام در دنیا. در حال حاضر گرفتن جدیدترین امضا محصولات به کارآمد مشترک خرده فروشی و بازاریابی (ECRM) کنفرانس در خیابان Louis, میزوری. در مارس 22nd از طریق 25 برنامه از ECRM است که با تمرکز بر روی محصولات در عرصه زندگی سالم, رژیم و تغذیه, بنابراین D2F به طور طبیعی کشیده شده به این تو رفتگی در دیوار رویداد شبکه به عنوان وسیله ای برای ترویج تمرین مکمل.

ECRM یک فرصت حیاتی برای خرده فروشان در سراسر ایالات متحده برای دیدار با بالا آمدن برندها با یک زندگی سالم تمرکز و شناسایی پتانسیل جدید رهبران در بازار تغذیه.

با Dance2Fit گسترده پس زمینه ثابت, نتایج آنلاین, بررسی و عظیم زیر محصولات خود هستند اولویت برای خرده فروشان به امید گسترش James’ ستاره در حال افزایش قدرت است. Dance2Fit خواهد شد نشان دادن خط خود را از تغذیه تمرین مکمل, مارس 22 تا 25 در ECRM را زندگی سالم, رژیم و تغذیه برنامه در هایت ریجنسی در طاق نصرت در خیابان Louis, میزوری.

لطفا به سوالات:
وینسنت Isom (954) 399-2207
234813@email4pr.com

منبع Dance2Fit

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im