مینه سوتا اصلاحات افسر اخراج در بهار گذشته در میان اتهامات که او رشوه یک زندانی به زور از همبندان است پشت در محل کار پس از یک داور معکوس تصمیم.

این حکم به این نتیجه رسیدند که Minnesota Department of Corrections مقامات موفق به اثبات این حمله تا کنون رخ داده است و فاقد فقط باعث به آتش Sgt. دانیل Boegeman یک دیرین افسر در شاکپی زندان زنان.

“من این تصمیم را به عنوان آن را” گفت: اصلاحات کمیسر پل Schnell که اضافه شده است که بخش کمی توسل جز به اجازه Boegeman بازگشت به پست قبلی. “ما اعتقاد داریم که عمل ما در زمان موجه بر اساس کلیت آنچه که ما آموخته است که از طریق بررسی است.”

Boegeman, 51 در حال حاضر گارد دوم به ابقاء در قدیمی خود را در زندان پس از اخراج در سال گذشته است.

این دو در میان چهار افسران اخراج ماه آوریل گذشته پس از یک زندانی زن را تجاوز جنسی اتهامات علیه یکی دیگر از کارکنان Jeffrey C. Anderson. Schnell اخراج Boegeman و دو نفر دیگر برای عدم افشای دانش خود را از برخوردهای جنسی و در برخی موارد برای مقابله به مثل در برابر کسانی که شکایت انضباطی با توجه به سوابق به دست آمده توسط استار تریبیون.

تحت مینه سوتا حقوق زندانیان نمی تواند از نظر قانونی اجازه فعالیت جنسی تا حد زیادی به دلیل ناهموار قدرت پویا بین ماموران و زندانیان.

ادعا قربانی گفت: مدیران است که نگهبانان شروع به ارعاب او در تلاش برای نگه داشتن او آرام در مورد ارتباط جنسی. او گزارش داد که افسران به باندهای لاستیکی در او قرار داده شده در نوار بیش دهان خود را به او نشان شناسایی و محدود او امتیازات پشت میله های زندان.

هنگامی که یک ویژه محقق اختصاص داده شده به این صورت نقل مکان کرد و به یکی دیگر از واحد Boegeman او را به نام یک “مشکل اهل بیت که در دامن زدن به دروغ برای مخاطبان جدید برای به دست آوردن درمان خاص” داوری سوابق نشان می دهد.

اما محققان را قادر به بررسی چند تا از ادعای خود. گروه اخراج افسر برنت دریاچه در آوریل 30 — پس از چند ماه پرداخت می شود, ترک — بر این اساس که او “مرعوب عمل غیر حرفه ای و ایجاد یک خطر ایمنی برای مجرم(ص)” تغییر شناسه و شکست خورده است به گزارش این رفتار با توجه به سوابق پرسنل.

دریاچه مذاکره هفت روز تعلیق بدون پرداخت و بازگشت به پست خود ممکن است 11.

DOC مقامات همچنین اخراج Boegeman 25 سال کارمند پس از monthslong پرس و جو متوجه شد که او درگیر در چهار جداگانه اعمال اتهام سوء رفتار جدی ترین که درگیر یک حمله رشوه.

Boegeman یک نیروی دریایی کهنه اعتراض خود را ختم به دفتر خدمات میانجی گری و هر دو طرف استدلال خود را در مورد بیش از دو روز جلسه در ماه نوامبر.

ویژه محقق دیانا Magaard شهادت دادند که زندانی متهم Boegeman از ارائه به پرداخت یکی از همبندان سابق برای حمله به او. قربانی ادعا پیوست که به عنوان یکی از همبندان او رفت و به جمع آوری پرداخت از Boegeman در افسران کلبه ای که در آن او گفته خندید و از او پرسید که آیا او ترجیح داده “رشته فرنگی یا Cheetos” به عنوان یک پاداش سوابق نشان می دهد.

بعد از آن روز قربانی ادعا نشان داد تا در Magaard دفتر با چشم های سیاه و سفید که به نظر می رسد از یک ضربه به صورت. او را تکذیب کرد در حال حمله به جای این ادعا او دچار آسیب در طول یک اتفاقی می گیرند.

