بیمار برای اولین بار در خارج از ایالات متحده تحت درمان در جهانی Kevzara® (sarilumab) کارآزمایی بالینی برنامه برای بیماران مبتلا به COVID-19

تریتون, n. y. , و , پاریس, مارس 30 سال 2020 /PRNewswire/ —

فاز 2/3 آزمایشی آغاز در ایتالیا, اسپانیا, آلمان, فرانسه, ژاپن, کانادا و روسیه است و ثبت نام بیماران بلافاصله

Kevzara مهار IL-6 که ممکن است نقش بازی در رانندگی التهابی پاسخ ایمنی است که باعث سندرم زجر تنفسی حاد مشاهده شده در بیماران مبتلا به COVID-19 عفونت

Regeneron است که منجر به ایالات متحده محاکمه سانوفی است که منجر سابق آمریکا محاکمه

Regeneron داروسازی ، (نزدک: REGN) و شرکت سانوفی امروز اعلام کرد که بیمار برای اولین بار در خارج از ایالات متحده شده است به عنوان بخشی از یک جهانی برنامه بالینی ارزیابی Kevzara® (sarilumab) در بیماران بستری شديد COVID-19. جهانی بالینی برنامه در حال حاضر راه اندازی شده است در ایتالیا, اسپانیا, آلمان, فرانسه, کانادا, روسیه و ایالات متحده – همه کشورها شده اند که نهفته COVID-19.

این دومین چند مرکز دوسوکور فاز 2/3 دادگاه به عنوان بخشی از Kevzara COVID-19 برنامه و شرکت در حال ادامه کار با مقامات بهداشتی در سراسر جهان به امن شروع در سایت های اضافی. این زیر Regeneron و سانوفی اعلام اوایل این ماه از شروع اولین آزمایشی است که ایالات متحده بر اساس.

“داده ها از یک بازوی مطالعه در چین نشان می دهد که اينترلوکين-6 مسیر ممکن است نقش مهمی در از پاسخ التهابی در ریه ها از بیماران با COVID-19. با وجود این تشویق به پیدا کردن آن ضروری است برای انجام یک طراحی مناسب تصادفی آزمایشی برای درک درست تاثیر Kevzara که ما در حال حاضر انجام می دهند از طریق این جهانی کارآزمایی بالینی برنامه” گفت: George D. Yancopoulos, M. D., Ph. D., Co-founder رئیس جمهور و رئیس علمی Regeneron. “در علاوه بر این به Kevzara برنامه Regeneron همچنان به سرعت در حال پیشرفت یک رمان آنتی بادی کوکتل برای پیشگیری و درمان COVID-19.”

Kevzara به طور کامل بشر آنتی بادی مونوکلونال است که مانع از اينترلوکين-6 (IL-6) مسیر با اتصال و مسدود کردن IL-6 گيرنده. IL-6 ممکن است نقش بازی در رانندگی از پاسخ التهابی در ریه ها از بیمارانی که به شدت و یا بدحال با COVID-19 عفونت است. نقش IL-6 پشتیبانی شده توسط داده های اولیه از یک بازوی مطالعه در چین با استفاده از یکی دیگر از IL-6 گیرنده آنتی بادی.

“سانوفی و Regeneron بی وقفه در حال کار به سرعت در حال آغاز محاکمه در سراسر جهان است که کمک خواهد کرد که تعیین اینکه آیا Kevzara پتانسیل را دارد که نقش مهمی در پرداختن به COVID-19 بیماری بهداشت جهانی بحران. این محاکمات را با ارائه اطلاعات مهم برای تعیین اینکه آیا Kevzara ameliorates به عوارض تهدید کننده زندگی از COVID-19 عفونت توسط خنثى از پاسخ ایمنی التهابی در ریه ها آسیب دیده توسط ویروس. در این بی سابقه ای در برابر ما عمیقا سپاسگزار به صورت روزانه با همکاری مقامات بهداشتی است که ما را قادر به انجام این کار بالینی به سرعت گفت:” جان رید, M. D., Ph. D., شرکت سانوفی جهانی رئیس پژوهش و توسعه است. “علاوه بر این کارآزمایی بالینی با هدف کمک به بدحال COVID-19 بیماران کار ما همچنان به جلو یک واکسن برای پیشگیری از بیماری همراه با تلاش برای ارائه مهم دیگر شرکت سانوفی داروهای که ممکن است کمک به بیماران نهفته COVID-19.”

