اولین گراند کانیون ساکن تست مثبت برای coronavirus; پارک هنوز باز

یک گراند کانیون ایجاد کرد ساکن آزمایش مثبت برای کروناویروس جدید, مارک برای اولین بار علنا شناسایی صورت در میان جمعیت کوچک زندگی می کند که در گراند کانیون در جنوب لبه.

این Tusayan آتش نشانی به اشتراک گذاشته یک پیام تایید مورد از گراند کانیون اقدام سرپرست مریم Risser.

“در مارس 30, 2020, ما آگاه ساخته شده است که محلی گراند کانیون ایجاد کرد ساکن آزمایش مثبت به عنوان یک مورد تایید شده از COVID-19 عفونت,” او نوشت: در انتشار.

ساکن شده و در انزوا از مارس 25, او گفت:, و اضافه کرد که پارک رهبران کار کرده و با خدمات پارک های ملی دفتر بهداشت عمومی را به “مناسب اقدامات بهداشت عمومی برای به حداقل رساندن خطر ابتلا به این ویروس در حال گسترش است.”

های متعدد رهبران خواسته اند برای پارک نزدیک

اعلام منطقه را به حالت اول در می آید و پس از چندین محلی و رهبران دولت خواسته اند برای پارک نزدیک است.

این Coconino County هیئت ناظران با صدور بیانیه مارس 26 درخواست وزارت کشور وزیر دیوید برنارد به این پارک به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

تشکر. رائول Grijalva به نام در خدمات پارک های ملی به گراند کانیون بلافاصله در 27 مارس ، Grijlava D-Ariz., گفت: پارک آژانس های مسدود شده قبلا مشابه درخواست از او ناواهو ملت Coconino County مقامات و پارک ارشد.

بعد Rep. تام O’Halleran که نشان دهنده منطقه فراگیر گراند کانیون با صدور بیانیه ای درخواست برنارد به طور موقت نزدیک پارک.

O’Halleran اشاره کرد که گراند کانیون “در حال حاضر در یک نقطه اوج در آن ‘spring break فصل’ که در آن پارک می توانید ده ها هزار نفر از بازدید کنندگان در یک روز.”

“در حالی که من درک جمعی ما تمایل به خارج و همچنین به عنوان افزایش به ما northern Arizona اقتصاد گراند کانیون فراهم می کند و من بر این باورند که به منظور حفظ امنیت عمومی و صرفه جویی در زندگی این پارک باید به طور موقت نزدیک” او در بیانیه ای گفت:.

به چهار چوب پرچم شورای شهر منتشر شد نامه ای به Risser درخواست خود را به نزدیک پارک کرد و گفت “این تصمیم اجازه می دهد تا پارک باقی می ماند باز قرار می دهد پارک, کارکنان ساکنان منطقه و گردشگران در خطر است.”

پارک هنوز باز البته محدود

با وجود گسترده تماس های نزدیک به پارک ملی گراند کانیون به حداقل رساندن گسترش این ویروس جدید در این پارک هنوز باز است البته با خدمات محدود.

نزدیک به 6 میلیون نفر بازدید از گراند کانیون در هر سال تنها حدود 2500 نفر زندگی می کنند در یا در نزدیکی حاشیه جنوبی یا در گراند کانیون ایجاد کرد در داخل پارک و یا در کشور همسایه Tusayan و واله چندین مایل در خارج از پارک.

از شنبه بعد از ظهر به پارک باز بود اما در این اردو همه خوابیدن و بازدید مراکز بسته شد با توجه به به روز رسانی در پارک در وب سایت.

رژیم صهیونیستی. mlb روز دوشنبه با صدور ایالت “stay-at-home” سفارش به سرعت گسترش کروناویروس جدید, جلوگیری از Arizonans از ترک خوابگاه خود را به جز برای غذا و دارو و دیگر “فعالیت های ضروری.”

منظور مجوز “پیاده روی, پیاده روی, در حال اجرا دوچرخه سواری و یا گلف” اگر مناسب “فیزیکی فاصله شیوه استفاده می شود.” آن را اثر پس از نزدیک از کسب و کار سه شنبه و درخواست از طریق حداقل مارس 30.

رسیدن اخبار ویرایشگر Kaila سفید در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>