برای مربی شخصی هارون Boike, مارس قرار بود شروع تناسب اندام خود را به شرکت مشغول شود.

به جای آن او است نیروبخش خود و تیم مربیان او موفق برای یک قطره در مشتریان است. در حال حاضر یک مشتری این هفته تا به حال به لغو یک جلسه آموزشی به دلیل قرار گرفتن در معرض به کسی که تست مثبت برای coronavirus.

“وجود دارد فقط یک مقدار زیادی از ترس همه ناگهانی و آن را رفته است از چیزی که ما واقعا فکر نمی کنم که ما تا به حال به نگرانی در مورد در مینه سوتا به OK آن را قطعا رفتن به چیزی است که ما باید به نگرانی در مورد گفت:” Boike رئیس 3Click تلفن همراه تناسب اندام. “این فقط یک ماده از زمان است.”

شهرهای دوقلو تناسب اندام کارگران و همچنین مدل مو و ماساژ درمانگران پیدا کردن خود را در یک نبرد نزدیک به نگه داشتن مشتریان خود و خود را امن میان به سرعت در حال تغییر مکان عمومی, توصیه های بهداشتی به عنوان coronavirus شیوع بیماری تشدید می کند.

بسیاری از سالن ها و ورزشگاه را ramped تا تمیز کردن تلاش های اضافی اضافه شده منابع بهداشت را برای مهمانان و رسیده به اطمینان مشتریان موسسات خود را امن هستند.

در صبح روز جمعه مورگان Luzier از بنیانگذاران تعادل تناسب اندام استودیو در جنوب مینیاپولیس از طریق پست الکترونیکی مشتریان به آنها بگویند که اگر آنها احساس راحتی نمی کنید حضور در کلاس های گروه او می تواند سفر به آنها و یا آنها می تواند رفتن به استودیو برای آموزش خصوصی جلسات.

“من فکر می کنم این مهم است که مردم به خود را حفظ روال و نگه داشتن کار کردن زمانی که آنها در یک موقعیت استرس زا” Luzier گفت. “من می خواهم به قادر خواهید بود برای دیدار با مردم که آنها در هستند.”

مانوئل ویارئال مدیر و سبک در دنی کمپ سالن آبگرم در شمال شرق مینیاپولیس گفت: سالن آماده است با انجام کارهای اضافی و تمیز کردن سطوح و مناطق پر ترافیک, او گفت:.

“من نمی خواهم به کسی زنگ بیش از آنها هستند” ویارئال گفت: با توجه به چشمه های معدنی در حال حاضر به دنبال سخت پاکیزگی مقررات. “این مسائل جدی بنابراین شما فقط باید هوشمند باشد و به دنبال آن قوانین و [توصیه].”

کسب و کار در مغازه عادی بوده است هر چند سالن است که مشتریان به در آمده اگر آنها احساس بیمار.

“ما شما را در یک زن و شوهر هفته. آن را پایان جهان” ویارئال شوخی.

نگرانی از گسترش شیوع کروناویروس جدید نشده پس از سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد ویروس یک “بیماری همه گیر” در اوایل این هفته و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تحویل نادر در زمان نخست آدرس به ملت برای ارام کردن ترس است.

در جنگ به جزر گسترش COVID-19 مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری پیشنهاد کرده اند جامعه مداخلات از جمله “اجتماعی فاصله” که این گروه به عنوان تعریف ماندن از مکان های که در آن مردم جمع آوری اجتناب از محلی حمل و نقل عمومی و حفظ فاصله حدود 6 فوت از دیگران است.

“من فکر می کنم آن را بی خطر است برای رفتن به سالن ورزش و مردم نیاز به انجام است که بخشی از زندگی خود را,” دکتر گفت: علامت Sannes یک بیماری عفونی پزشک در پارک Nicollet, کلینیک و مرکز تخصصی در یک مصاحبه پنج شنبه بعد از ظهر. “که گفت: یکی از چیزهایی که آمده است تا به طور مداوم بیش از چند روز است که چگونه شما انجام دهد چیزهایی مانند که با این مفهوم اجتماعی فاصله گرفتن بخشی از چگونه شما را در مورد کسب و کار شما.”