دادگاه خارج از ایالات متحده را ارزیابی ایمنی و اثربخشی اضافه کردن یک وريدی با دوز Kevzara به طور معمول مراقبت های حمایتی در مقایسه با مراقبت های حمایتی به همراه دارونما. این دادگاه دارای یک طراحی تطبیقی با دو بخش است و پیش بینی شده برای ثبت نام حدود 300 بيمار. محاکمه خواهد شد استخدام در بیمارستان بستری بیماران از کشورهای مختلف هستند که به شدت و یا بدحال با COVID-19 عفونت است.

دانشمندان شواهد مقدماتی است که IL-6 ممکن است نقش کلیدی در رانندگی التهابی پاسخ ایمنی است که باعث سندرم زجر تنفسی حاد (ARDS) در بيماران بدحال از COVID-19. در عرضه اولیه غیر کارشناسی مورد سری از چین, a 21-بیمار گروه از COVID-19 بيمار با تجربه به سرعت در حال کاهش تب و 75% از بيماران (15 از 20) کاهش نیاز به اکسیژن اضافی در روز دریافت یکی دیگر از IL-6 گیرنده آنتی بادی (توکلیزوماب). بر اساس این نتایج چین خود را به روز COVID-19 دستورالعمل درمان و تایید استفاده از است که IL-6 بازدارنده برای درمان بیماران مبتلا شدید یا بیماری بحرانی.

استفاده از Kevzara برای درمان علائم COVID-19 تحقیقاتی است و شده است به طور کامل ارزیابی توسط هر سازمان تنظیم مقررات.

در مورد محاکمه
این فاز 2/3 تصادفی دو سوکور و کنترل شده با دارونما با استفاده از یک طراحی تطبیقی به بررسی ایمنی و اثر بخشی از Kevzara در بالغين بستري با عوارض جدی از COVID-19. برای ورود به محاکمه بیماران باید ذات الریه در بیمارستان بستری شود با آزمایشگاه تایید COVID-19 است که طبقه بندی به عنوان شدید و یا انتقادی یا کسانی که رنج می برند از چند ارگان اختلال. پس از دریافت و مطالعه دوز بیماران مورد بررسی قرار خواهد گرفت به مدت 60 روز یا تا زمانی ترخیص از بیمارستان و یا مرگ.

در فاز 2 بخش از محاکمه بیماران به طور تصادفی 2:2:1 به سه گروه: Kevzara بالاتر دوز Kevzara دوز پایین و دارونما. فاز 2 یافته ها استفاده خواهد شد در یک تطبیقی شیوه ای برای تعیین انتقال به فاز 3 کمک به تعیین نقطه انتهایی بیمار اعداد و دوز.

اگر دادگاه ادامه با هر سه درمان اسلحه به پایان می رود به ثبت نام حدود 300 بيمار بسته به وضعیت COVID-19 شیوع و بسیاری از بیماران مبتلا به COVID-19.

در مورد Kevzara® (sarilumab) تزریق
Kevzara در حال حاضر تایید شده در کشورهای مختلف برای درمان بزرگسالان مبتلا به حد متوسط به شدت فعال آرتریت روماتوئید که پاسخ نداده اند و یا تحمل قبلی درمان است.

Kevzara شد به طور مشترک توسعه یافته توسط Regeneron و سانوفی تحت یک همکاری جهانی قرارداد. Kevzara به طور کامل بشر آنتی بادی مونوکلونال است که اختراع شد با استفاده از Regeneron اختصاصی VelocImmune® تکنولوژی است که با استفاده از منحصر به فرد ژنتیکی انسانی ماوس به تولید و بهینه سازی شده به طور کامل بشر آنتی بادی است. Kevzara متصل می شود به طور خاص به IL-6 گيرنده نشان داده شده است که به مهار IL-6-واسطه سیگنالینگ. IL-6 است که سیستم ایمنی بدن پروتئین تولید شده در افزایش مقادیر در بیماران مبتلا به آرتریت روماتوئید شده است و در ارتباط با فعالیت بیماری های مشترک و تخریب و سایر مشکلات سیستمیک. Kevzara در حال بررسي است برای توانایی خود را برای کاهش بیش از حد فعال التهابی پاسخ ایمنی در ارتباط با COVID-19 مبتنی بر شواهد به طور قابل توجهی افزايش سطح IL-6 در به شدت بیمار مبتلا به coronaviruses.

