ماهی & Richardson می افزاید: اسکات Flanz به دادخواهی در نیویورک

Flanz تمرکز خود را در عمل در مالکیت معنوی دادخواهی با غلظت در ثبت اختراع و اسرار تجاری و کپی رایت مهم است. او شده است یک کلید از اعضای تیم در چندین بالا-مخاطرات فرآیندهای باغبانی که در آن او کمک کرده است تا مشتریان پیروزی یا رسیدن به مطلوب شهرک از جمله بازگشت 500 میلیون دلار حکم هیئت منصفه در یک به طور گسترده ای به اطلاع عموم بالا-مشخصات دادگاه. Flanz را دادخواهی تجربه شامل تهیه پیش نویس و استدلال dispositive حرکات در دادگاه و دهانه طیف گسترده ای از فن آوری از جمله نرم افزار های کاربردی تکنولوژی نیمه هادی اپتیک و ماشین آلات صنعتی مکانیکی و دستگاه های, مالی, محصولات دارویی. مشتریان خود را مورد اعتماد او در مسائل قبل از دادگاه منطقه ای فدرال, دولت, دادگاه, فدرال مدار حق ثبت اختراع در دادگاه و هیئت تجدید نظر و کمیسیون تجارت بین المللی.

Flanz همچنین توصیه مشتریان در مورد مالکیت معنوی معاملات از جمله ثبت اختراع ارزیابی اعتبار انحصار و آزادی به کار گیرند. برای مثال به او کمک تجزیه و تحلیل کلید ثبت اختراعات حمایت از پیشنهاد ترکیبی از دو عمده شرکت های دارویی به ارزش بیش از 150 میلیارد دلار. او همچنین یک ثبت اختراع وکیل با ایالات متحده ثبت اختراع و علائم تجاری دفتر و قوی pro bono عمل.

“ما همیشه به دنبال بالا و آینده جانبی استعداد برای اضافه کردن به ما مالکیت معنوی دادخواهی تیم گفت: Kurt Glitzensteinدادخواهی عمل رهبر گروه در ماهی. “ما می دانیم که اسکات به خوبی از او دو تابستان با ما زده می شوند و به او به عنوان یک سطح میانی دیپلم در شرکت ما. ما مشتاقانه منتظر ادامه به ساخت خود را آزمایش مهارت ها و قرار دادن آنها را برای استفاده های زیادی برای ما پیشرو در تکنولوژی و داروسازی مشتریان است.”

Flanz دریافت J. D.) از دانشگاه استنفورد دانشکده حقوق در سال 2015 که در آن او بود editor-in-chief از دانشگاه استنفورد تکنولوژی و قانون را نقد کنید. او دریافت A. B. فی بتا کاپا و ممتاز, از دانشگاه کورنل که در آن او دو تحصيلات دانشگاهي خود را در رشته ریاضیات و فیزیک. در کالج او انجام پژوهش در کرنل را آزمایشگاه اتمی و فیزیک حالت جامد با استفاده از اپتیک و فرکانس بالا الکترونیک به مطالعه بوز-اینشتین تراکم.

ماهی & Richardson برتر جهانی مالکیت معنوی شرکت حقوقی است که مورد اعتماد ترین در جهان نوآورانه و شرکت های با نفوذ. از ثبت اختراع علامت تجاری و کپی رایت پیگرد قانونی و مشاوره به ما سرویس کامل دادخواهی عمل ما با هم کار کنند برای ارائه به مشتریان ما با استثنایی وکالت در سراسر چرخه عمر از مالکیت معنوی در ایالات متحده و در سراسر جهان است. ما نیمکت از وکلای با صندلی محاکمه تجربه در هر فن آوری باعث می شود ما رفتن به شرکت فنی ترین موارد پیچیده. ماهی بود که در سال 1878 تاسیس و در حال حاضر بیش از 400 وکیل و متخصصان فن آوری در آمریکا و اروپا و چین. موفقیت ما است که ریشه در ما خلاق و فراگیر فرهنگ است که ارزش تنوع افراد تجارب و دیدگاه. برای اطلاعات بیشتر fr.com و یا به دنبال ما در @FishRichardson.

تماس با ما:

امی Blumenthal

یا

پاتریشیا Baressi


Blumenthal & همکاران


ماهی & Richardson, P. C.


(617) 879-1511


(617) 368-2115


[email protected]


[email protected]

منبع Fish & Richardson

لینک های مرتبط

http://www.fr.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im