اول خیابان دیگر سالن های موسیقی را تعطیل از طریق مارس با توجه به جمعیت حدود

پس از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz توصیه های جمعه به درپوش اندازه جمعیت در 250 نفر در مینه سوتا برای محدود کردن گسترش coronavirus سالن های موسیقی در اطراف شهرهای دوقلو اعلام کرد قصد دارد به حداقل دو تا سه هفته آینده از جمله خیابان اول کلوپ شبانه و همه خواهر خود سالن.

همه کنسرت در خیابان اصلی اتاق قصر, تئاتر, خوب, خط, چمن باشگاه 7th سنت ورود و فیتزجرالد تئاتر — از جمله دومی سنت پاتریک جشن روز سهشنبه با Gaelic Storm — شده است به تعویق افتاده و یا لغو طریق پایان ماه مارس.

سرو مرکز فرهنگی در مینیاپولیس به نام تمام اجراهای طریق آوریل 15. زراد خانه های ساخته شده در این اطلاعیه به دنبال Walz دستورالعمل “برای 30 روز آینده.” پارک وی تئاتر به نام تمام وقایع را از طریق 27 مارس ،

زندگی ملت, مینیاپولیس, سالن, the Fillmore و تیم اول دانشگاه یا دانشکده را به احتمال زیاد به دنبال کت و شلوار اما هنوز تایید برنامه های. بسیاری از این سالن در حال حاضر تاریک شده است توسط نوازندگان خود را لغو تورهای.

کوچکتر موسیقی هاب مانند یخچال های داکوتای قلاب و نردبان آمستردام بار و سالن و Crooners به نظر می رسد آماده برای ادامه زنده برنامه نویسی در هفته های آینده, اما با محدود اندازه جمعیت و افزایش اقدامات ایمنی. برخی از اجراهای خود نیز در حال حاضر لغو شده است.

“در حال حاضر ما در حال ادامه و خروج از آن به هنرمند و سپس با در نظر گرفتن اضافی بهداشتی احتیاطی” یخچال استعداد بوکر دایان میلر گفت.

در آن یادآوری اطلاعیه شب جمعه اول خیابان کارکنان اشاره به پیشنهاد محدودیت های اعلام شده توسط Walz و مینه سوتا وزارت بهداشت مقامات مسالمت آمیز وضعیت اضطراری اعلام روز جمعه بعد از ظهر.

“تا آنجا که خیابان اول و همراه ما به سالن نفرت به نوبه خود صدای پایین و کم نور چراغ آن زمان به فشار دکمه مکث در کنسرت های آینده و اخبار” اعلام بخوانید. این باشگاه در خانه رستوران و بار, انبار میخانه باز باقی خواهد ماند عادی ساعت ،

اول خيابان خواسته مشتریان خود را به در نظر گرفتن کمک های مالی به شهرهای دوقلو جامعه اعتماد به جبران coronavirus shutdown را “نامتناسب تاثیر در موسیقی و رویداد صنعت نیروی کار—به خصوص آن دسته از افرادی که با تکیه بر مباحث به پرداخت صورتحساب خود را.” غیر انتفاعی ایجاد شد و بیش از یک دهه پیش برای کمک به مصدوم یا کنار مرحله خدمه bartenders و نوازندگان (twincitiesmusiccomunitytrust.org).

اول خیابان اتحاد انگیزه ای بزرگ برای بازگشایی در اوایل آوریل: باشگاه است که میزبانی آن دسته اول از سالگرد 50 کنسرت, مارس 2-5 با نگه داشتن ثابت طلایی دود Neko Case. در حال حاضر آن را نشان می دهد هنوز هم برنامه ریزی شده.

پس از باز شب با جو کاکر در مارس 3, 1970 زمانی که در باشگاه بود به نام انبار اول خیابان تنها بسته شده برای تمدید هفته چهار بار از جمله اخیرا برای یک سازه قبل در سال 2015 پس از قطعه سقف کاهش یافت و در طول یک کنسرت. (یکی دیگر از بسته شدن وجود دارد برای فیلمبرداری از “Purple Rain” در دسامبر سال 1983.)

سرو مرکز فرهنگی مشابه اشاره کرد به تازگی اعلام کرد وزارت بهداشت دستورالعمل در بسته شدن آن اعلام: “ما نمی توانیم به این معنا در ساختار فضایی ما” آن بیانیه را بخوانید.

در حال حاضر 450-ظرفیت غیر انتفاعی سرو امیدوار به بازگشت در زمان اواسط ماه مارس تاریخ لورا Marling تنیس و گیبسون برادران. بعد از آن در مارس هنرمندان مانند ساکنان در حال حاضر لغو تورهای خود را از طریق زمستان.

پس از در حال حاضر به تعویق انداختن آن جشن سالانه بعدی در ماه ژوئن به دلایل دیگر جقه پارک اعلام کرد حرکت خواهد کرد که سالانه چند روز شاهزاده ادای احترام جشنواره به سقوط. تورهای در استودیو-تبدیل-موزه هنوز هم می شود ارائه شده به عنوان برنامه ریزی شده.

در قلاب و نردبان — یکی دیگر از سازمان های غیر انتفاعی محل در مینیاپولیس’ Longfellow محله — جمعه شب حوادث می تواند نشانه خوبی از چگونگی آن و دیگر کوچکتر موسیقی فضاهای ممکن است کار در هفته های آینده: خود را بزرگتر نشان می دهد با انبه جم به تعویق افتاد اما کوچکتر فرفره توسط Drew Peterson در آن ماموریت اتاق رفت و در را به عنوان برنامه ریزی شده.

“و حدود 75 مردم خوشحال بودند که این مورد گفت:” قلاب & نردبان مدیر کریس Mozena که موقعیت آن در حال حاضر است به “حمایت از تصمیم گیری از هنرمندان ما در خدمت است.”

وی افزود: هر چند “چه کسی می داند آنچه در هفته آینده خواهد آورد؟”

 

@ChrisRstrib

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>