مهم اطلاعات ایمنی برای KEVZARA® (sarilumab) تزریق

KEVZARA می تواند باعث عوارض جانبی جدی از جمله:

 • عفونت های جدی: KEVZARA پزشکی است که بر سیستم ایمنی بدن شما. KEVZARA می تواند کاهش توانایی سیستم ایمنی بدن برای مبارزه با عفونت. برخی از افراد عفونت های جدی در حالی که با استفاده از KEVZARA از جمله سل (TB) و عفونت های ناشی از باکتری ها و یا ویروس است که می تواند در سراسر بدن است. برخی از مردم فوت کرده اند از این عفونت ها. پزشکتان باید شما تست سل قبل از شروع KEVZARA. خود را از ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی باید مانیتور شما از نزدیک برای علائم و نشانه های ابتلا به سل در طول درمان با KEVZARA.

– قبل از شروع KEVZARA بگویید ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود را اگر شما:

 • فکر می کنم شما یک عفونت و یا علائم عفونت با یا بدون تب است. علائم ممکن است شامل عرق یا لرز و درد عضلانی سرفه, تنگی نفس, خون در خلط و کاهش وزن, گرم, قرمز یا دردناک پوست یا زخم بر روی بدن خود و اسهال و یا معده درد و سوزش هنگام ادرار کردن یا ادرار بیشتر از حالت عادی اگر شما احساس می کنید بسیار خسته و یا اگر شما در حال درمان برای عفونت بسیاری از عفونت یا عفونت های مکرر
 • باید دیابت و ایدز یا ضعف سیستم ایمنی
 • باید TB شده اند و یا در تماس نزدیک با فرد مبتلا به سل
 • زندگی می کنند و یا زندگی کرده اند و یا سفر به نقاط خاصی از کشور (مانند اوهایو و می سی سی پی رودخانه, دره و جنوب غربی) که در آن وجود دارد افزایش شانس ابتلا به برخی از عفونت های قارچی (histoplasmosis, coccidioidomycosis یا blastomycosis)
 • یا داشته اند هپاتیت

– پس از شروع KEVZARA تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود را حق دور اگر شما هر گونه علائم عفونت.

 • تغییرات در برخی از آزمایشگاه نتایج آزمون: خود را به ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی باید با انجام آزمایش خون قبل و بعد از شروع KEVZARA برای بررسی هورمون جسم زرد کم (سلول های سفید خون است که کمک به بدن در مبارزه با عفونت های باکتریایی) تعداد کم پلاکت ها (سلول های خون است که کمک به لخته شدن خون و جلوگیری از خونریزی) شمارش و افزایش در برخی از تست های عملکرد کبدی. تغییرات در نتایج آزمون مشترک با KEVZARA و می تواند شدید باشد. شما همچنین ممکن است تغییرات در سایر تست های آزمایشگاهی مانند سطح کلسترول خون. خود را از ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی باید با انجام آزمایش خون 4 تا 8 هفته پس از شروع KEVZARA و سپس هر 6 ماه طول درمان برای بررسی افزایش سطح کلسترول خون
 • اشک (سوراخ) از معده و یا روده ها: ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود را بگویید اگر شما تا به حال یک بیماری شناخته شده به عنوان دیورتیکولیت (التهاب در بخش هایی از روده بزرگ) و یا زخم در معده یا روده است. برخی از مردم با استفاده از KEVZARA تا به حال اشک در معده یا روده. این اتفاق می افتد اغلب در افرادی که همچنین داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی (NSAIDS) کورتیکواستروئیدها و یا متوترکسات. تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود را حق دور اگر شما از تب و معده (شکم) درد است که نمی دور.
 • سرطان: KEVZARA ممکن است افزایش خطر ابتلا به برخی سرطان ها با تغییر راه خود را از سیستم ایمنی بدن کار می کند. بگویید ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود را اگر شما تا به حال هر نوع سرطان است.
 • واکنشهای آلرژیک جدی: واکنشهای آلرژیک جدی اتفاق می افتد با KEVZARA. دریافت مراقبت های پزشکی حق دور اگر شما هر یک از علائم زیر: تنگی نفس و یا مشکل در تنفس; احساس سرگیجه یا ضعف; تورم لب خود را به زبان و یا به صورت; متوسط یا شدید معده (شکم) درد یا استفراغ یا درد قفسه سینه.
 • آیا استفاده از KEVZARA اگر شما آلرژی به Sarilumab و یا هر یک از مواد تشکیل دهنده از KEVZARA.