برای افرادی که می خواهید برای رفتن به ورزشگاه Sannes پیشنهاد برای شستن دست های خود را اغلب برای جلوگیری از دست زدن صورت خود فضا را به خودتان بیشتر از افرادی که سرفه یا عطسه و اقامت در خانه اگر شما احساس بیمار. بدنسازی صاحبان همچنین می تواند در نظر دلگرم کننده فاصله برای مثال با فاصله از مردم و یا ماشین آلات در کلاس, او گفت:. در چشمه های معدنی Sannes پیشنهاد ساخت مطمئن شوید که سطوح مانند ماساژ جداول در حال پاک کردن قبل از اینکه شما سرویس هستند. Sannes گفت که او فکر مو سالن شد و کم خطر تنظیمات دیگر از پتانسیل خطر در ارتباط با نزدیکی به مردم است.

Sannes اشاره کرد که از پنج شنبه, نه تایید COVID-19 موارد در مینه سوتا درگیر افرادی که آلوده شدند در حالی که سفر یا که شد آلوده از طریق تماس با دیگران که سفر کرده بود. هنوز مینه سوتا است شناسایی جامعه-گسترش coronavirus موارد و یا موارد انتقال از فردی به فرد دیگر که پخش شد در درون دولت است می تواند تغییر کند.

“در عین حال آن را واقعا می شود یک فرد تحمل ریسک شبیه به آنچه در سفر به نظر می رسد مانند” Sannes گفت.

بسیاری از بزرگتر تناسب اندام و زیبایی های زنجیره ای و مراکز هستند و نه گرفتن هر گونه شانس با سازماندهی دقیق تمیز کردن پروتکل در پی شیوع ویروس.

Chanhassen مبتنی بر زمان زندگی است که بیش از 150 بهداشت و درمان باشگاه ها در سراسر ایالات متحده و کانادا و نزدیک به 30 مکان در منطقه مترو اضافه شده است تا هشت ساعت زمان اضافی برای تمیز کردن مداوم یک روز در برخی از شلوغ ترین باشگاه های مطابق با اصول بهداشتی همه چیز را از انگشت اسکنر و جري به چشمه آب فشار میله و مو خشک دستگیره. تناسب اندام شرکت ها شنود گذاشته و نه تنها خود را مرکز عملیات کارکنان برای تمیز کردن وظایف و همچنین سایر کارکنان مانند مربیان شخصی هنگامی که آنها وقت آزاد.

ناتالی Bushaw سخنگوی عمر گفت: از سهشنبه این شرکت دیدن شد “حداقل تاثیر در باشگاه های ما” از نظر باشگاه بازدیدکننده داشته است.

Caitlin Tvrdik سخنگوی آسانسور Brands, Inc., این Chanhassen شرکت مادر ضربه محکم و ناگهانی تناسب اندام و استیل تناسب اندام نیز گفت: شرکت او تا به حال نه دیده می شود یک روند عضویت لغو و یا بدنسازی استفاده از “خارج از عرف در این زمان” اما این سازمان ارسال پاسخ توصیه هایی برای franchisees درخواست از آنها برای پاک کردن تجهیزات و سطوح مانند دستگیره های درب بیشتر به طور منظم با الکل بر اساس دستمال مرطوب و یا راه حل است.

در یک پست وبلاگ که او نیز فرستاده شده به مشتریان JUUT سالن آبگرم گفت: آن اضافه شده اضافی تمیز و بهداشتی مواد به “مناطق پر ترافیک” و همچنین افزایش مواد ضد عفونی کننده از فضای مشترک و در دسترس بودن از ضد عفونی کننده دست در بررسی و سراسر سالن.

Boike از 3Click تلفن همراه تناسب اندام گفت: با وجود عدم اطمینان او امیدوار است که کسب و کار خود را قادر خواهد بود به آب و طوفان از مربیان شخصی اغلب در یک جلسه با مردم در خانه های خود و یا محل سکونت و یا آپارتمان ورزشگاه.

“این قطعا به نفع ما است که اگر مردم در حال رفتن به در ورزشگاه و سپس آنها باید این گزینه را با ما بیا به خانه خود را و نگه داشتن خود را با روال تناسب اندام بدون نیاز به ترک جایی که آنها راحت هستند,” او گفت:.

 

توییتر: @nicolenorfleet

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de