مردم در سراسر آریزونا گزارش کرده اند با دیدن توپ های آتشین جریان در سراسر آسمان در چند هفته گذشته اما این غیر معمول نیست برای اوایل بهار با توجه به ناسا و شهاب جامعه آمریکا.

شده اند وجود دارد چهار نفر را تایید کرد, گزارش از توپ های آتشین در آریزونا پس از Feb. 16, AMS سخنگوی مایک Hanley گفت: پنج شنبه.

“این عجیب و غریب” Hanley گفت. او گفت که هیچ توضیحی برای این اتفاقات.

سنگ اسمانی بزرگ است که در بالا دیده ققنوس آسمان صبح روز چهارشنبه بود که یک ستاره دنباله دار سفر در 58,000 mph, او گفت:.

Hanley همچنین تایید کرد که یکی دیگر از سنگ اسمانی بزرگ دیده می شد حدود 8:15 بعد از ظهر چهارشنبه. او گفت که به احتمال زیاد یک سیارک.

سنگ اسمانی بزرگ است نام دیگری برای بسیار روشن شهاب. ستاره های دنباله دار و سیارک ها در مدار خورشید و یک شهاب سنگ ایجاد شده است که یک قطعه کوچک از هر کدام یک ستاره دنباله دار یا سیارک برنز پس از ورود به جو زمین. این باعث می شود که رگه هایی از نور در آسمان دیده می شود, با توجه به ناسا سایت.

ستاره های دنباله دار ساخته شده از یخ در حالی که سیارک ها ساخته شده از سنگ و سفر در سرعت پایین تر Hanley گفت.

در فوریه. 16 وجود دارد گزارش از “رمز و راز رونق” شنیده از ساکنان در Yavapai County است. این شد که به احتمال زیاد ناشی از شهاب سنگ را به عنوان به خوبی. AMS دریافت گزارش های متعدد از سنگ اسمانی بزرگ رؤیت آن روز با توجه به وب سایت خود را.

“وجود دارد یک ضربه در تعدادی از سنگ اسمانی بزرگ گزارش در اوایل بهار برای برخی از دلیل” ناسا Meteoroid محیط زیست, مدیر برنامه, ویلیام کوک گفت.

او گفت که هیچ توضیحی برای اینکه چرا بیشتر وجود دارد رخداد در طول این سال, اما آن اتفاق می افتد هر سال است.

برخی می گویند ممکن است به دلیل وجود دارد بیشتر است “چیزهای بزرگ” در مدار زمین در حالی که دیگران می گویند شهاب سنگ ها همیشه وجود دارد کوک توضیح داد. بیشتر مردم در این ماه به طوری که آنها آنها را ببینید.

هر دو کوک و Hanley گفت که این گوی های آتشین نیست مربوط به هر شهابی.

کوک گفت که توپ های آتشین به دلیل پراکنده در پس زمینه. او گفت که اگر مردم خارج و آسمان کاملا تاریک آنها می توانید ببینید پنج تا شش شهاب سنگ در هر ساعت حتی بدون باران شهاب سنگ.

این هفته, اما, دوش شهاب قابل مشاهده هستند با توجه به ماه ، ماه خود رسیده فاز جدید یکشنبه و در حال حاضر نامرئی در شب و آن را بهترین زمان ماه برای دیدن شهاب فعالیت با توجه به AMS سایت.

او گفت: سنگ اسمانی بزرگ روز شنبه صبح یک مشتری-خانواده ستاره دنباله دار. سنگ اسمانی بزرگ از چهارشنبه شب هنوز در حال مطالعه قرار گرفت. او باور نمی کند هر شهاب سنگ سقوط کرد به عنوان یک نتیجه از هر کدام از وقوع.

کوک گفت که این اتفاق می افتد در سراسر کشور و نه فقط در آریزونا. با این حال در آریزونا طیف گسترده ای از بیابان آن را آسان تر برای مردم برای پیدا کردن شهاب سنگ که افتاد روی زمین.

Arizonans می توانید انتظار برای دیدن گوی های آتشین در سراسر مه اما آنها در برخواهد داشت و هیچ تهدیدی برای جامعه است.

آخرین اخبار خبرنگار الهام سنگی را می توان در alyssa.stoney@arizonarepublic.com. او در توییتر دنبال کنید @stoney_alyssa

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im