– قبل از استفاده از KEVZARA بگویید پزشک خود اگر شما

 • عفونت
 • مشکلات کبدی
 • تا به حال معده (شکم) یا یک بیماری شناخته شده به عنوان دیورتیکولیت (التهاب در بخش هایی از روده بزرگ) و یا زخم در معده یا روده
 • به تازگی دریافت شده و یا در حال برنامه ریزی برای دریافت یک واکسن. افرادی که KEVZARA نباید دریافت واکسن های زنده
 • برنامه ریزی به عمل جراحی یا روش پزشکی
 • حامله هستید یا قصد باردار شدن. معلوم نیست اگر KEVZARA خود را برساند نوزاد متولد نشده
 • در حال تغذیه با شیر مادر و یا برنامه ریزی برای شیر. صحبت کردن با پزشک خود در مورد بهترین راه برای تغذیه نوزاد خود را اگر شما با استفاده از KEVZARA. معلوم نیست اگر KEVZARA عبور می کند و به شما شیر
 • هر نسخه یا nonprescription داروها ویتامین ها یا مکمل های گیاهی. این به ویژه مهم است به خود بگویید ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی اگر شما با استفاده از هر گونه دارو به درمان خود RA. با استفاده از KEVZARA با این دارو ممکن است افزایش خطر ابتلا به عفونت
 • داروهایی که بر برخی آنزیم های کبدی کار می کنند. درخواست ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود را اگر شما مطمئن نیستید اگر شما پزشکی است که یکی از این

– شایع ترین عوارض جانبی عبارتند از:

 • قرمزی محل تزریق
 • عفونت دستگاه تنفسی فوقانی
 • عفونت ادراری
 • گرفتگی بینی و گلو درد و آبریزش بینی

اینها همه عوارض جانبی احتمالی KEVZARA. بگویید با دکتر خود در مورد هر گونه عوارض جانبی که شما را اذیت کند یا از بین برود. شما را تشویق به گزارش عوارض جانبی داروهای تجویزی به FDA در www.fda.gov/medwatch و یا تماس با شماره) 1-800-FDA-1088.

چه KEVZARA?

Kevzara تزریقی تجویز دارو به نام اينترلوکين-6 (IL-6) receptor blocker. Kevzara استفاده می شود برای درمان بیماران با حد متوسط به شدت فعال آرتریت روماتوئید (RA) پس از حداقل یک داروی دیگر به نام disease-modifying antirheumatic مواد مخدر (DMARD) استفاده شده است و به خوبی کار نمی کند و یا نمی تواند تحمل.

اینجا کلیک کنید برای کامل تجویز اطلاعات از جمله خطر ابتلا به عوارض جانبی جدی و دارو راهنمای KEVZARA.

در مورد Regeneron
Regeneron (NASDAQ: REGN) پیشرو شرکت بیوتکنولوژی که اختراع زندگی تبدیل دارو برای افراد مبتلا به بیماری های جدی است. تاسیس و رهبری برای بیش از 30 سال توسط پزشک-دانشمندان ما توانایی منحصر به فرد برای بارها و بارها و به طور مداوم ترجمه علم به دارو منجر به هفت مورد تایید FDA درمان و متعدد نامزدها محصول در توسعه همه که وطنی در آزمایشگاه های ما. داروهای ما و خط لوله طراحی شده برای کمک به بیماران مبتلا به بیماری های چشم آلرژی و بیماری های التهابی و سرطان و قلبی و عروقی و بیماری های متابولیک, درد, بیماری های عفونی و بیماری های نادر است.