اگر چه این حمله بود “پشتیبانی نمی شود حصول شواهد” Magaard و پس از آن-سرپرست تریسی Beltz هر شهادت دادند که آنها معتقد بودند رشوه به حال رخ داده است چرا که هر دو زندانی’ داستان همسان پس از نزدیک. Beltz طبقه بندی شده Boegeman را به عنوان سوء رفتار “در میان شدید ترین در حافظه است.”

Boegeman به شدت تکذیب کرد برگزاری چنین حمله اما بستری به کمتر از سه کد از انجام تخلفات: نقض محرمانه با یک زندانی مورد بررسی نامناسب به یک همکار انگشت وسط در طول یک کلاس آموزشی و عدم به درستی دور از اهل بیت قاچاق.

در Jan. 13 داور, Stephen F. Befort حکومت در Boegeman به نفع بیان کرد که این گروه تا به حال موفق به اثبات آن مورد است.

در تصمیم خود Befort گفت که او نمی تواند منطقی ارزیابی اعتبار از زندانیان به دلیل آنها نمی حضور در این جلسه اما وی سابقه کیفری خود به عنوان اثبات یک “سوال برانگیز شهرت برای صحت.” او همچنین اشاره کرد که با وجود پاک کردن انگیزه برای تلافی.

“آن را دشوار است به این باور است که یک دیرین اصلاحات گارد مانند Boegeman خواهد ریسک کار خود را با تلاش برای هماهنگ مافیایی-سبک ضربه در یک مجرم بدون هیچ گونه پایه و اساس برای منافع شخصی” داور نوشت.

Boegeman ابقاء شد Jan. 18 پس از پنج روز مزد تعلیق. او کاهش یافته است به نظر برای این داستان. هنگامی که به تلفن خود را تقبیح این تحقیقات به عنوان یک “کمپین اسمیر.”

“راه او درمان شده است نفرت انگیز گفت:” استفانی Boegeman. “این بوده است که بدترین سال از زندگی ما است.”

شهرهای دوقلو زندانی کارگران کمیته برگزاری (IWOC) یک گروه از فعالان در داخل و خارج از زندان مورد افسران’ بازگشت به عنوان یک “سیلی زدن به زنان در همه جا.”

“زنان زندانی در این مرکز در حال, ترس, تنفر و احساس تجاوز” سازمان در بیانیه ای گفت. “آنها می ترسند برای نوشتن این کمیسیون در مخالفت با این تصمیم به دلیل این افسران شناخته شده برای خود را آزار و اذیت زندانیان است.”

Boegeman وکیل مارشال Tanick گفت: زندانیان باید ترس از قصاص به دلیل مشتری خود را هرگز در زمان هر گونه اقدامات تلافی جویانه در وهله اول. Tanick معتقد است Boegeman که او می گوید تا به حال هیچ رابطه اجتماعی با اندرسون — گارد متهم به سوء رفتار جنسی — دچار گناه توسط انجمن.

“ما احساس می کنیم آن بود و نه دور از ذهن اتهام او” Tanick گفت. “این ادعا کاملا بی اساس است.”

قراردادهای معامله برای رتبه بندی-و-فایل افسران جلوگیری از کمیسر Schnell به سادگی از انتقال Boegeman به یک مرکز زیرا هر یک زندان توسط جداگانه AFSCME محلی است.

کریستوفر Wendover, رئيس جمهور از محلی 1988 در شاکپی زندان کاهش یافته است به نظر رسیده که از طریق e-mail.

Boegeman شروع به کار مینه سوتا زندان در سال 1994 و منظم بود فقط یکی دیگر زمان دریافت توبیخ شفاهی برای “نامناسب مکالمه” با یک زندانی — همان whistleblower درگیر در مورد اخیر با توجه به بخش پرسنل سوابق.

وکیل طبقه بندی شده است که حادثه به عنوان یک گناه گفتگو در مورد نقطه از همان زادگاه خواستار آن کوچک “جوش” در غیر این صورت “عالی ثبت.”

Schnell گفت: در این مورد برجسته چالش های بخش چهره ها در ایجاد یک بیشتر احترام در محل کار و ترس از اتهام رفتار خواهد mar شهرت تقریبا 4,300 دیگر زحمتکش DOC کارکنان.

“ما درک می کنیم که شرایط به مراتب کمتر از مطلوب. ما هم نگرانی” Schnell گفت. “اما ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای نظارت و مدیریت این وضعیت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su