Regeneron است تسریع و بهبود مواد مخدر سنتی فرآیند توسعه از طریق اختصاصی ما VelociSuite® فن آوری های مانند VelocImmune® است که با استفاده از منحصر به فرد ژنتیکی انسانی موش به تولید و بهینه سازی به طور کامل-انسان آنتی بادی و bispecific آنتی بادی و از طریق بلند پروازانه طرح های پژوهشی مانند Regeneron ژنتیک مرکز که در حال انجام یکی از بزرگترین ژنتیک تعیین توالی تلاش ها در جهان است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این شرکت مراجعه کنید www.regeneron.com یا follow @Regeneron در توییتر.

در مورد شرکت سانوفی
شرکت سانوفی اختصاص داده شده به حمایت از مردم سلامت خود را از طریق چالش های. ما هستند یک شرکت biopharmaceutical جهانی متمرکز بر سلامت انسان. ما جلوگیری از بیماری با واکسن ارائه درمان های نوآورانه برای مبارزه با درد و کاهش درد و رنج. ما ایستاده چند که رنج می برند از بیماری های نادر و میلیون ها نفر در بلند مدت شرایط مزمن.

با بیش از 100 ، 000 نفر در 100 کشور شرکت سانوفی است تبدیل نوآوری علمی به بهداشت و درمان راه حل های سراسر جهان است.

شرکت سانوفی توانمند سازی زندگی

Regeneron به دنبال اظهارات و استفاده از رسانه های دیجیتال
این آزادی مطبوعات شامل به دنبال اظهارات که شامل ریسک و عدم قطعیت مربوط به حوادث آینده و آینده عملکرد Regeneron داروسازی ، (“Regeneron” و یا “شرکت”) و حوادث واقعی و یا ممکن است نتایج متفاوت مادی از این اظهارات به جلو نگاه. کلمات مانند “پیش بینی” “انتظار” “قصد,” “طرح” “ايمان” “جستجو” “برآورد” تغییرات از این عبارت و عبارات مشابه در نظر گرفته شده برای شناسایی چنین اظهارات به جلو نگاه اگر چه نه همه به دنبال اظهارات شامل شناسایی این کلمات. این اظهارات نگرانی و این خطرات و عدم قطعیت شامل در میان دیگران تاثیر SARS-CoV-2 (ویروس است که باعث COVID-19 pandemic) در Regeneron کسب و کار و کارکنان خود را, همکاران, تامین کنندگان, و دیگر اشخاص ثالث که در آن Regeneron متکی, Regeneron توانایی برای ادامه به انجام تحقیقات خود را و برنامه های بالینی و مدیریت زنجیره تامین, خالص, فروش محصول, محصولات عرضه شده توسط Regeneron و/یا همکاران (جمعی “Regeneron محصولات”), و اقتصاد جهانی; طبیعت و زمان و امکان موفقیت و کاربردهای درمانی از Regeneron محصولات و Regeneron محصول نامزدها و پژوهشی و بالینی برنامه در حال حاضر در جریان است و یا برنامه ریزی شده از جمله بدون محدودیت Kevzara® (sarilumab) برای درمان بیماران مبتلا به COVID-19 و Regeneron رمان آنتی بادی کوکتل برای پیشگیری و درمان COVID-19 (“COVID-19 چند آنتی بادی درمانی”); احتمال و زمان و دامنه امکان تنظیم مقررات تصویب و تجاری راه اندازی Regeneron محصول نامزدها و جدید نشانه ای برای Regeneron محصولات مانند Kevzara برای درمان بیماران مبتلا به COVID-19 و COVID-19 چند آنتی بادی درمانی; پیش بینی نشده مسائل ایمنی ناشی از مدیریت Regeneron محصولات و نامزدها محصول (مانند Kevzara و COVID-19 چند آنتی بادی درمانی) در بيماران از جمله عوارض جدی و یا عوارض جانبی در ارتباط با استفاده از Regeneron محصولات و نامزدها محصول در آزمایشات بالینی; تعیین توسط نظارتی و اداری مقامات دولتی که ممکن است با تاخیر و یا محدود کردن Regeneron توانایی ادامه به منظور توسعه و یا تجاری Regeneron محصولات و محصول نامزدها از جمله بدون محدودیت Kevzara و COVID-19 چند آنتی بادی درمانی; نظارتی در حال انجام تعهدات و نظارت تأثیر Regeneron محصولات تحقیقات و برنامه های بالینی و کسب و کار از جمله کسانی که مربوط به حفظ حریم خصوصی بیمار; عدم اطمینان از پذیرش در بازار و تجاری موفقیت Regeneron محصولات و نامزدها محصول و تاثیر مطالعات (چه انجام شده توسط Regeneron یا دیگران و اینکه آیا اجباری یا داوطلبانه) در موفقیت تجاری Regeneron محصولات و نامزدهای محصولات; دسترسی و میزان بازپرداخت Regeneron محصولات از شخص ثالث دهندگان از جمله خصوصی پرداخت کننده بهداشت و درمان و برنامه های بیمه سلامت, سازمان های تعمیر و نگهداری, داروخانه, مدیریت سود شرکت های و برنامه های دولت مانند مدیکر و مدیکید; پوشش و بازپرداخت تعیین چنین دهندگان و سیاست های جدید و روش های اتخاذ شده توسط دهندگان; رقابت مخدر و نامزدها محصول است که ممکن است نسبت به Regeneron محصولات و نامزدها محصول; به حدی که نتایج حاصل از تحقیقات و توسعه برنامه های انجام شده توسط Regeneron یا همکاران ممکن است تکرار در دیگر مطالعات و منجر به کاربردهای درمانی; توانایی Regeneron به تولید و مدیریت زنجیره تامین برای محصولات متعدد و نامزدها محصول; توانایی Regeneron همکاران و تامین کنندگان و یا سایر اشخاص ثالث (به عنوان قابل اجرا) به انجام ساخت و پر اتمام و بسته بندی و برچسب زنی و توزیع و سایر مراحل مربوط به Regeneron محصولات و نامزدها محصول; پیش بینی نشده هزینه; هزینه های توسعه تولید و فروش محصولات; توانایی Regeneron برای دیدار با هر یک از آن پیش بینی های مالی و یا راهنمایی و تغییرات در مفروضات اساسی آن پیش بینی یا هدایت; بالقوه برای هر گونه مجوز و یا همکاری توافق از جمله Regeneron در توافق با شرکت داروسازی بایر و Teva Pharmaceutical Industries Ltd.(یا مربوطه به شرکت های وابسته به عنوان قابل اجرا) به لغو یا فسخ بدون هر بیشتر محصول موفقیت و خطرات مرتبط با مالکیت فکری از دیگر احزاب و انتظار و یا در آینده دادخواهی مربوط به آن (از جمله بدون محدودیت ثبت اختراع دادخواهی و سایر اقدامات مربوط به Dupixent® (dupilumab) و Praluent® (alirocumab)) دیگر دادخواهی و رسیدگی به دیگر دولت و تحقیقات مربوط به این شرکت و/یا آن عملیات به نتیجه نهایی از هر گونه رسیدگی و تحقیقات و تاثیر هر یک از موارد فوق ممکن است در Regeneron کسب و کار, چشم انداز, عامل, نتایج و وضعیت مالی. کامل تر شرح این و دیگر مواد خطرات را می توان در Regeneron را براده با آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار از جمله آن فرم 10-K برای سال منتهی به دسامبر 31, 2019. هر گونه اظهارات به جلو نگاه در حال ساخته شده بر اساس مدیریت زمان باورها و قضاوت و خواننده است هشدار به تکیه بر هر گونه اظهارات به جلو نگاه ساخته شده توسط Regeneron. Regeneron نمی انجام هر گونه تعهد برای به روز رسانی علنا به دنبال بیانیه از جمله بدون محدودیت مالی هر طرح و یا راهنمایی که آیا به عنوان یک نتیجه از اطلاعات جدید حوادث آینده و یا در غیر این صورت.

Regeneron با استفاده از آن رسانه ها و روابط سرمایه گذار وب سایت و رسانه های اجتماعی به انتشار اطلاعات مهم در مورد این شرکت از جمله اطلاعاتی است که ممکن است تلقی مواد به سرمایه گذاران است. مالی و سایر اطلاعات مورد Regeneron است که به طور معمول نوشته شده و در دسترس است در Regeneron رسانه و روابط سرمایه گذار وب سایت (http://newsroom.regeneron.com) و آن خوراک توییتر (http://twitter.com/regeneron).

شرکت سانوفی به دنبال اظهارات
این آزادی مطبوعات شامل اظهارات به جلو نگاه به عنوان تعریف شده در اصلاحی دادخواهی اوراق بهادار خصوصی عمل از سال 1995 به عنوان اصلاح. به دنبال اظهارات اظهارات که حقایق تاریخی. این اظهارات عبارتند از: پیش بینی و برآورد در مورد بازاریابی و بالقوه دیگر از محصول و یا با توجه به پتانسیل آینده درآمد حاصل از این محصول است. به دنبال اظهارات به طور کلی شناسایی شده توسط کلمه “انتظار”, “پیش بینی”, “معتقد است”, “در نظر دارد”, “برآورد”, “برنامه” و عبارات مشابه. اگر چه شرکت سانوفی مدیریت معتقد است که انتظارات منعکس در چنین اظهارات به جلو نگاه منطقی سرمایه گذاران هشدار داد که به دنبال اطلاعات و اظهارات در معرض انواع خطرات و عدم قطعیت که بسیاری از آنها دشوار است برای پیش بینی و به طور کلی خارج از کنترل شرکت سانوفی که می تواند باعث نتایج واقعی و تحولات به اختلاف مادی از آن بیان شده یا ضمنی و یا پیش بینی شده توسط به دنبال اطلاعات و اظهارات. این خطرات و عدم قطعیت شامل, در میان چیزهای دیگر غیر منتظره اقدامات نظارتی و یا تاخیر و یا مقررات دولت به طور کلی است که می تواند تحت تاثیر قرار دهد در دسترس بودن و یا پتانسیل تجاری از محصول این واقعیت است که محصول ممکن است از نظر تجاری موفق قطعیت ذاتی در تحقیق و توسعه از جمله آینده داده های بالینی و تجزیه و تحلیل های موجود و داده های بالینی مربوط به محصول از جمله پست, بازاریابی, غیر منتظره و ایمنی و کیفیت و یا مسائل تولید رقابت به طور کلی خطرات مرتبط با مالکیت معنوی و هر یک مربوط به آینده دادخواهی و نتیجه نهایی چنین دادخواهی و فرار اقتصادی و شرایط بازار خطر ابتلا به اختلال جهانی از جمله بیماری های همه گیر و همچنین به عنوان کسانی که خطرات مورد بحث و بررسی یا شناسایی در براده با SEC و AMF ساخته شده توسط شرکت سانوفی از جمله کسانی که ذکر شده تحت عنوان “عوامل خطر” و “بیانیه هشدار در مورد اظهارات به جلو نگاه” در شرکت داروسازی گزارش سالانه در فرم 20-F برای سال منتهی به 31 دسامبر 2019. دیگر به عنوان مورد نیاز توسط قانون قابل اجرا سانوفی نمی انجام هر گونه تعهد برای به روز رسانی و یا تجدید نظر به دنبال کسب اطلاعات و یا اظهارات.

اطلاعات تماس:

Regeneron تماس:

 

روابط رسانه ای

سارا Cornhill

Tel: +1 (914) 847-5018

[email protected]

 

 

 

روابط سرمایه گذار

جاستین Holko

Tel: +1 (914) 847-7786

[email protected]

 

شرکت سانوفی تماس:

 

روابط رسانه ای

Ashleigh Koss

Tel: +1 (908) 981-8745

[email protected]

 

 

 

 

روابط سرمایه گذار

فلیکس Lauscher

تلفن: +33 (0)1 53 77 45 45

[email protected]

 

منبع Regeneron داروسازی ،

لینک های مرتبط

https://www.regeneron.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>